Portal nr 1 w powiecie bolesławieckim
BolecFORUM Nowy temat

Guardian

~ niezalogowany
21 lipca 2013r. o 2:01
To co tu się czyta ,sprawia przykrość :(
Ludzie ludziom ,szykują taki los ? Dopóki nie zaczniemy sie szanować sami ,nie ma mowy żeby te kapitalistyczne pijawki zaczęły nas szanować . Lenina im ku..wa trzeba.
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~mania niezalogowany
22 lipca 2013r. o 8:12
Jeżeli chodzi o mnie to mi się podoba praca w tym zakładzie, zarabiam też przyzwoicie, porównując poprzedni zakład w którym pracowałam to zarobki miałam o wiele mniejsze niż tutaj, w tym zakładzie pensje zasadnicza mam na czysto 1500 a w poprzednim zakładzie musiałam 2 tyg 12ki robić dodatkowo, żeby dostać taką kasę doceniłam to co mam. Ludzie są bardzo fajni jest zgrana ekipa można się dogadać pod każdym względem i z kierownictwem i z ludźmi na naszych stanowiskach. Nie rozumiem podejścia ludzi, którzy narzekają na ten zakład a nadal pracują i nakręcają innych. ;(
Pozdrawiam montaż:)
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~01fg niezalogowany
22 lipca 2013r. o 16:31
~mania napisał(a): Jeżeli chodzi o mnie to mi się podoba praca w tym zakładzie, zarabiam też przyzwoicie, porównując poprzedni zakład w którym pracowałam to zarobki miałam o wiele mniejsze niż tutaj, w tym zakładzie pensje zasadnicza mam na czysto 1500 a w poprzednim zakładzie musiałam 2 tyg 12ki robić dodatkowo, żeby dostać taką kasę doceniłam to co mam. Ludzie są bardzo fajni jest zgrana ekipa można się dogadać pod każdym względem i z kierownictwem i z ludźmi na naszych stanowiskach. Nie rozumiem podejścia ludzi, którzy narzekają na ten zakład a nadal pracują i nakręcają innych. ;(
Pozdrawiam montaż:)


Ciezko narzekac jak sie 8h dziennie spar partsy na montazu pakuje, wtrysk zaprasza

Bolec.Info - portal i gazeta nr 1 w powiecie bolesławieckim
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~Szczęśliwa niezalogowany
22 lipca 2013r. o 17:44
Drodzy Koledzy, ja już w tej firmie nie pracuje i życzę Wam wszystkim , żebyście znaleźli coś lepszego. Wszyscy ludzie z biur szukają pracy, bo nikt nie widzi tam przyszłości. A Kazik to pewnie zostanie tam do końca i zamknie drzwi na kłódkę. Pamiętajcie, srg to nie jest jedyna firma w okolicy i czasami nawet lepiej dojeżdżać do Legnicy, niż męczyć się w tym obozie.
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~ niezalogowany
22 lipca 2013r. o 22:07
~byly pracownik napisał(a): Kolega Bartek zablysnol inteligencja i humorem.Ten zaklad to katastrofa wiecej tam tych liderow menagerow itp niz pracownikow fizycznych ,rygor jak w obozie ,pala tylko ci co na stolkach ty zwykly robol na przerwie nawet zapalic nie mozesz i wyjsc za teren zakladu a tam sie pali ,patrza obserwuja porazka
nie pal i będziesz miał kłopot z głowy tylko Wam o te fajki chodzi >?wszystko jest be bo nie możecie jarać o pół godziny ? żal
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
10608
#qazxsw123 nieaktywny
22 lipca 2013r. o 22:22
nie wiecie czy szukają kogoś do pracy?
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~ niezalogowany
23 lipca 2013r. o 20:09
qazxsw123 napisał(a): nie wiecie czy szukają kogoś do pracy?
?????
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
5777
#agaser nieaktywny
23 lipca 2013r. o 21:52
~ napisał(a):
qazxsw123 napisał(a): nie wiecie czy szukają kogoś do pracy?
?????


tak,szukają-ale przyjmują tylko przez pośrednika-firmę trenkwalder
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
Wypowiedz się:
Jeśli zostawisz to pole puste przypiszemy Ci losową ksywę.
Publikacja czyichś danych osobowych bez zezwolenia czy użycie zwrotów obraźliwych podlega odpowiedzialności karnej i będzie skutkować przekazaniem danych publikującego organom ścigania.
Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników serwisu. Bolec.Info nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii i wypowiedzi, a osoba zamieszczająca wypowiedź może ponieść za jej treść odpowiedzialność karną i cywilną. Bolec.Info zastrzega sobie prawo do moderowania wszystkich opublikowanych wypowiedzi, jednak nie bierze na siebie takiego obowiązku. Pamiętaj, że dodając zdjęcie deklarujesz, że jesteś jego autorem i przekazujesz Wydawcy Bolec.Info prawa do jego publikacji i udostępniania. Umieszczając cudze zdjęcia możesz złamać prawo autorskie. Bolec.Info nie ponosi odpowiedzialności za publikowane zdjęcia.
REKLAMA Metrohouse zaprasza