Portal nr 1 w powiecie bolesławieckim
REKLAMAMrowka zaprasza
BolecFORUM Nowy temat

100 Lat Sentinel:)

~ niezalogowany
24 lutego 2011r. o 16:06
Kaczucha napisał(a): Średnio mnie interesuje, co wypada, a czego nie. Zwłaszcza tutaj.


Pogratulować szacunku dla innych użytkowników forum.
Od dawna wszystko krytykujesz, podając jeden niezmienny powód takiego stanu rzeczy. Mniej egoizmu Kaczko, nie jesteś pępkiem świata.

Gdybyś była ciut mądrzejsza, nie napisałabyś nic w tym temacie.
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
2820
#k1p nieaktywny
24 lutego 2011r. o 16:19
Wszystkiego naj naj najlepszego.
Oby spełniły się wszystkie Twoje marzenia, nawet te nierealne (słyszałam, że to możliwe).
Co do tych 100 lat, to i tak moja prababcia jest lepsza, 13 lutego skończyła 101 :-) A więc wszystko może się zdarzyć :-)
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
2796
#dotka nieaktywny
24 lutego 2011r. o 16:39
Najserdeczniejsze życzenia Senti ! :-)

Gooo - siaaa !! Ucałuj męża ode mnie !! :* :D
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
3046
#sentinel nieaktywny
24 lutego 2011r. o 17:05
Witam.
Dziękuję serdecznie wszystkim, za wspaniałe słowa i życzenia.
Gosia mnie mocno ucałowała, o wiele bardziej niż zawsze :P
Ciasto pyszne przygotowała :D
Winko zaś sam z piwnicy przytargam i uczczę z rodzinką swoje 39-te urodziny.
Dla jednych to dużo lat, dla innych niewiele. :)
Choć latka lecą, to cały czas czuję się jeszcze młody.
Serdecznie Was pozdrawiam.
Ps.: Kaczucha - Ciebie też pozdrawiam i życzę Tobie więcej optymizmu w życiu i samych słonecznych chwil :)

GG 2563898
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
3225
#erjotka nieaktywny
24 lutego 2011r. o 17:12
Wszystkiego dobrego
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
2062
#bylu nieaktywny
24 lutego 2011r. o 17:16
Wszystkiego najlepszego :)

Tylko dwie rzeczy są nieskończone: wszechświat oraz ludzka głupota, choć nie jestem pewien co do tej pierwszej.— Albert Einstein
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~E:) niezalogowany
24 lutego 2011r. o 17:30
Sentinelu drogi, cieszę się niezmiernie, że mogłam Ciebie i Gosię poznać :) , bo teraz składajac Ci życzenia, mam przed oczami Twoją twarz, a nie wirtualne wyobrażenie :) Życzę Ci...hmm, 100 lat, tego pięknego uczucia, które Was łączy :*
&feature=related
Myślę, że mogę dołaczyć życzenia, od znanego Ci Bolecnauty :) :) :)
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
3309
#Navi nieaktywny
24 lutego 2011r. o 17:54
Z okazji urodzin życzę Tobie samych tylko szczęśliwych dni w życiu! Niech łzy smutku nigdy nie spływają po Twoich policzkach, a radość niech przepełnia całe Twe serce! Życzę Tobie dużo zdrowia, radości, uśmiechu, pogody ducha, miłości najbliższych, wspaniałych przyjaciół, spełnienia najskrytszych marzeń:*
&feature=related
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
Wypowiedz się:
Jeśli zostawisz to pole puste przypiszemy Ci losową ksywę.
Publikacja czyichś danych osobowych bez zezwolenia czy użycie zwrotów obraźliwych podlega odpowiedzialności karnej i będzie skutkować przekazaniem danych publikującego organom ścigania.
Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników serwisu. Bolec.Info nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii i wypowiedzi, a osoba zamieszczająca wypowiedź może ponieść za jej treść odpowiedzialność karną i cywilną. Bolec.Info zastrzega sobie prawo do moderowania wszystkich opublikowanych wypowiedzi, jednak nie bierze na siebie takiego obowiązku. Pamiętaj, że dodając zdjęcie deklarujesz, że jesteś jego autorem i przekazujesz Wydawcy Bolec.Info prawa do jego publikacji i udostępniania. Umieszczając cudze zdjęcia możesz złamać prawo autorskie. Bolec.Info nie ponosi odpowiedzialności za publikowane zdjęcia.
REKLAMAMrowka zaprasza