Portal nr 1 w powiecie bolesławieckim
REKLAMA Przedszkole Bajka zaprasza
BolecFORUM Nowy temat

Guardian

~ niezalogowany
6 grudnia 2010r. o 21:52
~anonim napisał(a): a czy coś wiadomo jaki poziom bhp jest w tej firmie bo ostatnio łowca talentów dzwonił do mnie i pytał czy niebyłbym zainteresowany etatem?


Podobnie jak do mnie...
Maja porąbane wymagania, nieistotne, że masz super wiedzę z BHP i doświadczenie, najważniejszy jest perfect angielski nie wiadomo po co na tym satnowisku.
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~ niezalogowany
6 grudnia 2010r. o 21:56
~kazik napisał(a): tak kierowniczką hr jest nadal Beata K


Ale czy cwaniara? laska jest ciekna jak podpaska . Siedzi i tylko wyrecza sie wszystkimi w koło kup jej to kup jej tamto, a dodatkowo siedzi i obgaduje na wewnętrznym komunikatorze ludzi w koło. Jak ktoś z pracownikow ja o cos poprosi to sztuczny uśmiech a wewnętrznie wielka łaska, ona i księgowa kolejna pani tylko szkoda że jej słoma z kieszeni wystaje. firma międzynarodowa ale co niektórzy z poziomem to wieś zwłaszcza te obie.
na produkcji jest sporo ludzi z doswiadczeniem w firmie automotive i wiedzą co i jak natomiast kierownik wtrysku nie ma pojęcia o zarządzaniu ludźmi wcześniej pracował w PGR i oprócz angielskiego w innej firmie dawnoby poleciał. kierownik malowania młodszy stażem ale szybko sie uczy i ma podejście życiowe do ludzi

Zmoderowano 06.12.2010 godz.22:02 - powód: cytowanie (sentinel)
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~ niezalogowany
6 grudnia 2010r. o 21:57
Przypuszczam, że podobnie jak w Hoerbiger jest to osoba niekompetentna, która za 1500 zł na rękę będzie robić wszystko podniecając się, że w ogóle pracuje w zawodzie...przez to takie żółtodzioby psuje rynek BHP i reputację.
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~ niezalogowany
6 grudnia 2010r. o 22:00
Dzięki za info...tak myślałem, że taka osoba uważa się za wielką figurę...a jak z osobą zajmującą się BHP ?
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~roman niezalogowany
6 grudnia 2010r. o 22:08
z tego co mi wiadomo poziom bhp jest na wysokim poziomie co w pozostałych dookoła firmach ostatnio był nawet audit zewnętrzny bhp i dostali 98% na 100% i to bez ściemy
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~ niezalogowany
6 grudnia 2010r. o 22:10
To po co w taki razie dzwonią do innych ?

Najgorsza to chyba w Hoerbigerze jest.
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~ryś niezalogowany
6 grudnia 2010r. o 22:21
dzwonią bo pewnie obecny bhp nie puka szefowej bo za szeroka w .................. a ona ma potrzeby widać i zmienna jak flaga guardiana na wietrze
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~ niezalogowany
6 grudnia 2010r. o 22:26
Szeroka szefowa czy od BHP ?
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
Wypowiedz się:
Jeśli zostawisz to pole puste przypiszemy Ci losową ksywę.
Publikacja czyichś danych osobowych bez zezwolenia czy użycie zwrotów obraźliwych podlega odpowiedzialności karnej i będzie skutkować przekazaniem danych publikującego organom ścigania.
Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników serwisu. Bolec.Info nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii i wypowiedzi, a osoba zamieszczająca wypowiedź może ponieść za jej treść odpowiedzialność karną i cywilną. Bolec.Info zastrzega sobie prawo do moderowania wszystkich opublikowanych wypowiedzi, jednak nie bierze na siebie takiego obowiązku. Pamiętaj, że dodając zdjęcie deklarujesz, że jesteś jego autorem i przekazujesz Wydawcy Bolec.Info prawa do jego publikacji i udostępniania. Umieszczając cudze zdjęcia możesz złamać prawo autorskie. Bolec.Info nie ponosi odpowiedzialności za publikowane zdjęcia.
REKLAMA Ecojob zaprasza