Portal nr 1 w powiecie bolesławieckim
BolecFORUM Nowy temat

Dżem,mydło,powidło.....

~ziemianka niezalogowany
14 marca 2011r. o 11:46
OK lancuchy gratis ;)
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
4668
#Anonim4668 nieaktywny
14 marca 2011r. o 11:49
~ziemianka napisał(a): und was jetz herr capitanoss was machen mit das alles scheiß?
was willst du machen...ich glaube nicht,garn nichts
und du musst aufpassen weil das scheiß stinck(jak piszesz to niemieckie s)
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~ziemianka niezalogowany
14 marca 2011r. o 11:52
Kochany Capitanosssie ßßßßßßß Bo jestem jeszcze pare godzin w niemczech i mam niem klawiaturke a w Bolcu juz nie bedzie mnie na kompie bo spsuty jutro psyjdzie mi sie pozegnac ....Bedziesz tesknic?
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
4668
#Anonim4668 nieaktywny
14 marca 2011r. o 11:55
~ziemianka napisał(a): Kochany Capitanosssie ßßßßßßß Bo jestem jeszcze pare godzin w niemczech i mam niem klawiaturke a w Bolcu juz nie bedzie mnie na kompie bo spsuty jutro psyjdzie mi sie pozegnac ....Bedziesz tesknic?
czy będę tesknił....hmmmmmm... zastanowię się dam Ci odpowiedź ,a przywieziesz mi walizkę pełną ojro(eurusków....mogą być dolarki)
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~ziemianka niezalogowany
14 marca 2011r. o 12:03
ales ty pazerny!!!! wypiratuj troche i mi bys dolozyl do tej marnej pensyjki.... :|
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
4668
#Anonim4668 nieaktywny
14 marca 2011r. o 12:30
nnnnooooOOOO... !! !! !! dobla będę tęsknił........
poznaj moje dobre serce i posłuchaj(przeczytaj)

życzę Ci tyle pieniądzów na tej obczyźnie abyś nie zmieściła w trzech walizkach aaaaaa.... pracy tyle ,żeby Ci ciurkiem ciekło po plecach.....znam ten ból... :* :* :*
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~ziemianka niezalogowany
14 marca 2011r. o 14:56
Moj kochany Capitano ciurkiem to mi moze szampan plynac.... :P bo dla szwabow pocic sie nie bede :) ;)
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
4668
#Anonim4668 nieaktywny
14 marca 2011r. o 15:21
~ziemianka napisał(a): Moj kochany Capitano ciurkiem to mi moze szampan plynac.... :P bo dla szwabow pocic sie nie bede :) ;)
cichooooo ,bo się wyda i inni internauci też będą chcieli zobaczyć ten spływający szampon po Twych ramionach :| :| :|
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
Wypowiedz się:
Jeśli zostawisz to pole puste przypiszemy Ci losową ksywę.
Publikacja czyichś danych osobowych bez zezwolenia czy użycie zwrotów obraźliwych podlega odpowiedzialności karnej i będzie skutkować przekazaniem danych publikującego organom ścigania.
Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników serwisu. Bolec.Info nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii i wypowiedzi, a osoba zamieszczająca wypowiedź może ponieść za jej treść odpowiedzialność karną i cywilną. Bolec.Info zastrzega sobie prawo do moderowania wszystkich opublikowanych wypowiedzi, jednak nie bierze na siebie takiego obowiązku. Pamiętaj, że dodając zdjęcie deklarujesz, że jesteś jego autorem i przekazujesz Wydawcy Bolec.Info prawa do jego publikacji i udostępniania. Umieszczając cudze zdjęcia możesz złamać prawo autorskie. Bolec.Info nie ponosi odpowiedzialności za publikowane zdjęcia.
REKLAMAMrowka zaprasza