Portal nr 1 w powiecie bolesławieckim
BolecFORUM Nowy temat

Jesienne pogaduchy i bajanie przyjaciół :)

~~Ja niezalogowany
25 lipca 2021r. o 15:45
Ten moment, kiedy boli mnie serducho, widząc, że jesteś tu sama, a ja nie jestem w stanie Ci towarzyszyć .
Ale myślami jestem blisko, szczególnie przesyłając te pozytywne, bo we wszystkim jest coś pozytywnego :*
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
7612
bax
28 lipca 2021r. o 23:33
To był ciężki dzień ...ale juszszszsz ok.

:)



Sssspokojnej przessspanej Bajeranci :)
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
6979
E
8 sierpnia 2021r. o 9:10
Dobre popołudni:)

~~Ja napisał(a): Ten moment, kiedy boli mnie serducho, widząc, że jesteś tu sama, a ja nie jestem w stanie Ci towarzyszyć .
Ale myślami jestem blisko, szczególnie przesyłając te pozytywne, bo we wszystkim jest coś pozytywnego :*


Niech Cię serducho nie boli, kimkolwiek jesteś :)
Nie czuję się samotna w tym "miejscu" ponieważ, kiedy tylko pomyślę, jak wiele mi dało radości, to uśmiecham się pełną gębą :D
Zamykam oczy i widzę Ludzi, którzy na zawsze mają miejsce w moim serduchu, a wszystko dzięki Bolec.Info (pomijam fakt, że bajzel tu ostatnio co niemiara boska :D )
"Bądźmy ludźmi Nadziei. Rozsiewajmy ją wokół nawet wtedy, kiedy dla innych jest to niezrozumiałe"

Miłego :*


Dopisane 06.08.2021r. o godz. 21:06:

Dobry wieczór:)

Wiele jest prawdy w stwierdzeniu S.J. Leca

"Streszczajmy się. Świat jest przeludniony słowami"

Tak więc krótko:)
Dobrej nocy i...tyle :*




Dopisane 07.08.2021r. o godz. 07:47:

Dzień dobry:)

Będzie pięknie...jeśli mówimy o stanie atmosfery:)

Wystarczy dodać do tego odrobinę uśmiechu, życzliwości, pozytywnego nastawienia, a na pewno nie przyjdzie nam do głowy hasło "Ego perdidi dies mei" :|



Miłego dnia Bajarze:*




Dopisane 08.08.2021r. o godz. 09:10:

Dzień dobry:)

"Jaki przejrzysty poranek
Pomiędzy polami zapach wina"



Miłego dnia :*

"Szukam świata w którym jedna jaskółka czyni wiosnę, gdzie szewc w butach chodzi, gdzie jak Cię widzą, to dzień dobry. Szukam świata, gdzie człowiek człowiekowi człowiekiem" J.B.
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
6979
E
14 sierpnia 2021r. o 8:19
"Noc pomaga mi rozmyślać. To właśnie w tych chwilach mówię sobie, że się zmienię"



Dobrej nocy :*






Dopisane 13.08.2021r. o godz. 21:10:

"Gdy zaczyna ci się wydawać, że nie masz wpływu na wielkie sprawy… Skup się na tym, co kochasz i masz pod nosem"
Chłopiec, Kret, Lis I Koń - Charlie Mackesy



Dobrej nocy :*


Dopisane 14.08.2021r. o godz. 08:19:

Dzień dobry:)

Już dobrze...


Miłego dnia :*

"Szukam świata w którym jedna jaskółka czyni wiosnę, gdzie szewc w butach chodzi, gdzie jak Cię widzą, to dzień dobry. Szukam świata, gdzie człowiek człowiekowi człowiekiem" J.B.
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~~Jasnopopielaty Bodziszek niezalogowany
15 sierpnia 2021r. o 19:18
&t=217s
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~~Jasnopopielaty Bodziszek niezalogowany
15 sierpnia 2021r. o 19:20
&t=220s
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~~Nsser Al-Attiyah niezalogowany
15 sierpnia 2021r. o 19:32
Pozdrawiam Was dziewczyny.
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
7612
bax
15 sierpnia 2021r. o 20:07
Dobrej ssspokojnej nocy LetNiuchy :*
;)
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
Wypowiedz się:
Jeśli zostawisz to pole puste przypiszemy Ci losową ksywę.
Publikacja czyichś danych osobowych bez zezwolenia czy użycie zwrotów obraźliwych podlega odpowiedzialności karnej i będzie skutkować przekazaniem danych publikującego organom ścigania.
Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników serwisu. Bolec.Info nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii i wypowiedzi, a osoba zamieszczająca wypowiedź może ponieść za jej treść odpowiedzialność karną i cywilną. Bolec.Info zastrzega sobie prawo do moderowania wszystkich opublikowanych wypowiedzi, jednak nie bierze na siebie takiego obowiązku. Pamiętaj, że dodając zdjęcie deklarujesz, że jesteś jego autorem i przekazujesz Wydawcy Bolec.Info prawa do jego publikacji i udostępniania. Umieszczając cudze zdjęcia możesz złamać prawo autorskie. Bolec.Info nie ponosi odpowiedzialności za publikowane zdjęcia.
REKLAMAEfekt-Okna zaprasza