Portal nr 1 w powiecie bolesławieckim
BolecFORUM Nowy temat

Praca w Zehnder

~ niezalogowany
30 marca 2011r. o 22:29
~ napisał(a):
~ napisał(a): Ludzie?! Czy wy tam kierownictwa nie macie? Już myślałem, że czasy zatęchłej komuny już dawno minęły, ale to chyba jakaś plaga u was i reaktywacja syfu w najczystszej postaci! Jeden kierowniczek D.K i nik nie jest władny?. Kalesiostwo na maksa, aż trudno ogarnąć!
W wielu firmach robiłem i chociaż pozory podczas przyjmowania pracowników zachowywano. Jakieś minimalne kwalifikacje. A tutaj można wszystko załatwić za przysłowiowego koniaka, a jedyne umiejętności, to osiedlenie się w odpowiedniej wiosce (patrz Tomaszów i okolice), albo znaleźć kontakt po rodzinie!
Nie chciało mi się wierzyć, jak znajomy opowiadał, że dostał się do pracy (oczywiście na produkcję) gościu, którego jedynym zajęciem przed, była praca na roli, ale latka lecą i było coś trzeba zmienić, to się kierownik Dariusz D. trafił w rodzinie.
Tak więc to tylko kwestia czasu, jak trafię tam na rozmowę (pogawędkę w cztery oczy) kwalifikacyjną.


A Ty z Tomaszowa, ze Szczytnicy, czy po rodzinie?

Jeśli ze Szczytnicy bioro, to ja też!
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~ALE JAJA niezalogowany
31 marca 2011r. o 21:26
a mi sie tu podoba, miła atmosfera, zarobki fejowe, pan dyr. daje podwyżki ale .......... szybko je zabiera fikcyjnymi reklamacjami!!!!!!!!!! za rok będzie ok 300-350 :d

Zmoderowano 01.04.2011 godz.20:04 - powód: caps lock (sentinel)
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~ niezalogowany
31 marca 2011r. o 22:46
HMMMMMMMMM ?? ?? ?? to mnie meczy gdzie sa te reklamowane grzejniki w ciagu roku powinno ich byc ok 2000 tysiecy :>
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~ niezalogowany
31 marca 2011r. o 23:13
szkoda,że tam kobiet nie przyjmują ;(
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~ niezalogowany
1 kwietnia 2011r. o 14:39
Skoro tyle reklamacji, to albo pracownicy do kitu, albo........
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~ niezalogowany
1 kwietnia 2011r. o 14:44
Albo to ściema z tymi reklamacjami, a dlaczego to można się domyśleć.
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~Pracuś niezalogowany
2 kwietnia 2011r. o 15:02
A może sprawa ma się zupełnie inaczej!?
Nie istotne jest jak dobrym okrętem płyniecie (choćby on i Zehnder się nazywał), ale jeśli zbierze się kilku oszołomów, którym będzie przyświecać jakaś mętna idea, to w najlepszym razie wpierdzielą was na mieliznę, a w najgorszym, wpłyniecie na rafę lub jakąś minę a wtedy …. żegnajcie żeglarze.
Przy takiej ilości sterujących, to kurs jaki obraliście wydaje się być jedyny- kolizyjny z rzeczywistością!
To nie system produkuje, lecz ludzie, a tych obecnie cały czas się demotywuje (nic tak nie działa, jak brak premji)..
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~ALE JAJA niezalogowany
3 kwietnia 2011r. o 12:15
Masz racje! Premia w tych czasach należy się tylko elicie!!!!!! Najlepiej kwartalna!!!!!!
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
Wypowiedz się:
Jeśli zostawisz to pole puste przypiszemy Ci losową ksywę.
Publikacja czyichś danych osobowych bez zezwolenia czy użycie zwrotów obraźliwych podlega odpowiedzialności karnej i będzie skutkować przekazaniem danych publikującego organom ścigania.
Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników serwisu. Bolec.Info nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii i wypowiedzi, a osoba zamieszczająca wypowiedź może ponieść za jej treść odpowiedzialność karną i cywilną. Bolec.Info zastrzega sobie prawo do moderowania wszystkich opublikowanych wypowiedzi, jednak nie bierze na siebie takiego obowiązku. Pamiętaj, że dodając zdjęcie deklarujesz, że jesteś jego autorem i przekazujesz Wydawcy Bolec.Info prawa do jego publikacji i udostępniania. Umieszczając cudze zdjęcia możesz złamać prawo autorskie. Bolec.Info nie ponosi odpowiedzialności za publikowane zdjęcia.
REKLAMA Przedszkole Bajka zaprasza
REKLAMAEfekt-Okna zaprasza