Portal nr 1 w powiecie bolesławieckim
REKLAMA Metrohouse zaprasza
BolecFORUM Nowy temat

Dżem,mydło,powidło.....

2945
Mgosia
23 września 2011r. o 22:12
Na śląskiej akademii medycznej skacowani studenci mają
zajęcia z anatomii i pierwszy raz mają być świadkami sekcji zwłok.Stoją wokół łóżka z ciałem. Prowadzący zajęcia nagłym ruchem
ściąga prześcieradło i oczom wszystkich ukazuje się topielec w drugim tygodniu rozkładu. Dłonie studenciaków wędrują w kierunku ust, a profesor ze stoickim spokojem zaczyna wykład:
-Podczas tych zajęć dowiecie się jakie są dwie najważniejsze
rzeczy cechujące lekarza. Po pierwsze: brak jakiegokolwiek
obrzydzenia.
Po tych słowach lekarz wpycha palec w dupę topielca, po czym
go wyjmuje i, ku obrzydzeniu studentów, oblizuje.
-Teraz - mówi - wszyscy, którym zależy na zaliczeniu mają to
powtórzyć!
Studenci medycyny (jak pisał Cornugon) to sami twardziele.
Podchodzą i robią co im profesor kazał: palec w dupę, palec w buzię.Co drugi nie daje rady i po wszystkim wymiotuje. Gdy wszyscy skończyli profesor mówi:
-I tak dochodzimy, do drugiej istotnej cechy dobrego lekarza:
- Umiejętność obserwacji. Ja wsadziłem środkowy palec, a oblizałem wskazujący.
Na przyszłość proszę o więcej uwagi.

"Trzymaj się z dala od ludzi, którzy próbują pomniejszać twoje ambicje... mali ludzie zawsze tak robią, a naprawdę wielcy sprawiają, że czujesz, że ty możesz być wielki&a
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
5183
magnum44
23 września 2011r. o 22:26
Dobre, dobre :D :D
Umiejętność obserwacji to priorytet :)

Niczego w życiu nie należy się bać, należy to tylko zrozumieć. M.S.C.
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
4051
#MalaCzarna nieaktywny
23 września 2011r. o 22:57
Gośko, za dziś - ;*



PS. Wiesz, że ja nie jestem zazdrosna... :D o zaburzeniach nie wspominając ;D

'Słowa palą, więc pali się słowa. Nikt o treści popiołów nie pyta.' J.Kaczmarski
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
2945
Mgosia
23 września 2011r. o 23:03
:) :*

Wcale nie ... :| :D :P


"Trzymaj się z dala od ludzi, którzy próbują pomniejszać twoje ambicje... mali ludzie zawsze tak robią, a naprawdę wielcy sprawiają, że czujesz, że ty możesz być wielki&a
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
4051
#MalaCzarna nieaktywny
23 września 2011r. o 23:10
Miło się z Tobą rozmawia o tak istotnych sprawach :D

&feature=related

'Słowa palą, więc pali się słowa. Nikt o treści popiołów nie pyta.' J.Kaczmarski
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
2945
Mgosia
23 września 2011r. o 23:15
Wiesz ja już jestem poważną osobą ..całe kilka dni :D


&feature=related

"Trzymaj się z dala od ludzi, którzy próbują pomniejszać twoje ambicje... mali ludzie zawsze tak robią, a naprawdę wielcy sprawiają, że czujesz, że ty możesz być wielki&a
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
4051
#MalaCzarna nieaktywny
23 września 2011r. o 23:24
Nie martw się, niedługo przejdzie :D

&feature=related

PS. Reżysera nie mamy ;|

'Słowa palą, więc pali się słowa. Nikt o treści popiołów nie pyta.' J.Kaczmarski
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
2945
Mgosia
23 września 2011r. o 23:37
Raczej nie :) ..wszystko się zmienia :)



Ale ja jestem wszechstronnie uzdolniona :D


Dopisane 23.09.2011r. o godz. 23:37:

Dobrej nocy :*

&feature=relmfu

"Trzymaj się z dala od ludzi, którzy próbują pomniejszać twoje ambicje... mali ludzie zawsze tak robią, a naprawdę wielcy sprawiają, że czujesz, że ty możesz być wielki&a
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
Wypowiedz się:
Jeśli zostawisz to pole puste przypiszemy Ci losową ksywę.
Publikacja czyichś danych osobowych bez zezwolenia czy użycie zwrotów obraźliwych podlega odpowiedzialności karnej i będzie skutkować przekazaniem danych publikującego organom ścigania.
Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników serwisu. Bolec.Info nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii i wypowiedzi, a osoba zamieszczająca wypowiedź może ponieść za jej treść odpowiedzialność karną i cywilną. Bolec.Info zastrzega sobie prawo do moderowania wszystkich opublikowanych wypowiedzi, jednak nie bierze na siebie takiego obowiązku. Pamiętaj, że dodając zdjęcie deklarujesz, że jesteś jego autorem i przekazujesz Wydawcy Bolec.Info prawa do jego publikacji i udostępniania. Umieszczając cudze zdjęcia możesz złamać prawo autorskie. Bolec.Info nie ponosi odpowiedzialności za publikowane zdjęcia.
REKLAMA Orange zaprasza