Portal nr 1 w powiecie bolesławieckim
BolecFORUM Nowy temat

Dżem,mydło,powidło.....

8375
#GosiaG nieaktywny
23 lutego 2013r. o 18:36
Długie i dla dziewczyn :P


Lilith ^^
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
4668
#Anonim4668 nieaktywny
24 lutego 2013r. o 1:49
hej....kochana dzemerowiczko GosiuG..:*
na moim telefoniku niewidzé ani filmików z Youtube....ani fotografióf...tak wiéc przykro mi bardzo.......ale juz budzé wyobranié mojá o pierwszej w nocy.......hmmmmm....niech pomyslé......DLUGIE I DLA KOBIETÓF.......wiem,wiem!!!!!!!..........toźto......MIOTLA...:D:K



Dopisane 24.02.2013r. o godz. 01:49:




....zlota mysl na niedzielé.......PROSZÉ NIE SZTURCHAC ŻÓLWIKA.....GREENPEAS

no dobra zeby niebylo......ta zlota mysl to dla GosiaM....:d:*:* *

P.S. ale grzdyluniu ucieszy sié.....muahhh :*:*:*dla naszego rodzynka internetowego...Tylko proszé grzdylu,zanim wejdziesz do mojego temaciku zapukaj trzy razy,krzyknij to ja i zmien obuwie z zimowego na cieplunie bamboszki.....leźa zaraz przy wejciu z prawej strony......a jak bédziesz wychodzil to nie trzaskaj wrotami.....
P.S. dzwonek niedziala......dźemerowicze popsuli......:p
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~DRIVER niezalogowany
8 marca 2013r. o 20:54



;( ;( ;( ;)
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~driver niezalogowany
8 marca 2013r. o 21:04
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~driver niezalogowany
8 marca 2013r. o 21:06
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~driver niezalogowany
12 marca 2013r. o 10:17
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~ niezalogowany
12 marca 2013r. o 10:19
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~ niezalogowany
12 marca 2013r. o 14:16
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
Wypowiedz się:
Jeśli zostawisz to pole puste przypiszemy Ci losową ksywę.
Publikacja czyichś danych osobowych bez zezwolenia czy użycie zwrotów obraźliwych podlega odpowiedzialności karnej i będzie skutkować przekazaniem danych publikującego organom ścigania.
Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników serwisu. Bolec.Info nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii i wypowiedzi, a osoba zamieszczająca wypowiedź może ponieść za jej treść odpowiedzialność karną i cywilną. Bolec.Info zastrzega sobie prawo do moderowania wszystkich opublikowanych wypowiedzi, jednak nie bierze na siebie takiego obowiązku. Pamiętaj, że dodając zdjęcie deklarujesz, że jesteś jego autorem i przekazujesz Wydawcy Bolec.Info prawa do jego publikacji i udostępniania. Umieszczając cudze zdjęcia możesz złamać prawo autorskie. Bolec.Info nie ponosi odpowiedzialności za publikowane zdjęcia.