Portal nr 1 w powiecie bolesławieckim
REKLAMAMrowka zaprasza
BolecFORUM Nowy temat

Guardian

10608
#qazxsw123 nieaktywny
23 sierpnia 2013r. o 13:17
i gdzie w ogóle się zgłaszać?
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~LOGIKA niezalogowany
23 sierpnia 2013r. o 13:37
qazxsw123 napisał(a): i gdzie w ogóle się zgłaszać?


no jak myslisz, gdzie sie mozesz zglaszac jak szukasz pracy?
nie jest to oczywiste dla Ciebie ze do ... pracodawcy ?
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~Pracol niezalogowany
24 sierpnia 2013r. o 10:06
według mnie to w firmie nie jest aż tak bardzo tragicznie...
Wiadomo, że mogłoby być lepiej, ale jeżeli ktoś narzeka na to że robi nadgodziny to nie uświadamia sobie że zarabia dla siebie a przyjmując sie do tego typu firm trzeba sie przecież z tym liczyc?!
Jeżeli ktoś Pracuje i narzeka na robote to jest prze krec ane...
Trzeba się cieszyć ze jest praca i można gdzieś zarobić pieniążki bo w tych czasach jest naprawde cieżko znaleźć coś przyzwoitego, ale to jest życie [Polska] i trzeba jakoś ogarniać| bo forsa z nieba nie zleci. Pozdrawiam wszystkich pełnych zapału !

Zastosowana autokorekta

Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~^-^ niezalogowany
25 sierpnia 2013r. o 22:18
Witam,
mam do Was pytanko - powiedzcie mi jak się przygotować do rozmowy rekrutacyjnej w Guardianie?
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~ niezalogowany
25 sierpnia 2013r. o 22:50
~^-^ napisał(a): Witam,
mam do Was pytanko - powiedzcie mi jak się przygotować do rozmowy rekrutacyjnej w Guardianie?


Pytaja o doswiadczenie o motywacje o to czy chcesz gdzies wyjechac pracowac, czy zamierzasz na dluzej sie z firma zwiazac, plus czy pasuja Ci nadgodziny jezeli takowe beda, ot taka typowa rozmowa kwalifikacyjna
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~Bolczyk niezalogowany
25 sierpnia 2013r. o 23:07
~Pracol napisał(a):
Wiadomo, że mogłoby być lepiej, ale jeżeli ktoś narzeka na to że robi nadgodziny to nie uświadamia sobie że zarabia dla siebie a przyjmując sie do tego typu firm trzeba sie przecież z tym liczyc?!


Weszła nowa ustawa zobaczycie ile zarobicie za nadgodziny :P
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~ niezalogowany
26 sierpnia 2013r. o 13:25
~Bolczyk napisał(a):
~Pracol napisał(a):
Wiadomo, że mogłoby być lepiej, ale jeżeli ktoś narzeka na to że robi nadgodziny to nie uświadamia sobie że zarabia dla siebie a przyjmując sie do tego typu firm trzeba sie przecież z tym liczyc?!


Weszła nowa ustawa zobaczycie ile zarobicie za nadgodziny :P


Hehehehe równe 0 zł, beda mieli do odbioru xD
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
10608
#qazxsw123 nieaktywny
28 sierpnia 2013r. o 18:46
miał ktoś teraz rozmowe rekrutacyjną teraz? można składać tam cv?
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
Wypowiedz się:
Jeśli zostawisz to pole puste przypiszemy Ci losową ksywę.
Publikacja czyichś danych osobowych bez zezwolenia czy użycie zwrotów obraźliwych podlega odpowiedzialności karnej i będzie skutkować przekazaniem danych publikującego organom ścigania.
Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników serwisu. Bolec.Info nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii i wypowiedzi, a osoba zamieszczająca wypowiedź może ponieść za jej treść odpowiedzialność karną i cywilną. Bolec.Info zastrzega sobie prawo do moderowania wszystkich opublikowanych wypowiedzi, jednak nie bierze na siebie takiego obowiązku. Pamiętaj, że dodając zdjęcie deklarujesz, że jesteś jego autorem i przekazujesz Wydawcy Bolec.Info prawa do jego publikacji i udostępniania. Umieszczając cudze zdjęcia możesz złamać prawo autorskie. Bolec.Info nie ponosi odpowiedzialności za publikowane zdjęcia.