Portal nr 1 w powiecie bolesławieckim
BolecFORUM Nowy temat

Praca w Zehnder

~ niezalogowany
2 czerwca 2015r. o 22:16
jak wam tak zle to sie zwolnijcie. co stoi na przeszkodzie??
...straszycie tylko...jakby sie bali...
i tak maja was w du...pie
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~:) niezalogowany
3 czerwca 2015r. o 13:12
Gadać każdy może ale robić nie ma komu :D Ja tam pracuje i na razie jest ok ważne że mam pracę !!!
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~gaal. niezalogowany
3 czerwca 2015r. o 14:21
Rodzice walczyli za wolne soboty , a co wy robicie teraz ?
No chyba że praca w miejscu gdzie mogą odpoczywać od domu i żon a wierzcie mi takie miejsca TAM są .
Tak więc do pracy ... na autko , na kieckę i dla własnego ego . Potrzeby przerastają POTRZEBY .
Bogu dzięki , że zdrowie dopisuje iiiiiii róbmy swoje ......... ale wszystko do czasu .
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~olo niezalogowany
3 czerwca 2015r. o 19:06
Nie wszystkim zdrowie dopisuje z tego co słyszałem co niektórym renty się szykują
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~ niezalogowany
3 czerwca 2015r. o 21:07
renty lub zmiana pracy a na ich miejsce przyjdą pracownicy jak praktykanci tacy jak np. ten u kopcia
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~ooo niezalogowany
3 czerwca 2015r. o 23:31
oj tam narzekacie a co niektórzy w sobotę chcieli dwa razy pracować:)16godz wiec wcale na tej produkcji nie jest chyba ciężko :D:D:D
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~ooo niezalogowany
3 czerwca 2015r. o 23:41
ja tam lubię swoją pracę , przywiązałem się i wo gole do niej -najbardziej mnie demotywują młodzi po szkole przy-chadza porabia chwile i mówią ze znaleźli lepsza prace za lepsze pieniądze , coś jest nie tak na tym rynku pracy zamiast doświadczony zarabiać to młody zarabia chyba dlatego ze maja wyj... i nie dają się ruch... ale jeden się nie poddaje a drugi wchodzi pod stół i ssie dupsko za kila złotych przez co inni maja przerąbane potem , bo jak to z jednego zrobiłem eunucha a z innych nie zrobię?praca pracą trzeba szanować i się starać ale są jakieś granice
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~bobo niezalogowany
9 czerwca 2015r. o 10:36
to pewnieś ty z elektrycznego dziubasku .... ;)
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
Wypowiedz się:
Jeśli zostawisz to pole puste przypiszemy Ci losową ksywę.
Publikacja czyichś danych osobowych bez zezwolenia czy użycie zwrotów obraźliwych podlega odpowiedzialności karnej i będzie skutkować przekazaniem danych publikującego organom ścigania.
Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników serwisu. Bolec.Info nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii i wypowiedzi, a osoba zamieszczająca wypowiedź może ponieść za jej treść odpowiedzialność karną i cywilną. Bolec.Info zastrzega sobie prawo do moderowania wszystkich opublikowanych wypowiedzi, jednak nie bierze na siebie takiego obowiązku. Pamiętaj, że dodając zdjęcie deklarujesz, że jesteś jego autorem i przekazujesz Wydawcy Bolec.Info prawa do jego publikacji i udostępniania. Umieszczając cudze zdjęcia możesz złamać prawo autorskie. Bolec.Info nie ponosi odpowiedzialności za publikowane zdjęcia.
REKLAMA CER-FAR zaprasza