Portal nr 1 w powiecie bolesławieckim
REKLAMA Ecojob zaprasza
BolecFORUM Nowy temat

Praca w Zehnder

~ niezalogowany
20 maja 2015r. o 21:29
Oj tam zaraz oszust. Potrzebują tylko "białych murzynów". Byłem tam kiedyś na rozmowie kwalifikacyjnej. Przyjęto mnie na korytarzu , 1800 brutto pod warunkiem 100 procentowej obecności. Mało uprzejma pani kadrowa powiedziała co miała powiedzieć i albo się na to zgadzasz albo na twoje miejsce......... nie te czasy już mijają.
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~~~ niezalogowany
21 maja 2015r. o 9:23
~POLECAM OMIJAC ZEHNDER JUZ W FIRMIE BADER LEPIEJ ZARABIAJA
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~obywatel niezalogowany
21 maja 2015r. o 10:37
Jak wam nie pasuje praca w Zehnder to się zwolnijcie !! Ja z przyjemnością pójdę pracować!!
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~autor niezalogowany
21 maja 2015r. o 11:08
Obecni pracownicy chyba nie chca stracic etatu, ze tak zniechecaja potencjalnych nowych pracownikow, bo jak pisza ze jest tam tak zle to po co tam pracuja,??? za granice lub do Badera niech sie przeniosą!!! Zreszta Boleslawiec to miasto gdzie stawki sa na podobnym poziomie, wszedzie tak samo placa, wszedzie atmosfera taka sama bo atmosfere stwarzaja pracownicy nie szefostwo.
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~ niezalogowany
21 maja 2015r. o 18:59
fakt szefostwo a szczególnie DKO stwarza anty atmosferę
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~jasko niezalogowany
22 maja 2015r. o 8:14
~obywatel napisał(a): Jak wam nie pasuje praca w Zehnder to się zwolnijcie !! Ja z przyjemnością pójdę pracować!!
Kolego z przyjmnoscią pomaluje cie na czarno ,:) będziesz sie wyróżniał . Przedstaw się z przyjemnością poznamy kto jest takim murzynkiem :) lubisz czuc bacika na pleckach co :) pozdrawiam :> przez takich jak ty jest jak jest.
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~ niezalogowany
22 maja 2015r. o 11:00
~jasko napisał(a):
~obywatel napisał(a): Jak wam nie pasuje praca w Zehnder to się zwolnijcie !! Ja z przyjemnością pójdę pracować!!
Kolego z przyjmnoscią pomaluje cie na czarno ,:) będziesz sie wyróżniał . Przedstaw się z przyjemnością poznamy kto jest takim murzynkiem :) lubisz czuc bacika na pleckach co :) pozdrawiam :> przez takich jak ty jest jak jest.
zgadzam sie z jasko przez takich czarnuchow jest jak jest w tym kraju i taki czarnuszek staje sie pupilem menagera bo lubi pracowac pod biurkiem
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~M.D niezalogowany
22 maja 2015r. o 13:05
ZEHNDER HAHAHA(KLIKA DUPOLIZÓW CO SIE DOROBILA FAJNEJ STAWKI) RESZTA TYPOWE CZARNUCHY JAK JA HEHE JEDNI NIC NIE ROBIĄ I STAWECZKA 25 I WIECEJ KOORDYNATOR 35 JAK PAN G.K RESZTA ZAPIERD.... I LIZAC DUPE D.K JAK POZWOLI HAHHAHHAHA
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
Wypowiedz się:
Jeśli zostawisz to pole puste przypiszemy Ci losową ksywę.
Publikacja czyichś danych osobowych bez zezwolenia czy użycie zwrotów obraźliwych podlega odpowiedzialności karnej i będzie skutkować przekazaniem danych publikującego organom ścigania.
Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników serwisu. Bolec.Info nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii i wypowiedzi, a osoba zamieszczająca wypowiedź może ponieść za jej treść odpowiedzialność karną i cywilną. Bolec.Info zastrzega sobie prawo do moderowania wszystkich opublikowanych wypowiedzi, jednak nie bierze na siebie takiego obowiązku. Pamiętaj, że dodając zdjęcie deklarujesz, że jesteś jego autorem i przekazujesz Wydawcy Bolec.Info prawa do jego publikacji i udostępniania. Umieszczając cudze zdjęcia możesz złamać prawo autorskie. Bolec.Info nie ponosi odpowiedzialności za publikowane zdjęcia.
REKLAMA Ecojob zaprasza
REKLAMA Orange zaprasza