Portal nr 1 w powiecie bolesławieckim
BolecFORUM Nowy temat

Dżem,mydło,powidło.....

5570
#De_Tourvel nieaktywny
4 grudnia 2012r. o 9:43
capitanosss napisał(a): .....ŹEBYŚCIE WIEDZIELI JAKI PIÉKNY I CZYSTY GLOSIK POSIADA NASZA SZANOWNA .....WISZENKA.....;)


Jack, Ty to umiesz prawić komplementy :) dziękuję :*

a głos jak to głos, taki dziewczyński - zupełnie zwykły ;);p


Dopisane 04.12.2012r. o godz. 09:43:

magnum44 napisał(a):
A jak umie nim czarować! :| :|
Nie raz i nie dwa załatwiła mi "coś" przez telefon!:):)


Hmm... no i cóż ja mogę powiedzieć ;) tyle komplementów naraz, że normalnie zaczerwienię się na wiśniowo ;);p

Żadna kobieta nie byłaby na tyle głupia, żeby zakochać się w facecie tylko dlatego, że on ma długie nogi! G. Garbo
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
4668
#Anonim4668 nieaktywny
4 grudnia 2012r. o 10:37
Swiéty kochany i sédziwy Mikolaju.....z okazji zbilzajácego sié dnia MIkolaja.......piszé do Ciebie,bo mam nadziejé ,źe czytasz mój temacik codziennie......pewnie domyslasz sié dlaczego klikam i czego chcé :>
....nie bédé owijal w bawelné(dawaj prezent).....a z tego wzglédu,ze jestem bardzo skromny i niechcé nowego mercedesa ani nowego wypasionego komputerka..........PRAGNÉ TYLKO NOWE ZDJÉCIE(najswieźsza fotografia) MOJEJ ......$$$......TESCIOWEJ......$$$.......dziékujé z góry i prezent proszé wyslac za pomocá firmy kurierskiej SÍÓDEMKA....bo tylko tá tolerujé...........takze zabieraj sié do pracy bo siódmy grudnia tuź....tuź....;)

P.S......dziéki Mikoláju ,ze źe zaznam radosci jeszcze przez 21-tym grudnia(koniec kalendarza MAjów).....cmokkk....muuuaaa....:*:*:*


Dopisane 04.12.2012r. o godz. 10:37:

......D.T.....polecam sié na przyszlosc....:):):*
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
3309
#Navi nieaktywny
4 grudnia 2012r. o 12:09
capitanoss a co tak skromnie piszesz o Naszej Wisience??:D :> wiem, że ma głos i to ładny, a gdzie, że ma ładne ładne kręcone zęby i 3 włosy na krzyż?:D :> postaraj się i zrób jej przyjemność :D
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
4668
#Anonim4668 nieaktywny
4 grudnia 2012r. o 14:50
....jak wiszenko wrócisz z dalekiej podróźy to daj znac....wybierzemy sié na dobrá pizzé


....navi ....nu....nu...nuuuu....!!!!


Dopisane 04.12.2012r. o godz. 14:29:

Wraca mąż ze szpitala gdzie odwiedzał ciężko chorą teściową i zły jak nieszczęście mówi do żony:
- Twoja matka jest zdrowa jak koń, niedługo wyjdzie ze szpitala i zamieszka z nami.
- Nie rozumiem - mówi żona - wczoraj lekarz powiedział mi, że mama jest umierająca!
- Nie wiem co on tobie powiedział ale mnie, kur*a radził przygotować się na najgorsze.


Dopisane 04.12.2012r. o godz. 14:46:

Szczyt odwagi??!!
- Przejść w turbanie po Manhattanie!!


Dopisane 04.12.2012r. o godz. 14:48:

Tegoroczna nominacja do Oscara w kategorii "efekty specjalne": Osama bin Laden


Dopisane 04.12.2012r. o godz. 14:50:

Tegoroczna nominacja do Oscara w kategorii "efekty specjalne": Osama bin Laden
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
3309
#Navi nieaktywny
4 grudnia 2012r. o 14:56
Capitanoss nauczyć Cię komplementować kobitkę?:D :P :P
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
4668
#Anonim4668 nieaktywny
4 grudnia 2012r. o 15:33
Wywiad z Osamą:
- Jaki jest pana ulubiony kolor?
- Hmmm... GRANATOWY.
- Marka pana samochodu?
- Citroen C4.
- Jak wygrywa pan w tenisa?
- Używam dobrej RAKIETY.
- Pana ulubiony aktor?
- Zbigniew ZAMACHOWSKI.
- Jaki serial ogląda pan najczęściej?
- Kapitana BOMBĘ.
- Co wręcza pan swojej walentynce?
- Hmmm... No oczywiście, że BOMBONIERKĘ.
- Co zrobiłby pan, gdyby uczennice rozmawiały na pana lekcjach?
- Oczywiście bym je ROZSADZIŁ.
- Jak pan wchodzi do basenu?
- Skaczę na BOMBĘ.
- Od tego wywiadu rozbolała mnie głowa. Dokończymy jutro.
- Niech pan weźmie iBUM. Mi zawsze pomaga. Wiem, mam trochę WYBUCHOWY charakter.






Dopisane 04.12.2012r. o godz. 15:29:

Navi napisał(a): Capitanoss nauczyć Cię komplementować kobitkę?:D :P :P

....a nauczyc Cié byc NIEMILYM....??

....CZYZBY KTOS BYL ODROBINÉ ZAZDROSNY...??


Dopisane 04.12.2012r. o godz. 15:33:

..... :P :p:p
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
3309
#Navi nieaktywny
4 grudnia 2012r. o 17:12
Jestem niemiła jak trzeba:D:D chcesz się przekonać
:P :P :P zazdrosna??chyba nie ma o co:D ja to piszę dla żartu, a Ty wyskakujesz jak takie wredne piracisko:P
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
5570
#De_Tourvel nieaktywny
4 grudnia 2012r. o 18:16
Matko i córko, co tu się dzieje? ;>

Capitanosssku, Słońce Ty moje :* nie denerwuj się ;) Navi po prostu też chciała usłyszeć dobre słowo ;)

Navi kochana, Ty też jesteś cudowna, śliczna, mądra i w ogóle :*:*:*

Żadna kobieta nie byłaby na tyle głupia, żeby zakochać się w facecie tylko dlatego, że on ma długie nogi! G. Garbo
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
Wypowiedz się:
Jeśli zostawisz to pole puste przypiszemy Ci losową ksywę.
Publikacja czyichś danych osobowych bez zezwolenia czy użycie zwrotów obraźliwych podlega odpowiedzialności karnej i będzie skutkować przekazaniem danych publikującego organom ścigania.
Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników serwisu. Bolec.Info nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii i wypowiedzi, a osoba zamieszczająca wypowiedź może ponieść za jej treść odpowiedzialność karną i cywilną. Bolec.Info zastrzega sobie prawo do moderowania wszystkich opublikowanych wypowiedzi, jednak nie bierze na siebie takiego obowiązku. Pamiętaj, że dodając zdjęcie deklarujesz, że jesteś jego autorem i przekazujesz Wydawcy Bolec.Info prawa do jego publikacji i udostępniania. Umieszczając cudze zdjęcia możesz złamać prawo autorskie. Bolec.Info nie ponosi odpowiedzialności za publikowane zdjęcia.