Portal nr 1 w powiecie bolesławieckim
REKLAMAMrowka zaprasza
BolecFORUM Nowy temat

Guardian

~ niezalogowany
14 czerwca 2011r. o 18:50
zarobki są ok ale atmosfera
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~leo niezalogowany
14 czerwca 2011r. o 20:37
~ napisał(a): w Guardianie, tak jak zreszta też w Hoerbrigerze co rusz rotacja. jednych zwalniają, drugich przyjmuja. Takie zaklady nigdy dobrze nie będa prosperować. Sami sie przekonacie.

jakos prosperuja i maja sie swietnie bo przez to maja nieustannie tania sile robocza
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~ niezalogowany
14 czerwca 2011r. o 20:44
~leo napisał(a):
~ napisał(a): w Guardianie, tak jak zreszta też w Hoerbrigerze co rusz rotacja. jednych zwalniają, drugich przyjmuja. Takie zaklady nigdy dobrze nie będa prosperować. Sami sie przekonacie.

jakos prosperuja i maja sie swietnie bo przez to maja nieustannie tania sile robocza


Tylko, że ta tania siła robocza będzie do czasu, a co do tego, że jakoś prosperują....... no jakoś prosperują resztkami sił.
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~ niezalogowany
15 czerwca 2011r. o 21:59
guardian to guwno
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~ niezalogowany
15 czerwca 2011r. o 22:39
~ napisał(a): guardian to guwno



Powiedział co wiedział :>
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
2091
#mała Mi nieaktywny
15 czerwca 2011r. o 23:28
~ napisał(a):
~leo napisał(a):
~ napisał(a): w Guardianie, tak jak zreszta też w Hoerbrigerze co rusz rotacja. jednych zwalniają, drugich przyjmuja. Takie zaklady nigdy dobrze nie będa prosperować. Sami sie przekonacie.

jakos prosperuja i maja sie swietnie bo przez to maja nieustannie tania sile robocza


Tylko, że ta tania siła robocza będzie do czasu, a co do tego, że jakoś prosperują....... no jakoś prosperują resztkami sił.


do jakiego czasu? ludzie gdzieś nagle wyparują? z tego co się orientuję to np bader działa w bolesławcu cos koło 15 lat? i ludzi wciąż przybywa, a nie ubywa, w guardianie i hoerbigerze pewnie będzie to samo, bo ludzie którzy chcą pracować będą zawsze
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~ niezalogowany
16 czerwca 2011r. o 22:47
dzis było otwarcie
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~Od 20 pracownik0f niezalogowany
16 czerwca 2011r. o 22:57
~ napisał(a): Jeżeli chcecie pracować to tylko przez firmy typu ManPower. Widocznie potrzebują pracowników na max 3 miechy i do zwolnienia. Nie opłaca się zanosić podania do zakładu bo te rozmowy to ściema. Z ulicy nikogo nie biorą a z firm pośredniczących biorą hurtowo.
Sam byłem na rozmowie w Guardianie i zrobiłem błąd - powiedziałem ile chcę zarabiać. Powiedziałem 1500 zł :D
I już nie dzwonili. A ludzie z firm pośredniczących robią za 800 zł i takich biorą hurtowo


ja powiedzialem ze chce zarabiac na czysto 1500zl i bez problemu mnie przyjeli w nastepny dzien,po 3 miesiacach dostaje sie umowe na 1 rok,ale wy zawsze macie jakies przeciw!!!! nie pasuje tu siedziec w b-c to wyjedzcie do innego miasta lub za granice macie otwarte granice tam macie 5x wicej zarobki wiec czemu tam nie probujecie!!!! przeciez tam bedzie dla was super!! traktowanie pracownikow zza granicy bedziecie milo przujeci :P wiec skonczie marudzic to zle tamto zle wiec droga wolna zachod otwarty!!!!!!
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
Wypowiedz się:
Jeśli zostawisz to pole puste przypiszemy Ci losową ksywę.
Publikacja czyichś danych osobowych bez zezwolenia czy użycie zwrotów obraźliwych podlega odpowiedzialności karnej i będzie skutkować przekazaniem danych publikującego organom ścigania.
Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników serwisu. Bolec.Info nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii i wypowiedzi, a osoba zamieszczająca wypowiedź może ponieść za jej treść odpowiedzialność karną i cywilną. Bolec.Info zastrzega sobie prawo do moderowania wszystkich opublikowanych wypowiedzi, jednak nie bierze na siebie takiego obowiązku. Pamiętaj, że dodając zdjęcie deklarujesz, że jesteś jego autorem i przekazujesz Wydawcy Bolec.Info prawa do jego publikacji i udostępniania. Umieszczając cudze zdjęcia możesz złamać prawo autorskie. Bolec.Info nie ponosi odpowiedzialności za publikowane zdjęcia.
REKLAMA Orange zaprasza
REKLAMA Orange zaprasza