Portal nr 1 w powiecie bolesławieckim
REKLAMA CER-FAR zaprasza
BolecFORUM Nowy temat

Guardian

4415
#sopl nieaktywny
7 grudnia 2010r. o 14:44
~ napisał(a): O widzę,że Guardian na tapecie...niedawno był Hoerbiger...może napiszcie coś o Baderze,Polfie,BDN...a nawet o Wizowie jak coś jest do opisania :>


Od tego są inne wątki :)
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~ niezalogowany
7 grudnia 2010r. o 14:57
A o Zehnderze zapomniano?

Zmoderowano 08.12.2010 godz.20:15 - powód: cytowanie (sentinel)
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~sęk niezalogowany
8 grudnia 2010r. o 10:21
sopl napisał(a):
~ napisał(a): O widzę,że Guardian na tapecie...niedawno był Hoerbiger...może napiszcie coś o Baderze,Polfie,BDN...a nawet o Wizowie jak coś jest do opisania :>


Od tego są inne wątki :)


i co przyjeli kogoś w osttanich tygodniach do Guardiana? ktoś wie coś na ten temat?
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
5082
#Uzi1928 nieaktywny
8 grudnia 2010r. o 11:01
Witam wszystkich.Po przeczytaniu waszych postów mam niestety niewiele do dodania;-((Musze jednak stanowczo stanąć w obronie kierownika lakierni-facet jest ludzki i to go zapewne zgubi :/ Z tego co wiem to on jako jeden z nielicznych stara się zrozumieć pracowników i nie traktuje ich jak podrzędne istoty.Pozdrawiam wszystkich i pana P.również.
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~xxx niezalogowany
8 grudnia 2010r. o 11:45
Po ilu dniach dzwonili do was na 2 rozmowę kwalifikacyjną ?? Ja czekam 3 dzień i nic... :/
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~ niezalogowany
8 grudnia 2010r. o 12:39
~xxx napisał(a): Po ilu dniach dzwonili do was na 2 rozmowę kwalifikacyjną ?? Ja czekam 3 dzień i nic... :/


To jeszcze poczekasz, a gdzie do trzeciej rozmowy???????? Normalnie jaja sobie robią z tymi rozmowami jakby nie wiem jaka super firma prowadziła nabór
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~ niezalogowany
8 grudnia 2010r. o 12:53
Firma jest tak super że nawet kadrowa się zwolniła i kolejny inżynier :P

Zmoderowano 08.12.2010 godz.20:15 - powód: cytowanie (sentinel)
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~loss niezalogowany
8 grudnia 2010r. o 13:00
no co ty????????????
jaki inżynier z jakiego działu??
normalnie szał pał :D

a teraz pare słow do kolegi ktory tak broni kierownika lakierni:
nie wiem czy to on czy moze ty mu robisz dobrze lecz wiedz jedno karierowiczu " pewnie jesteś typem ktory ma gdzie ludzi z którymi pracuje a obry kontak zliczy sie tylko dobry kontak z kierownikiem i przy kazdej okazji pewnie lubisz pod krec ac kolegów aby bronic swoja dupe ----a jak jestes z nimi to gadasz na niego --to jest frajerstwo i tchórzostwo--- :D
lecz ludzie sie na tobie szybko poznaja a w tedy juz bedziesz rozmawial sam ze sobą------ :>

Zastosowana autokorekta

Zgłoś do moderacji Odpowiedz
Wypowiedz się:
Jeśli zostawisz to pole puste przypiszemy Ci losową ksywę.
Publikacja czyichś danych osobowych bez zezwolenia czy użycie zwrotów obraźliwych podlega odpowiedzialności karnej i będzie skutkować przekazaniem danych publikującego organom ścigania.
Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników serwisu. Bolec.Info nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii i wypowiedzi, a osoba zamieszczająca wypowiedź może ponieść za jej treść odpowiedzialność karną i cywilną. Bolec.Info zastrzega sobie prawo do moderowania wszystkich opublikowanych wypowiedzi, jednak nie bierze na siebie takiego obowiązku. Pamiętaj, że dodając zdjęcie deklarujesz, że jesteś jego autorem i przekazujesz Wydawcy Bolec.Info prawa do jego publikacji i udostępniania. Umieszczając cudze zdjęcia możesz złamać prawo autorskie. Bolec.Info nie ponosi odpowiedzialności za publikowane zdjęcia.
REKLAMA Metrohouse zaprasza