Portal nr 1 w powiecie bolesławieckim
BolecFORUM Nowy temat

Dżem,mydło,powidło.....

~:) niezalogowany
28 listopada 2012r. o 21:54
A fajny chłopak :) nawet bardzo :)
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
5183
magnum44
28 listopada 2012r. o 22:29
Oj, fajny, fajny, jak to Pirat! I to Naczelny:*

:P

:) :)


Dopisane 28.11.2012r. o godz. 22:29:

A Wiśnia do mnie dzwoniła i... będzie dopiero w niedzielę:(, a nie w piątek!
Siła wyższa!

Niczego w życiu nie należy się bać, należy to tylko zrozumieć. M.S.C.
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~:) niezalogowany
28 listopada 2012r. o 22:31
Wiem :( do mnie też dzwoniła , ale nie mogłam rozmawiać :/

Zgłoś do moderacji Odpowiedz
4668
#Anonim4668 nieaktywny
29 listopada 2012r. o 0:05
...hmmm....hmmmm....od czego by tu zaczác....?? wíem....!!!!! ...przeslodkie buziole dla grzdylka naszego kochanego(psotnika internetowego)....bukiet kfiatkóf i moc buzioli.....:*:*...a masz.....:*:*...aaa!!...masszzzz.....:*:*....:p:p:p




Dopisane 29.11.2012r. o godz. 00:05:

.....magnum44 dziékuje za komplementy i wzystkie cieplukie slowa....cmokkkkk....:*:* wzamian zostané twoim naczelnym do konca swiata i jeszcze jeden dzien dluzej....;):*
....P.S. przyjálem do wiadomosc,wisienka w drodze,bédzie w niedzielé.....siupelll;)

.....dla E Przeslodkie buziaczki na dobranoc....maaaa...:*:*:*

dzisiaj wieczorem odwiedzil mnie ZÓLWIK wraz z malzonká.....niezapomniane chwile......jeszcz do tej pory jak pomysle,to buźka sama mi sié usmiecha.......wspaniali ludzie, ech co za szczéscie mnie spotkalo dzisi!j z wieczorka......zólwik i królefna....:*:)

......grzdylku mianujé CIÉ DZEMEROWICZEM......TYLKO PROSZÉ JAK WYCHODZISZ Z MOJEGO TEMACIKU .....to zawsze zamykaj drzwi, bo ciágnie po pleckach.:*
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~Gosia :) niezalogowany
29 listopada 2012r. o 13:10
Capitanosss , chyba mnie mylisz z tym potworem z bagien, Grzdylem :| ;(
To ja pisałam, a nie On przecież :P :P
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
8375
#GosiaG nieaktywny
29 listopada 2012r. o 19:35
[img=1354212782_kxh2tju.jpg]
[img=1354212854_9wp4xny.jpg]
[img=1354212906_ukkdc3g.jpg]


Żona wróciła wcześniej do domu i zastała męża w wyrku z piękną, młodą seksowną dziewczyną.
- Ty niewierna świnio - wydziera się na całe mieszkanie.
- Jak śmiesz to robić MI, matce twoich dzieci ?!? Wychodzę, chcę rozwodu!
Mąż woła za nią:
- Poczekaj chwilkę, wyjaśnię ci jak to było…
- Nie wiem w sumie na co mam czekać, ale to będzie ostatnia rzecz jaką od ciebie słyszę, streszczaj się.
Jadąc do domu z pracy zobaczyłem jak ta młoda dama łapie stopa, zlitowałem się i zabrałem.
Już w samochodzie zauważyłem, że jest chuda, obskurnie ubrana i brudna.
Wyznała mi, że nie jadła od trzech dni. Tak się wzruszyłem, że przywiozłem ją do domu
i dałem jej twoją wczorajszą kolację, której nie zjadłaś bo się odchudzasz.
Biedaczka pochłonęła ją w dosłownie dwie minuty.
Popatrzyłem na jej umorusaną twarz i zapytałem, czy nie chce się wykąpać.
Kiedy brała prysznic, zauważyłem, że jej ubrania też są brudne i jest w nich pełno dziur więc dałem jej twoje jeansy,
których nie nosisz od kilku lat bo w nie nie wchodzisz. Dałem jej też koszulkę, którą kupiłem ci na imieniny,
ale ty jej nie nosisz bo twierdzisz, że “nie mam dobrego gustu”. Dałem jej sweter,
który dostałaś od mojej siostry na święta a ty go nie nosisz tylko dlatego żeby ją denerwować.
Do kompletu dorzuciłem jeszcze buty, które kupiłem ci w drogim sklepie a ty ich nie nosisz
od czasu jak zauważyłaś, że twoja psiapsiuła ma takie same…
Była mi bardzo wdzięczna i kiedy odprowadzałem ją do drzwi zapytała się ze łzami w oczach:
- Czy ma pan może jeszcze coś, czego żona nie używa?

...
Kochanie, nasza gospodyni mówi, że jest w ciąży...
- Bredzi, nie ma takiego lekarza, który by to po trzech dniach stwierdził
:D




Lilith ^^
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
4668
#Anonim4668 nieaktywny
29 listopada 2012r. o 21:12
...czolem szaleni i slodcy bolecnauci....:*:*:*
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
2945
Mgosia
29 listopada 2012r. o 22:29
;)


"Trzymaj się z dala od ludzi, którzy próbują pomniejszać twoje ambicje... mali ludzie zawsze tak robią, a naprawdę wielcy sprawiają, że czujesz, że ty możesz być wielki&a
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
Wypowiedz się:
Jeśli zostawisz to pole puste przypiszemy Ci losową ksywę.
Publikacja czyichś danych osobowych bez zezwolenia czy użycie zwrotów obraźliwych podlega odpowiedzialności karnej i będzie skutkować przekazaniem danych publikującego organom ścigania.
Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników serwisu. Bolec.Info nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii i wypowiedzi, a osoba zamieszczająca wypowiedź może ponieść za jej treść odpowiedzialność karną i cywilną. Bolec.Info zastrzega sobie prawo do moderowania wszystkich opublikowanych wypowiedzi, jednak nie bierze na siebie takiego obowiązku. Pamiętaj, że dodając zdjęcie deklarujesz, że jesteś jego autorem i przekazujesz Wydawcy Bolec.Info prawa do jego publikacji i udostępniania. Umieszczając cudze zdjęcia możesz złamać prawo autorskie. Bolec.Info nie ponosi odpowiedzialności za publikowane zdjęcia.
REKLAMAMrowka zaprasza