Portal nr 1 w powiecie bolesławieckim
REKLAMA Nowe domy!
REKLAMA Ecojob zaprasza
BolecFORUM Nowy temat

Dżem,mydło,powidło.....

3309
#Navi nieaktywny
24 grudnia 2012r. o 12:19
Trzym się mocno:* i zjedź całego karpia z głową jak tak bardzo chce:D
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~GosiaM niezalogowany
24 grudnia 2012r. o 12:29
Bym przegapiła :|
Capitanosku dziekuję :* i od siebie :* :* a w tym są zawarte wszystkie moje życzenia :)
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
4668
#Anonim4668 nieaktywny
24 grudnia 2012r. o 14:26
Grzdyl_Ponury napisał(a):
capitanosss napisał(a): ..karp przemówil do mnie i powiedzial.....ZJEDZ MNIE...


Normalnie to przemawiaja do Ciebie białe myszki ale w Wigilię to, że mówi do Ciebie karp jest normalne!! :P



....aj tam....ajjj..taaammmm......POLEWAJJJ.....!!!!!!.....bo zaczyna ściemniac sié za oknem....a jeszcze trza na Pasterké pokuśtykac...:p


Dopisane 24.12.2012r. o godz. 14:24:

..dziékujé z calego serca GosiaM(Królewno bolecinfo).....wszystkiego dobrego.....proszé uściskać i ucalować méźa(źólwika)...spokojnych i wesolych świát Boźego Narodzenia....:):*......Bardzo was lubié Ciebie gosiaczku i Twojego źólwika.....:*:*:*

P.S.....smacznego jajka......(upsss.....sorry to nie te świéta)....ech starość nie radość...:(


Dopisane 24.12.2012r. o godz. 14:26:

...Navi...!!....karp niemieści mi sié do patelni...co robić....??
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
3309
#Navi nieaktywny
24 grudnia 2012r. o 16:59
Kapitanie a dziabnij go w dzwonki:D:D jesczcze Ci kolędę zagra:D
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
4668
#Anonim4668 nieaktywny
24 grudnia 2012r. o 19:44

...magia Polskich świát... :|

....domowe pierogi z TESCO
....Polska kaczkaz niemieckiego LIDL-a


wymyślilem reklamé (mojego autorstwa)....która zwiékszy sprzedaź batonów(takich jak mars,twix,snikers) o sto procent...:d :>
...wiem,źe za tá reklamé co niektórzy mnie zlińczujá....a co tam świéta sá raz w roku.....no to lecim....trzymajcie sié taboretów,pufffóf i foteli...:)


.....WEŹ GO DO BUZI......snikers


Dopisane 24.12.2012r. o godz. 17:05:

Navi napisał(a): Kapitanie a dziabnij go w dzwonki:D:D jesczcze Ci kolędę zagra:D


...i to bez bateryjki...:d:d:d....ja tam wolé karpia bez dzwonków....skromnie tylko na oleju...:)


Dopisane 24.12.2012r. o godz. 17:19:

...bateryja mi sié rozladowala w telefonie...i to w takim momencie.....za rok juź niepopelnié tego samego blédu...:)....bédé "MONDRZEJSZY" i o rok starszy...:*


Dopisane 24.12.2012r. o godz. 17:26:

...jeszcze jedna reklama(starsza,tyź moja)......

....oddam sié za kromké chleba.....NUTELLA.


Dopisane 24.12.2012r. o godz. 19:44:

Navi napisał(a): Kapitanie a dziabnij go w dzwonki:D:D jesczcze Ci kolędę zagra:D


....i pokrywká go....pokrywká...:d:d:d
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
9478
#lia nieaktywny
24 grudnia 2012r. o 19:45
Tak się spieszyłam i od mamusi pędziłam żeby jeszcze zdążyc z życzeniami :) Wesołych zdrowych spokojnych Świąt i duuuuużo zdrówka bo to najważniejsze Ps. pękam w szwach po kolacji :|
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
4668
#Anonim4668 nieaktywny
24 grudnia 2012r. o 20:26
.....lia och jak milo,źe bieglaś w taká chlapé po nieodśnieźonych przejsciach dla pieszych,pośród zasp śniegowych(sorry mamy plus osiem stopniów).....żeby zloźyć źyczenia....i jeszcze w dodatku z pelnym brzuszkiem...:d.....dziékujé za slodycz slowná....ja Tobie teź źyczé spokojnych i radosnych świát Boźego Narodzenia....niech bédá przepelnione ciepelkiem grona rodzinnego.....wszystkiego dobrego,abyś zawsze zdrwiutka byla....:* muahhh :*

.....P.S......uwaźaj bo gdzieś tutaj grzdylu gdzieś sié kréci,ostanio widzialem go jak tylko śmignál w temacie....DOBRY GINEKOLOG...:D:D:D
..... A jak Ci zimno to kicnij do GOsiaczkowego kominka...tam Ci jeszcze bajké opowiedzá gratis.....bo ja po świétach juź kasujé dwadzieścia osiem groszy za wpis...;) :/ :/ :> :>


Dopisane 24.12.2012r. o godz. 20:26:




....czy ktoś mi pomoże....??
....na którym kanale bédzie śmigal......KEVIN SAM W DOMU...??
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
3309
#Navi nieaktywny
24 grudnia 2012r. o 21:44
Weź do buzi???eee ale batony się rozpłyną :> bynajmniej czekuladka:D
A więc tak...Kevin sam w Nowym Jorku???właśnie sprawdzam:D
jutro na Polsacie o 19.30:D:D
kultowy film jak co roku:D
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
Wypowiedz się:
Jeśli zostawisz to pole puste przypiszemy Ci losową ksywę.
Publikacja czyichś danych osobowych bez zezwolenia czy użycie zwrotów obraźliwych podlega odpowiedzialności karnej i będzie skutkować przekazaniem danych publikującego organom ścigania.
Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników serwisu. Bolec.Info nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii i wypowiedzi, a osoba zamieszczająca wypowiedź może ponieść za jej treść odpowiedzialność karną i cywilną. Bolec.Info zastrzega sobie prawo do moderowania wszystkich opublikowanych wypowiedzi, jednak nie bierze na siebie takiego obowiązku. Pamiętaj, że dodając zdjęcie deklarujesz, że jesteś jego autorem i przekazujesz Wydawcy Bolec.Info prawa do jego publikacji i udostępniania. Umieszczając cudze zdjęcia możesz złamać prawo autorskie. Bolec.Info nie ponosi odpowiedzialności za publikowane zdjęcia.