Portal nr 1 w powiecie bolesławieckim
REKLAMA CER-FAR zaprasza
BolecFORUM Nowy temat

Dżem,mydło,powidło.....

4668
#Anonim4668 nieaktywny
29 listopada 2012r. o 22:49
...Gosiaczku proszé o mruganie tylko prawym oczkiem..... :> :| :] :] :D :*

....GosiuG dobrej nocy zyczé ....

.....noooo...!!!! dobra Tobie teź GosiaM zyczé spokojnej nocy...:*:*:*

.....dobranoc wszystkim bolécnautom...:*



......smerf MARUDA .....JAK JA NIELUBIÉ ZYCZYC DOBREJ NOCY...:(
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
6979
E
30 listopada 2012r. o 6:51
capitanosss napisał(a): .....dla E Przeslodkie buziaczki na dobranoc....maaaa...:*:*:*

Bardzo dziękuję, odwzajemniam :* i...uważaj, są rzeczy o których się filozofom nie śniło :| :D :D

"Szukam świata w którym jedna jaskółka czyni wiosnę, gdzie szewc w butach chodzi, gdzie jak Cię widzą, to dzień dobry. Szukam świata, gdzie człowiek człowiekowi człowiekiem" J.B.
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
4668
#Anonim4668 nieaktywny
30 listopada 2012r. o 21:13
.....buziole na dobry wieczór....wszystkim......wspanialym bolecnautom......mmmuuuaaaa.......:*:*:*
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
6979
E
30 listopada 2012r. o 21:51
Gdzie Byłeś, jak Cię nie było :| ;( :*

"Szukam świata w którym jedna jaskółka czyni wiosnę, gdzie szewc w butach chodzi, gdzie jak Cię widzą, to dzień dobry. Szukam świata, gdzie człowiek człowiekowi człowiekiem" J.B.
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~:) niezalogowany
30 listopada 2012r. o 22:02
Czekał na mnie ..za rogiem ;) :D
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
4668
#Anonim4668 nieaktywny
30 listopada 2012r. o 22:12
.....szukalem CIÉ na portalu INTERIA.PL.......miédzy dzialem sportowym a wiadosciami z zagranicy.....nigdzie CIÉ niebylo......próbowalem jeszcze tam gdzie dzial o tytule POGODA....i ani slychu i ani widu....;).....pomyslalem,ze wrócé na bolecinfo....i jest...!! "szczal" w dziesiátké.......lecé teraz sié wykápac,nalejé sobie pelná wanné wody....a co tam wkoncu zblizajá sié swiéta........ja w zasadzie to kápié sié dwa razy do roku.....przed wigiliá i wielkanocá.......spaaadaaammmmmmm....!! Dobranoc...:*;)


Dopisane 30.11.2012r. o godz. 22:12:

.....booźeee zapomnialbym o najslodszym dzemerowiczu....im sorry ....:*:*:*:*:* Grzdylku kochanym......mmuuaaaa....:*:*:*:*:*
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~:) niezalogowany
30 listopada 2012r. o 22:16
Małpiszonie paskudny , już nie powiem nigdy , że masz zimne ręce, jak nazwiesz mnie Grzdylem :> :> :> A teraz pomyśl kto Ci tak ostatnio powiedział :> :P
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
4668
#Anonim4668 nieaktywny
30 listopada 2012r. o 22:28
....upsala....przepraszam....jakowys takim rozkojarzony dzisiejszego wieczoru.....a to ,ze mam zimne lapki.....czekaj GOsiaczku ....niech pomyslé ,kto mógl mi cosik takiego powiedziec.....?? .....wiem ....!!Zólwik....??????
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
Wypowiedz się:
Jeśli zostawisz to pole puste przypiszemy Ci losową ksywę.
Publikacja czyichś danych osobowych bez zezwolenia czy użycie zwrotów obraźliwych podlega odpowiedzialności karnej i będzie skutkować przekazaniem danych publikującego organom ścigania.
Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników serwisu. Bolec.Info nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii i wypowiedzi, a osoba zamieszczająca wypowiedź może ponieść za jej treść odpowiedzialność karną i cywilną. Bolec.Info zastrzega sobie prawo do moderowania wszystkich opublikowanych wypowiedzi, jednak nie bierze na siebie takiego obowiązku. Pamiętaj, że dodając zdjęcie deklarujesz, że jesteś jego autorem i przekazujesz Wydawcy Bolec.Info prawa do jego publikacji i udostępniania. Umieszczając cudze zdjęcia możesz złamać prawo autorskie. Bolec.Info nie ponosi odpowiedzialności za publikowane zdjęcia.
REKLAMAEfekt-Okna zaprasza