Portal nr 1 w powiecie bolesławieckim
REKLAMA Metrohouse zaprasza
BolecFORUM Nowy temat

Praca w Zehnder

~ niezalogowany
20 marca 2011r. o 21:31
Gwynbleidd napisał(a):
~ napisał(a): 1400 brutto oferuja w spomasz na kosciuszki he he he :D :D dla spawaczy w smrodzie i chlodzie :D :D :D :D

tyle,że te 1400 brutto to "ściema" kiedyś tam pracowałem,bez żadnej nadgodziny 10tego było 1900 netto


To jednak chyba nie ,,ściema"
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~Person niezalogowany
20 marca 2011r. o 21:58
No no- tyle ciekawych wypowiedzi w temacie?! Jakoś niewielu zdobyło się na chwile prawdy, ale tej zupełnie prawdziwej! Trudno o sobie myśleć, jak o czyimś przydupa…e z jedynie słusznego klucza. No cóż, nie liczyłem na wylewność osób protegowanych i „związanych” z nadkierownikiem D.K!
Tak więc zrozumcie, że do pracy w firmie Zehnder (produkcja) nie przychodzi się od tak z ulicy (no chyba, że jest się rzeczywiście fachowcem – jak chociażby spawacze) bez protekcji u D.K. Życzę tylko firmie, aby dla swojego dobrego imienia (a takie nadal jeszcze posiada), dyrekcja w końcu otrząsnęła się i spojrzała na prywatny folwark pana D.K w Naszej firmie. Część trzódki zostało niemalże siłą odciągniętych od roli (z całym szacunkiem dla tego trudnego zawodu) i wcielona w szeregi najemników D.K, bo gdzie będzie lepiej i bezpieczniej jak w takiej firmie.
Niech spokój i dobre samopoczucie udzielą się Wam wszyscy zainteresowani od nadkierownika D.K, bo może już niedługo- pewnego dnia, jego bajka nie będzie już tak kolorowa!
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~xxx niezalogowany
24 marca 2011r. o 8:08
witam, czy ktoś z Panów mógłby podać mi nr telefonu do kierownika działu pakowalni? Bo aktualnie jestem bezrobotny a słyszałem, że ten kierownik przyjmuje do pracy za dwa koniaki.
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~ niezalogowany
24 marca 2011r. o 11:48
Teraz cena urosla do 3 koniakow bo kupili im nowe budki i zamontowali 2 metry nad nami wiec jakos koszty trzeba zniwelowac :D juz same reklamacje powyzej 200 nie wystarczaja na te powazne inwestycje :D
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~ niezalogowany
24 marca 2011r. o 15:07
premie zabieraja przez te reklamacje zeby tylko ludzia nie dac a na budki maja kase wy krec ali za nie okolo 150tys;/

Zastosowana autokorekta

Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~X niezalogowany
29 marca 2011r. o 23:28
No i minął kolejny dzień!
Nie pojmuje tego nowego systemu, niby mówią dobrze (oczywiście ci od Kaizen) a tu krzywa reklamacji zaczyna ostro szybować do góry! Kupa kasy wydawane na kursy, różne dziwne zakupy a efekt zupełnie odwrotny. Ale żeby nie było- to wykładowcy mówili, że przecież może być gorzej, a nam nie zostało nic innego, jak brnąć do przodu, bo system (sorki- sposób myślenia) jest podobno nie uchronny i jedynie słuszny!
Pozdrowienia dla pana, który biega i robi fotki zza winkla i to wszystko podobno dla naszego dobra! Coś tu chyba ktoś spierdzielił- bo jeśli to ludzie mają być dla systemu, to kadra kierownicza nie odrobiła kilku lekcji.
To system ma być dla ludzi – a nie odwrotnie! Podnoszenie motywacji załogi Tak, ale przy użyciu wyłącznie słów? Może być trudno! Wprowadzanie nowości po Polsku!
Więcej informacji, a mniej praktyk z pogranicza KGB!
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~Person niezalogowany
29 marca 2011r. o 23:55
Ciekawostki z ogródka nadkierownika Dariusza K. Już jakiś czas pęta się u nas po pakowalni jakiś kolejny cichy nabytek nadkierownika D.K, dla którego z pewnością zostanie dostawione nowe ciepluchne biureczko, no bo pan jest (no kto zgadnie???) z okolic jedynie słusznej miejscowości, czyli Tomaszowa. Gość sobie niemalże cały dzień siedzi za biureczkiem i klika w laptopka, którego sobie donosi. Niewielu jest takich, którzy usłyszeli choć słowo z ust nowego nabytku nadkierownika D.K. Coś jak szpieg z krainy deszczowców!
Od gostka z utrzymania dowiedziałem się, że to jest ( i tu należało by zrobić cytat) „bardzo dobry inżynier mechanik od budowy maszyn- do unowocześniania naszych urządzeń”! A to sobie myślę, że już wiem o co chodzi?! Kolejny pan z DUR będzie. Ale NIE- oni nic o tym nie wiedzą! Ale jakież było moje zdziwienie, gdy jeden z dostawców poznał typa (bo akurat wyłonił się z jaskini). I tu kwiatuszek! Nasz super fachowiec (tylko mu literkę S z pelerynką supermena przytwierdzić) był kierowniczkiem na Wizowie i z unowocześnianiem maszyn miał tyle do czynienia, co nadkierownik D.K z kulturą dla podwładnych. Gdzieś kiedyś widział w telewizji, ale do czego to jest?
Tak więc szykuje się kolejny koleś z jedynie słusznego obozu nadkierownika Dariusza K., ale gdzie będzie jego biurko?
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~Pracuś niezalogowany
30 marca 2011r. o 0:04
A to by pasowało, bo nawet nasze managery nie wiedziały co to za szpion kierowniczka D.K dyszy nam za plecami. Tylko on z nim rozmawiał!
Dadzą go pewnie do DUR, bo tam niedługo kierownik się zmienia!
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
Wypowiedz się:
Jeśli zostawisz to pole puste przypiszemy Ci losową ksywę.
Publikacja czyichś danych osobowych bez zezwolenia czy użycie zwrotów obraźliwych podlega odpowiedzialności karnej i będzie skutkować przekazaniem danych publikującego organom ścigania.
Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników serwisu. Bolec.Info nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii i wypowiedzi, a osoba zamieszczająca wypowiedź może ponieść za jej treść odpowiedzialność karną i cywilną. Bolec.Info zastrzega sobie prawo do moderowania wszystkich opublikowanych wypowiedzi, jednak nie bierze na siebie takiego obowiązku. Pamiętaj, że dodając zdjęcie deklarujesz, że jesteś jego autorem i przekazujesz Wydawcy Bolec.Info prawa do jego publikacji i udostępniania. Umieszczając cudze zdjęcia możesz złamać prawo autorskie. Bolec.Info nie ponosi odpowiedzialności za publikowane zdjęcia.
REKLAMA Orange zaprasza
REKLAMA CER-FAR zaprasza