Portal nr 1 w powiecie bolesławieckim
REKLAMA #pijezkranu
BolecFORUM Nowy temat

Guardian

~ niezalogowany
14 czerwca 2011r. o 16:21
~artur napisał(a): Witam
Ja się staram już od roku dostać do Guardiana i nic, ostatnio jakieś dwa tygodnie temu byłem na rozmowie, powiedzieli mi, że dostanę odpowiedź w ciągu dwóch tygodni, i co cisza. Nie rozumiem już na jakiej zasadzie polega tam rekrutacja? i co tam właściwie chodzi. Już nie wiem, na co oni patrzą?, na twarz, szkołę jaką się ukończyło, doswiadczenie zawodowe, a może na wiek. Może ktoś ma podobny dylemat, niech się wypowie, w tym temacie, jak to u Was wygląda, jeżeli chodzi o Guardian.

ja tęż sie ździwiłam,pytali od kiedy mogę zacząc pracowac i cisza od prawie roku,a bylam wtedy az na trzech rozmowach,w tym ostatnia po angielsku z Hiszpanem i jakoś dałam radę,bo język znam i właśnie wtedy pytał,kiedy mogę zacząc,bo miałam wtedy pracę inną,to powiedziałam,że w każdej chwili :| a mam kilkuletnie doświadczenie jako pracownik produkcyjny,więc też nie wiem,czemu nie zadzwonili.W końcu ile razy można CV w to samo miejsce wysyłac,bo podejrzewam,że gdybm znowu je wysłała to znowu by mnie na rozmowę zaprosili.Jakieś chore to
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~ niezalogowany
14 czerwca 2011r. o 16:29
Jeżeli chcecie pracować to tylko przez firmy typu ManPower. Widocznie potrzebują pracowników na max 3 miechy i do zwolnienia. Nie opłaca się zanosić podania do zakładu bo te rozmowy to ściema. Z ulicy nikogo nie biorą a z firm pośredniczących biorą hurtowo.
Sam byłem na rozmowie w Guardianie i zrobiłem błąd - powiedziałem ile chcę zarabiać. Powiedziałem 1500 zł :D
I już nie dzwonili. A ludzie z firm pośredniczących robią za 800 zł i takich biorą hurtowo
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~viki niezalogowany
14 czerwca 2011r. o 16:36
Firma pośrednicząca Guardiana to adecco.
Tam zarabiają tak samo jak i przez zakład.Tylko umowa jest na miesiąc .Na pewno nie ma zarobków 800 zł!
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~ niezalogowany
14 czerwca 2011r. o 16:45
To powiedz co ma firma pośrednicząca z tego że wyłapuje dla innej firmy pracownika? Jeżeli Guardian przyjmie takiego bezpośrednio i zarabia tak samo jak ten z Adecco to co ma z tego Adecco? Robi za darmo? Na pewno nie! Musi być gdzieś ukryty jakiś cwancyk. Może tym cwancykiem jest to że Guardian nie moze przyjąć na miesiac a Adecco może?
I już wiesz czemu dzwonią, zawracają d* i nic z tego nie wychodzi. Ty chcesz pracować dłużej niż miesiąc a oni nie chcą cię na dłużej i do tego robią sobie reklamę.
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~ niezalogowany
14 czerwca 2011r. o 16:53
to jak tam przujmuja to na jaka umowe o prace przez guardian czy zewnetrzna firme czy na zlecenie i na jak dlugo jest ta umowa?
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~ niezalogowany
14 czerwca 2011r. o 17:19
guardian jak tak dalej będzie traktować pracowników to niedługo wszyscy sie zwolnią z tamtąd
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~ niezalogowany
14 czerwca 2011r. o 17:42
niech ci tylko nie wyjdzie coś przy tych hiszpanach to jak odrazu nie zwolnia to umowy napewno nie przedłuzą
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~ niezalogowany
14 czerwca 2011r. o 18:25
Robia sobie jaja z ludzi. To nie jest poważna firma, która w ten sposób przeprowadza rekrutację, Byłem na dwóch rozmowach, mam doswiadczenie w pracy na produkcji i cisza, juz nikt nie zadzwonił. Pytań zadaja wiele, i nie wiem, naprawdę nie wiem kogo szukają i co musi mieć osoba aby ja przyjęli. Już nawet bym nie poszedł do takiej firmy gdyby zadzwonili, bo według mnie to FIRMA NIEWIARYGODNA.
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
Wypowiedz się:
Jeśli zostawisz to pole puste przypiszemy Ci losową ksywę.
Publikacja czyichś danych osobowych bez zezwolenia czy użycie zwrotów obraźliwych podlega odpowiedzialności karnej i będzie skutkować przekazaniem danych publikującego organom ścigania.
Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników serwisu. Bolec.Info nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii i wypowiedzi, a osoba zamieszczająca wypowiedź może ponieść za jej treść odpowiedzialność karną i cywilną. Bolec.Info zastrzega sobie prawo do moderowania wszystkich opublikowanych wypowiedzi, jednak nie bierze na siebie takiego obowiązku. Pamiętaj, że dodając zdjęcie deklarujesz, że jesteś jego autorem i przekazujesz Wydawcy Bolec.Info prawa do jego publikacji i udostępniania. Umieszczając cudze zdjęcia możesz złamać prawo autorskie. Bolec.Info nie ponosi odpowiedzialności za publikowane zdjęcia.
REKLAMAMrowka zaprasza
REKLAMA CER-FAR zaprasza