Portal nr 1 w powiecie bolesławieckim
REKLAMAMrowka zaprasza
BolecFORUM Nowy temat

Dżem,mydło,powidło.....

2945
Mgosia
13 kwietnia 2012r. o 21:56
Paskuda ..a ja chcę ;(
&feature=related



"Trzymaj się z dala od ludzi, którzy próbują pomniejszać twoje ambicje... mali ludzie zawsze tak robią, a naprawdę wielcy sprawiają, że czujesz, że ty możesz być wielki&a
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
7646
#Akiwa nieaktywny
13 kwietnia 2012r. o 22:05
Daleko, daleko stąd, był sobie okręt zwany Błyskawicą. Jego olbrzymie, białe żagle lśniły w promieniach słońca niczym złoto. Jego potężne maszty sterczały w górę niczym najwyższe drzewa na świecie. Jego kapitan i dzielna załoga wzbudzali respekt wśród załóg innych okrętów. A jego czarna, łopocząca na wietrze flaga, przedstawiająca trupią czaszkę, budziła lęk i trwogę wśród „szczurów lądowych” i nie tylko.

Jednak Kapitan Błyskawicy, nie był jakimś tam okrutnikiem. Był dzielny, mężny, potrafił walczyć i nie bał się niczego. Mimo swej odwagi, nigdy nie walczył jeśli nie było to konieczne. Częściej się bronił niż atakował.

Kapitan był mądrym człowiekiem. Potrafił świetnie sterować Błyskawicą, znał doskonale jej słabe i mocne strony. Znał swoja załogę i wiedział, że zawsze może na tych ludziach polegać....... :D


Dopisane 13.04.2012r. o godz. 22:05:

Piracie na ten tychmiast wracaj ,bo ja nie umiem opowiadać bajek :> :|
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
2945
Mgosia
13 kwietnia 2012r. o 22:06
Hyyyyyyyyyyyy..a widzisz, że jak chcesz to możesz :) :*

&feature=related

"Trzymaj się z dala od ludzi, którzy próbują pomniejszać twoje ambicje... mali ludzie zawsze tak robią, a naprawdę wielcy sprawiają, że czujesz, że ty możesz być wielki&a
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
5570
#De_Tourvel nieaktywny
13 kwietnia 2012r. o 22:10
[img=1334347815_bd81g41.jpg]

Żadna kobieta nie byłaby na tyle głupia, żeby zakochać się w facecie tylko dlatego, że on ma długie nogi! G. Garbo
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
7619
WiosennaStokrotka
13 kwietnia 2012r. o 22:10
GosiaM napisał(a): Hyyyyyyyyyyyy..a widzisz, że jak chcesz to możesz :) :*

&feature=related



Kocham tą piosenkę... co prawda w innej wersji...ale....łzy same lecą... dziękuję Gosiu :*
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
5570
#De_Tourvel nieaktywny
13 kwietnia 2012r. o 22:10
[img=1334347849_onkz0kk.jpg]

Żadna kobieta nie byłaby na tyle głupia, żeby zakochać się w facecie tylko dlatego, że on ma długie nogi! G. Garbo
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
2945
Mgosia
13 kwietnia 2012r. o 22:12
Wisienka , znowu mam iść do spowiedzi :|?
Stokrotko i ja ja bardzo lubię :) :*

"Trzymaj się z dala od ludzi, którzy próbują pomniejszać twoje ambicje... mali ludzie zawsze tak robią, a naprawdę wielcy sprawiają, że czujesz, że ty możesz być wielki&a
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
5570
#De_Tourvel nieaktywny
13 kwietnia 2012r. o 22:14
;>;>;>

[img=1334347975_mewgsvy.gif]



Dopisane 13.04.2012r. o godz. 22:13:

GosiaM napisał(a): Wisienka , znowu mam iść do spowiedzi :|?


Tak, do tego na samym końcu - całego czarnego :P


Dopisane 13.04.2012r. o godz. 22:14:

[img=1334348063_6wuwzkm.jpg]

Żadna kobieta nie byłaby na tyle głupia, żeby zakochać się w facecie tylko dlatego, że on ma długie nogi! G. Garbo
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
Wypowiedz się:
Jeśli zostawisz to pole puste przypiszemy Ci losową ksywę.
Publikacja czyichś danych osobowych bez zezwolenia czy użycie zwrotów obraźliwych podlega odpowiedzialności karnej i będzie skutkować przekazaniem danych publikującego organom ścigania.
Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników serwisu. Bolec.Info nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii i wypowiedzi, a osoba zamieszczająca wypowiedź może ponieść za jej treść odpowiedzialność karną i cywilną. Bolec.Info zastrzega sobie prawo do moderowania wszystkich opublikowanych wypowiedzi, jednak nie bierze na siebie takiego obowiązku. Pamiętaj, że dodając zdjęcie deklarujesz, że jesteś jego autorem i przekazujesz Wydawcy Bolec.Info prawa do jego publikacji i udostępniania. Umieszczając cudze zdjęcia możesz złamać prawo autorskie. Bolec.Info nie ponosi odpowiedzialności za publikowane zdjęcia.