Portal nr 1 w powiecie bolesławieckim
REKLAMA Porady prawne
BolecFORUM Nowy temat

Dżem,mydło,powidło.....

~ niezalogowany
9 maja 2013r. o 17:21
W pracy, przy kawie rozmawiają dwie koleżanki:
- Jak tam Twój wczorajszy sex?
- Beznadzieja... mąż przyszedł do domu, w 3 minuty zjadł obiad, potem 4 minuty bzykania i po dwóch minutach spał... A u Ciebie?
- No u mnie rewelacja, mąż przyszedł do domu, zabrał mnie na przepyszna romantyczną kolację. Później przez godzinę wracaliśmy do domu spacerkiem przez miasto, potem świece i godzina przecudownej gry wstępnej. Następnie godzina nieziemskiego sexu a na koniec wyobraź sobie, ze przez godzinę rozmawialiśmy czule ze sobą. Bajka po prostu!
W tym samym czasie rozmawia ze sobą dwóch kolegów:
- Jak tam Twój wczorajszy sex?
- No za-je-biś-cie! Przychodzę do domu, obiad na stole, zjadłem, pobzykałem i zasnąłem! A u Ciebie?
- U mnie? K*rwa, u mnie beznadzieja. Przychodzę - nie ma prądu, bo zapomniałem zapłacić za rachunek, zabrałem wiec gdzieś starą na kolację, żarcie było beznadziejne i takie drogie, że nie starczyło mi na taksówkę i musiałem zap**rdalać do domu na piechotę. Przychodzimy, k*rwa
przecież nie ma prądu, więc znowu te cholerne świece. Byłem tak wkurzony, że najpierw przez godzinę nie mógł mi stanąć a potem przez godzinę nie mogłem się spuścić. Na to wszystko tak się wk*rwiłem, że przez godzinę jeszcze usnąć nie mogłem.
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
8375
#GosiaG nieaktywny
9 maja 2013r. o 17:25
Podczas porannego śniadania kobieta mówi do swojego męża:
-Założę się, że nie pamiętasz co dziś za dzień
-Oczywiście, że wiem ! odpowiada szybko mąż i wychodzi do biura
O 10:00 dzwonek do drzwi i kiedy je otworzyła posłaniec wręczył jej olbrzymie pudełko z długimi, świeżo ściętymi różami. O 13:00 dwu kilogramowe pudełko jej ulubionych czekoladek, a później butelkę jej ulubionych perfum Kobieta nie mogła się wprost doczekać na przyjście męża z pracy i kiedy w końcu wrócił rzuciła mu się na szyję, zaczęła całować i mówi drżącym głosem:
-Najpierw kwiaty, potem czekoladki a na koniec moje ulubione perfumy... Jeszcze nigdy w życiu nie miałam wspanialszego" Dnia świstaka".

Lilith ^^
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~ niezalogowany
9 maja 2013r. o 18:00



Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~ niezalogowany
9 maja 2013r. o 18:09
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
7646
#Akiwa nieaktywny
9 maja 2013r. o 18:16
&feature=player_detailpage


:D
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~ niezalogowany
9 maja 2013r. o 19:29
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~ niezalogowany
9 maja 2013r. o 21:13
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
5183
magnum44
9 maja 2013r. o 21:38
[img=1368128204_ed8pe00.jpg]


[img=1368128235_b057pc2.jpg]


Niegrzeczny parasol:D:D
[img=1368128290_1i2a64g.jpg]

Niczego w życiu nie należy się bać, należy to tylko zrozumieć. M.S.C.
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
Wypowiedz się:
Jeśli zostawisz to pole puste przypiszemy Ci losową ksywę.
Publikacja czyichś danych osobowych bez zezwolenia czy użycie zwrotów obraźliwych podlega odpowiedzialności karnej i będzie skutkować przekazaniem danych publikującego organom ścigania.
Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników serwisu. Bolec.Info nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii i wypowiedzi, a osoba zamieszczająca wypowiedź może ponieść za jej treść odpowiedzialność karną i cywilną. Bolec.Info zastrzega sobie prawo do moderowania wszystkich opublikowanych wypowiedzi, jednak nie bierze na siebie takiego obowiązku. Pamiętaj, że dodając zdjęcie deklarujesz, że jesteś jego autorem i przekazujesz Wydawcy Bolec.Info prawa do jego publikacji i udostępniania. Umieszczając cudze zdjęcia możesz złamać prawo autorskie. Bolec.Info nie ponosi odpowiedzialności za publikowane zdjęcia.
REKLAMA Metrohouse zaprasza