Portal nr 1 w powiecie bolesławieckim
BolecFORUM Nowy temat

Praca w Zehnder

~ niezalogowany
6 marca 2011r. o 20:44
~ napisał(a): Zalosny post.... facet ogarnij sie.I po kiego te wstawki tego ten???Chesz na kogos kto tak mowi na codzien wskazac???


Tego ten, może sam na codzień tak mówi.

Zmoderowano 06.03.2011 godz.20:49 - powód: cytowanie (sentinel)
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~ niezalogowany
6 marca 2011r. o 21:25
byscie sie za prace wzieli a nie na forum uzalacie sie jak sierotki jakies i placzecie jak wam jest zle w tej pracy ale na jaw nikt nic nie powie tylko skuli ogon i siedzi cicho jak mysz pod miotla. dlaczego nie powiesz w pracy ze jest ci zzle jeden z drugim???
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~bond niezalogowany
6 marca 2011r. o 21:34
a tajniacy nie chodzą z zegarkami... i patrzą jaki czas macie pracować ? patrzą podpi....ą wyżej o efektach ? he eh
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~xx niezalogowany
7 marca 2011r. o 7:16
jak tak czytam te opinie to smiac mi sie chce wezcie lepiej pracujcie i nie marudzcie jak sie nie podoba szukajcie innej roboty co to jedna firma w miescie niech ida do innej te marudy i bedzie spokoj ..... napewno w b-cu sa super firmy i za siedzenie duzo kasy daja no to powodzenia ........ zalosne sa tutaj wypowiedzi ......... zamknijcie ten temat lepiej....
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~ niezalogowany
7 marca 2011r. o 12:50
Bo jak by były godne, powtarzam godne warunki to by nie bylo marudzenia.
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~kolo niezalogowany
7 marca 2011r. o 14:47
~ napisał(a): byscie sie za prace wzieli a nie na forum uzalacie sie jak sierotki jakies i placzecie jak wam jest zle w tej pracy ale na jaw nikt nic nie powie tylko skuli ogon i siedzi cicho jak mysz pod miotla. dlaczego nie powiesz w pracy ze jest ci zzle jeden z drugim???


ja popieram wypowiedz tego pana
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~ niezalogowany
7 marca 2011r. o 14:58
~ napisał(a): byscie sie za prace wzieli a nie na forum uzalacie sie jak sierotki jakies i placzecie jak wam jest zle w tej pracy ale na jaw nikt nic nie powie tylko skuli ogon i siedzi cicho jak mysz pod miotla. dlaczego nie powiesz w pracy ze jest ci zzle jeden z drugim???


Dlatego, że kazdy boi sie o pracę. Chyba nrmalne, że jak cos powiesz wprost to żegnasz się z pracą. jASNE JAK SŁOŃCE.
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~!!!!!!! niezalogowany
8 marca 2011r. o 22:01
jak już wcześniej pisałem już niedługo tak będzie oby do maja. ja na pewno znikam z tego zakłady i z tego co wiem to nie jestem jedyny ale jakkiś przydupas napisze ze nikt mnie tu nie trzyma i bardzo dobrze zobaczymy czy będzie stał ktoś pod bramą albo jak mówią jeden z drógim jak nie pasuje to do badera jeszcze bedzie tak ze sami tam pójdą życzę im tego
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
Wypowiedz się:
Jeśli zostawisz to pole puste przypiszemy Ci losową ksywę.
Publikacja czyichś danych osobowych bez zezwolenia czy użycie zwrotów obraźliwych podlega odpowiedzialności karnej i będzie skutkować przekazaniem danych publikującego organom ścigania.
Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników serwisu. Bolec.Info nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii i wypowiedzi, a osoba zamieszczająca wypowiedź może ponieść za jej treść odpowiedzialność karną i cywilną. Bolec.Info zastrzega sobie prawo do moderowania wszystkich opublikowanych wypowiedzi, jednak nie bierze na siebie takiego obowiązku. Pamiętaj, że dodając zdjęcie deklarujesz, że jesteś jego autorem i przekazujesz Wydawcy Bolec.Info prawa do jego publikacji i udostępniania. Umieszczając cudze zdjęcia możesz złamać prawo autorskie. Bolec.Info nie ponosi odpowiedzialności za publikowane zdjęcia.
REKLAMA #pijezkranu