Portal nr 1 w powiecie bolesławieckim
BolecFORUM Nowy temat

Jesienne pogaduchy i bajanie przyjaciół :)

~~bax niezalogowany
14 września 2021r. o 8:16
Noo tooo sssse zaśpiewam :D



Miłego dnia :* :)
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
6979
E
15 września 2021r. o 6:36
Dzień dobry :)

Baxiu:* a propos śpiewania...

„Są panie, które uczą w szkole, sprzedają w sklepie, ja jestem panią, która śpiewa i już – nic wielkiego.“ — Katarzyna Nosowska



Miłego dnia :*


"Szukam świata w którym jedna jaskółka czyni wiosnę, gdzie szewc w butach chodzi, gdzie jak Cię widzą, to dzień dobry. Szukam świata, gdzie człowiek człowiekowi człowiekiem" J.B.
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~~Brunatnoszara Piwonia niezalogowany
15 września 2021r. o 12:25
Toksycznym paszła, won!
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
7612
bax
16 września 2021r. o 19:07
E:* ostatnio miałam piękne chwile ,hmmm dużo żartów ,wszystko sssuper :D
Teraz wiem,że jest dobrze i "banan " na ustach ...bo wierzę,że taki stan będzie trwał :)
Dobry wieczór :)
Przypadkiem naszłam na tę piosenkę,więc zapodaję :)



Nie chodzi mi o tekst.ale czasem potrzebuję ciszy ,spokoju,a piesio podchodzi ,kładzie mi zabawkę na kolana,podnosi mi rękę i ...za każdym razem okazuje mi swoją miłość :) To jest tak piękne uczucie,że ...aż gęba mi się cieszy :D

To sse biorę piesia na kolana i ...
Tulimy :D


Dobrej spokojnej nocy LetNiuchy :* :D


Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~~Żółtobrązowa Lobelia niezalogowany
16 września 2021r. o 20:48
Dobrej nocki.
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~~Oko niezalogowany
16 września 2021r. o 21:16
Coś mi tu niemcem zalatuje :] Pilnujcie się dziewczyny ;) Pozdrowionka, a jak coś to :
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
6979
E
17 września 2021r. o 6:21
Dzień dobry:)

Między pracą, sprzątaniem i zakupami...



bax napisał(a): E:* ostatnio miałam piękne chwile ,hmmm dużo żartów ,wszystko sssuper :D


Baxiu:* i tak mi pisz. Każda dobra wiadomość mile...czytana :D

~~Oko napisał(a): Pozdrowionka


Oko :| Ty to zawsze na posterunku :D

Nocka była miła, to i dzień niech taki będzie :)

"Szukam świata w którym jedna jaskółka czyni wiosnę, gdzie szewc w butach chodzi, gdzie jak Cię widzą, to dzień dobry. Szukam świata, gdzie człowiek człowiekowi człowiekiem" J.B.
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
7612
bax
17 września 2021r. o 18:47
Przelotem Wasss :* witam i zmykam :)
Piosnka od rana mi pod czupryną biega ....
:)


Dobrej spokojnej nocy Let.Niuchy :*
:)
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
Wypowiedz się:
Jeśli zostawisz to pole puste przypiszemy Ci losową ksywę.
Publikacja czyichś danych osobowych bez zezwolenia czy użycie zwrotów obraźliwych podlega odpowiedzialności karnej i będzie skutkować przekazaniem danych publikującego organom ścigania.
Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników serwisu. Bolec.Info nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii i wypowiedzi, a osoba zamieszczająca wypowiedź może ponieść za jej treść odpowiedzialność karną i cywilną. Bolec.Info zastrzega sobie prawo do moderowania wszystkich opublikowanych wypowiedzi, jednak nie bierze na siebie takiego obowiązku. Pamiętaj, że dodając zdjęcie deklarujesz, że jesteś jego autorem i przekazujesz Wydawcy Bolec.Info prawa do jego publikacji i udostępniania. Umieszczając cudze zdjęcia możesz złamać prawo autorskie. Bolec.Info nie ponosi odpowiedzialności za publikowane zdjęcia.
REKLAMAEfekt-Okna zaprasza