Portal nr 1 w powiecie bolesławieckim
REKLAMA #pijezkranu
BolecFORUM Nowy temat

Dżem,mydło,powidło.....

8268
#gaza nieaktywny
10 kwietnia 2012r. o 21:22
odblokuj się
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~Gocha niezalogowany
11 kwietnia 2012r. o 20:48
No zobacz, nie dość, że ślepy to jeszcze kłótliwy :P

Zgłoś do moderacji Odpowiedz
5183
magnum44
12 kwietnia 2012r. o 15:54
Naczelny Piracie i pozostali Dżemerzy :*:*

Kilka utworów "pirackich" na dzisiejsze popołudnie ;)



&feature=related :* :*

&feature=related


Niczego w życiu nie należy się bać, należy to tylko zrozumieć. M.S.C.
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
4668
#Anonim4668 nieaktywny
12 kwietnia 2012r. o 23:44
...kochani "dżemerowicze"..dziękuję wszystkim za pozdrowienia i przepikne piosnki od wujka YOUTUBE...:*.....MUSZĘ ZAWIESIĆ na kilka tygodni moje 'pirackie podboje" na bolecinfo.....PRZEPRASZAM.....dziękuję za wspaniałe chwile spędzone z wami.....DO USŁYSZENIA...:*:*:*:*:*

...P.S. ...jakby ktosik się zapytowywał.,..to pojechałem po dżem do hurtowni spożywczej....POWODZENIA WSZYSTKIM ŻYCZĘ.....cmokkkkkkk...:) :* :* :* :* :*

....BĄDŻCIE DLA SIEBIE ZAWSZE MILI,SERDECZNI,UCZYNNI I UŚMIECHNIĘCI......:*...oooo...!!! taaaak... :D :D :D :D :D :D :D
....Paaaaa...:*
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
7646
#Akiwa nieaktywny
13 kwietnia 2012r. o 21:22
No nie !! :>

I popłynął Piracina !! ;( ;(

[img=1334344865_5l2rnxo.jpg]



Trochę tu smutno będzie....[img=1334344904_dfcmsv3.jpg]



...ale z całego serca życzę powodzenia :D Capitanosie :D:*
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
7619
WiosennaStokrotka
13 kwietnia 2012r. o 21:49
Ech... a tak za krec i... okropnie miło się Ciebie czyta....

Zastosowana autokorekta

Zgłoś do moderacji Odpowiedz
2945
Mgosia
13 kwietnia 2012r. o 21:50
A ja chcę bajkę o piracistym piracie , albo chociaż o wilku :| ;( ;( ;( ;(

"Trzymaj się z dala od ludzi, którzy próbują pomniejszać twoje ambicje... mali ludzie zawsze tak robią, a naprawdę wielcy sprawiają, że czujesz, że ty możesz być wielki&a
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
7646
#Akiwa nieaktywny
13 kwietnia 2012r. o 21:55
GosiaM napisał(a): A ja chcę bajkę o piracistym piracie , albo chociaż o wilku :| ;( ;( ;( ;(



....jak sobie narysujesz :D :*
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
Wypowiedz się:
Jeśli zostawisz to pole puste przypiszemy Ci losową ksywę.
Publikacja czyichś danych osobowych bez zezwolenia czy użycie zwrotów obraźliwych podlega odpowiedzialności karnej i będzie skutkować przekazaniem danych publikującego organom ścigania.
Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników serwisu. Bolec.Info nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii i wypowiedzi, a osoba zamieszczająca wypowiedź może ponieść za jej treść odpowiedzialność karną i cywilną. Bolec.Info zastrzega sobie prawo do moderowania wszystkich opublikowanych wypowiedzi, jednak nie bierze na siebie takiego obowiązku. Pamiętaj, że dodając zdjęcie deklarujesz, że jesteś jego autorem i przekazujesz Wydawcy Bolec.Info prawa do jego publikacji i udostępniania. Umieszczając cudze zdjęcia możesz złamać prawo autorskie. Bolec.Info nie ponosi odpowiedzialności za publikowane zdjęcia.