Portal nr 1 w powiecie bolesławieckim
BolecFORUM Nowy temat

Dżem,mydło,powidło.....

~ niezalogowany
28 lipca 2011r. o 16:27
Plejadanka napisał(a): [img=1311662561_i2xokkm.jpg]

:D
GDZIE GDZIE MUSZĘ SIĘ SZYBKO UKRYĆ
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~ogór niezalogowany
28 lipca 2011r. o 16:34
Sprzedam kosiarkę do włosów tymi na głowie i tymi pod pachami
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
4085
#Plejadanka nieaktywny
28 lipca 2011r. o 17:39
~ogór napisał(a): Sprzedam kosiarkę do włosów tymi na głowie i tymi pod pachami


Jedna się ogłaszała ale chyba usunęli temat:D[img=1311867372_y8klxl3.jpg]


A ten przeniesiono do działu ogłoszeń:D
Malowanie , tapetowanie...wykończenia ;p
[img=1311867456_tzn3wnb.jpg]

Lilith ...
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
4668
#Anonim4668 nieaktywny
29 lipca 2011r. o 18:51
noooo. plejadko nooooo....chcesz mnie zabić śmiechem,normalnie powietrza nie mogłem złapać.....:) :*

mam żarcik dla Ciebie..:)

Na lekcji religii ksiądz pyta dzieci:
- Proszę powiedzieć, co wasi rodzice robią pierwsze po rannym przebudzeniu?
- Mój tata rano, jak wstanie, to idzie do łazienki i sika do wiadra, że słychać na całe mieszkanie, bo my biedni jesteśmy i nie mamy ładnej łazienki! - mówi pierwsze dziecko.
- Nie, nie, może ktoś inny! - mówi ksiądz.
- Mój tata jak idzie do ubikacji to nic nie słychać, bo my mamy bardzo ładną łazienkę z muszlą klozetowa, z kafelkami i z wanną! - mówi inne dziecko.
- Nie, nie, nie, nie! Powiedzcie mi, co powinien zrobić prawdziwy katolik po przebudzeniu! - blaga ksiądz. Na to wstaje trzecie dziecko:
- Mój tata pierwsze jak wstanie to klęka przed łóżkiem....
- Świetnie, o to chodzi - przerywa ksiądz - Dalej proszę, a pozostałe dzieci niech słuchają!
- ... No to, jak tata wstanie to klęka przed łóżkiem, nachyla się.. i wyciąga słomę z dupy, bo my taki siennik mamy....


Dopisane 29.07.2011r. o godz. 15:47:




Kobieta dzwoni do radia:
- Dzień dobry, chciałam powiedzieć, że znalazłam dziś rano portfel. W środku było trzy tysiące złotych w gotówce, oraz czek na okaziciela opiewający na sumę 10.000 euro. Było też prawo jazdy na nazwisko Stanisław Kowalski, zamieszkały przy ulicy Koszarowej 15 m 6 w Warszawie. I mam w związku z tym gorącą prośbę:
- Proszę panu Stasiowi puścić jakiś fajny kawałek z dedykacją ode mnie!!


Dopisane 29.07.2011r. o godz. 18:51:

[*][*][*][*][*]

&feature=related
&feature=related
&feature=related
&feature=related
&feature=related


.......chlip...chlip....[*][*][*][*][*] ;( ;( ;(
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
5570
#De_Tourvel nieaktywny
29 lipca 2011r. o 21:52
capitanosss napisał(a):
wrzuć temat ...PRZEPIS NA CIASTO BANANOWE...:)..(uprzedzam ,tylko dla dorosłych,internauto musisz mieć minimum 25 zimów i wiosen)


Oj, Capitanosss, Ty to same perełki wynajdujesz zawsze ;) Dobrze, że mam te 25 wiosen, zimów jeszcze nie, ale do zimy to już chyba bliziutko :P;)

Ciasto bananowe ekstra, na pewno kiedyś wypróbuję ;)

A Tymczasem znalezione na demotach :

[img=1311969120_bonff7w.jpg]

Żadna kobieta nie byłaby na tyle głupia, żeby zakochać się w facecie tylko dlatego, że on ma długie nogi! G. Garbo
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
5183
magnum44
29 lipca 2011r. o 22:13
D_T, Ty też potrafisz "wrzucić" tu perełki :)
Chłopak fajowy :) :) odstąp mi go :*

Capitanosss, ciasto bananowe pychotka :* :* :*

Niczego w życiu nie należy się bać, należy to tylko zrozumieć. M.S.C.
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
5570
#De_Tourvel nieaktywny
30 lipca 2011r. o 17:47
magnum44 napisał(a):
Chłopak fajowy :) :) odstąp mi go :*


M44, bierz jak swojego :P btw. dziękuję za komplement - staram się jak mogę z tym wrzucaniem ;)

No to skoro tak mnie chwalisz to proszę bardzo - specjalnie dla Ciebie, zwłaszcza, że do początku roku szkolnego już blisko ;):P [img=1312040876_bs82isc.jpg]

Żadna kobieta nie byłaby na tyle głupia, żeby zakochać się w facecie tylko dlatego, że on ma długie nogi! G. Garbo
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~ niezalogowany
30 lipca 2011r. o 19:48
Ocipiałaś D_T!!
Rozprawię się z Tobą :>
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
Wypowiedz się:
Jeśli zostawisz to pole puste przypiszemy Ci losową ksywę.
Publikacja czyichś danych osobowych bez zezwolenia czy użycie zwrotów obraźliwych podlega odpowiedzialności karnej i będzie skutkować przekazaniem danych publikującego organom ścigania.
Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników serwisu. Bolec.Info nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii i wypowiedzi, a osoba zamieszczająca wypowiedź może ponieść za jej treść odpowiedzialność karną i cywilną. Bolec.Info zastrzega sobie prawo do moderowania wszystkich opublikowanych wypowiedzi, jednak nie bierze na siebie takiego obowiązku. Pamiętaj, że dodając zdjęcie deklarujesz, że jesteś jego autorem i przekazujesz Wydawcy Bolec.Info prawa do jego publikacji i udostępniania. Umieszczając cudze zdjęcia możesz złamać prawo autorskie. Bolec.Info nie ponosi odpowiedzialności za publikowane zdjęcia.
REKLAMA Orange zaprasza