Portal nr 1 w powiecie bolesławieckim
BolecFORUM Nowy temat

Guardian

~OD 20 PRACOWNIK niezalogowany
8 czerwca 2011r. o 23:22
Witam,osoby ktore byly we wtorek na rozmowie i sa przyjete duzo osob ma byc w 20.czerwca na 8 rano??ciesze sie ze zostalem przyjety :)
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~ niezalogowany
13 czerwca 2011r. o 16:59
nie masz co się cieszyć bo długo tam nie wytrzymasz
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~ niezalogowany
13 czerwca 2011r. o 17:02
przstancie narzekac!! Bader zły, Hoerbiger zły, Guardian zły!
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~:] niezalogowany
13 czerwca 2011r. o 17:18
~ napisał(a): nie masz co się cieszyć bo długo tam nie wytrzymasz



E tam gadanie , część jednak wytrzymuje :P
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~ niezalogowany
13 czerwca 2011r. o 18:49
w Guardianie, tak jak zreszta też w Hoerbrigerze co rusz rotacja. jednych zwalniają, drugich przyjmuja. Takie zaklady nigdy dobrze nie będa prosperować. Sami sie przekonacie.
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~ niezalogowany
13 czerwca 2011r. o 22:00
Jeszcze trochę i sami sie będą prosić o pracowników, bo nie będzie miał kto robić.
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~artur niezalogowany
14 czerwca 2011r. o 11:55
Witam
Ja się staram już od roku dostać do Guardiana i nic, ostatnio jakieś dwa tygodnie temu byłem na rozmowie, powiedzieli mi, że dostanę odpowiedź w ciągu dwóch tygodni, i co cisza. Nie rozumiem już na jakiej zasadzie polega tam rekrutacja? i co tam właściwie chodzi. Już nie wiem, na co oni patrzą?, na twarz, szkołę jaką się ukończyło, doswiadczenie zawodowe, a może na wiek. Może ktoś ma podobny dylemat, niech się wypowie, w tym temacie, jak to u Was wygląda, jeżeli chodzi o Guardian.
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~? niezalogowany
14 czerwca 2011r. o 12:06
Tak z ciekawości to ile masz lat ?
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
Wypowiedz się:
Jeśli zostawisz to pole puste przypiszemy Ci losową ksywę.
Publikacja czyichś danych osobowych bez zezwolenia czy użycie zwrotów obraźliwych podlega odpowiedzialności karnej i będzie skutkować przekazaniem danych publikującego organom ścigania.
Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników serwisu. Bolec.Info nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii i wypowiedzi, a osoba zamieszczająca wypowiedź może ponieść za jej treść odpowiedzialność karną i cywilną. Bolec.Info zastrzega sobie prawo do moderowania wszystkich opublikowanych wypowiedzi, jednak nie bierze na siebie takiego obowiązku. Pamiętaj, że dodając zdjęcie deklarujesz, że jesteś jego autorem i przekazujesz Wydawcy Bolec.Info prawa do jego publikacji i udostępniania. Umieszczając cudze zdjęcia możesz złamać prawo autorskie. Bolec.Info nie ponosi odpowiedzialności za publikowane zdjęcia.
REKLAMA Metrohouse zaprasza