Portal nr 1 w powiecie bolesławieckim
REKLAMA Oferta edukacyjna szkół powiatu bolesławieckiego
REKLAMA SINMAG zaprasza
BolecFORUM Nowy temat
Wróć do komentowanego artykułu:
Ruch Palikota w Bolesławcu
4335
#Pannazdzieckiem nieaktywny
23 września 2013r. o 23:22
~Iza napisał(a): Panie Przemysławie, Niemcy po '89 roku nie wywiesili transparentu "wyprzedaż"


Dokładnie :)
Jak sądzisz Droga Arystokratko :) , czy Przemo okaże się gentelmenem i odpowie na pytania muzułmańskiej Kobiety, czy nie ? Bo kurcze , jak Go pytałem , jakieś jedenipółrokutemu co Paligłup miał na myśli mówiąc o likwidacji Państwa Polskiego, to nabrał wody w usta, i nic nie gadał.

Wierz mi , uwielbiam inteligencję , w każdej postaci... i nie każ mi wracać do czworaków , Droga Arystokratko :* ... jeśli już o obcych cyckach mówimy :D Przemek ma sporo racji , tępić banksterów , czyż to nie są Jego słowa ? :D

Dobrej nocy Wam życzę :)

Ludzie w zasadzie myślą logicznie. Problem polega na tym , że operują na nie pełnych , bądź fałszywych informacjach. I dlatego taką logikę trzeba w du... ży kapelusz włożyć . Krzysztof Karoń.
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~Iza niezalogowany
24 września 2013r. o 5:40
Pannazdzieckiem napisał(a):
...
Jak sądzisz Droga Arystokratko :) , czy Przemo okaże się gentelmenem i odpowie na pytania muzułmańskiej Kobiety, czy nie ? Bo kurcze , jak Go pytałem , jakieś jedenipółrokutemu co Paligłup miał na myśli mówiąc o likwidacji Państwa Polskiego, to nabrał wody w usta, i nic nie gadał.
Wierz mi , uwielbiam inteligencję , w każdej postaci... i nie każ mi wracać do czworaków , Droga Arystokratko :* ... jeśli już o obcych cyckach mówimy :D Przemek ma sporo racji , tępić banksterów , czyż to nie są Jego słowa ? :D...

A tam czworaki, oficyna raczej, bądź domki z własnym ogródkiem, kościół, szkoła, lekarz, dom ludowy,..., :P , jeżeli o moich praszczurów chodzi. Ale ok, nie każę :D.
Szef Przema miał na myśli to, co wczoraj tak jasno wyłuszczył Mędrzec Europy... :| :>
Tępić banksterów, powiadasz, a co Jego szef na to? :D
Wierzyć w polityków, kapłanów, o spekulantach nie wspomnę ?, nigdy ;) . Raczej słuchać , obserwować, oceniać i wystawiać rachunki przy urnie, hi,hi.
Pozdrawiam, miłego dnia :) , czas za miotłę chwytać... ;)
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
4335
#Pannazdzieckiem nieaktywny
24 września 2013r. o 7:23
Radziłbym odstąpić od urny i Tobie, i wszystkim. To pic na wodę i fotomontaż. A Gwiazda i Kierżuń oczywiście rację mają.

Miłego :)


Dopisane 24.09.2013r. o godz. 07:23:

A kogo masz na myśli , mówiąc o Mędrcu ? Jakoś nie łapię, kawy jeszcze nie dopiłem :D

Ludzie w zasadzie myślą logicznie. Problem polega na tym , że operują na nie pełnych , bądź fałszywych informacjach. I dlatego taką logikę trzeba w du... ży kapelusz włożyć . Krzysztof Karoń.
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
5413
#Przemyslaw nieaktywny
24 września 2013r. o 7:25
Kurczę , szanowny Piotrze.Kiedy wreszcie zrozumiesz że to ani Janusz Palikot / po Twojemu "paligłup / ani banksterzy "nie kreują rzeczywistości.
Rzeczywistość kreują wyborcy.To o ich świadomość należy zabiegać.
Gdyby średnia świadomość była na poziomie Pani Izabeli nie trzeba by się martwić o przyszłość Polski.Już dawno było by tu tak jak trzeba.
W Polsce grupa " cwaniaków od 1945 roku robi szarej masie wodę z mózgu i próżnię w portfelu.
Pomyśl Piotrze po kiego diabła zajmować się" banksterami i fiducyjnym " pieniądzem skoro większość społeczeństwa nie ma żadnych oszczędności.Ba , większość ledwo daje radę płacić podstawowe opłaty.
Dlaczego ? ---- Ano dlatego że tacy jak Ty miły Piotrze obrałeś sobie za przeciwnika nie złodziei którzy Cię łupią a kogoś kto chce to zmienić .
W ten sposób działasz dokładnie po myśli obecnego status quo .
Nie ma nic lepszego dla obecnych " hochsztaplerów " jak skłócone społeczeństwo .
[img=1380000348_jk2bqrp.jpg]

Szanuj innych i licz że w zamian uszanują Ciebie.
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
4335
#Pannazdzieckiem nieaktywny
24 września 2013r. o 8:56
Przemyslaw napisał(a): .. Kiedy wreszcie zrozumiesz że to ani Janusz Palikot / po Twojemu "paligłup / ani banksterzy "nie kreują rzeczywistości.
Rzeczywistość kreują wyborcy.To o ich świadomość należy zabiegać.


Przemo, no proszę Cię. Ludzie , którzy nas okradają w majestacie prawa , po medialnych rozchoworach na noże, razem idą na obiad. Paligłup z Kwachem się dogadał i łełropę pluskwiastą zorganizowali. Największym kłamstwem współczesnej nibydemokracji jest twierdzenie o wolnym wyborze. Lemingi , takie jak Ty, muszą w coś wierzyć , to oczywiste , a mi chodzi o to , aby chorobę leczyć u źródła... przyczynę, nie skutek ... a przyczyną jest system bankowy.

Uwierz w coś, bardzo Cię proszę :)


Dopisane 24.09.2013r. o godz. 08:56:

Wyobraź sobie, że jako jedyny masz drukarnię pieniędzy. Czy w tej sytuacji jest coś, czego nie możesz kupić ?

Jest :D ... Miłość , czyli Bóg :)

Na mnie czas, miłego dnia Wam życzę :)

Ludzie w zasadzie myślą logicznie. Problem polega na tym , że operują na nie pełnych , bądź fałszywych informacjach. I dlatego taką logikę trzeba w du... ży kapelusz włożyć . Krzysztof Karoń.
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~Obserwator niezalogowany
24 września 2013r. o 13:24
Ty Paniusiu to raczej beton jesteś.Nic nie trybisz .Nie szukaj trawki u kogoś w oku.Zobacz belkę w swoim
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~Iza niezalogowany
24 września 2013r. o 17:02
Przemyslaw napisał(a): ...Gdyby średnia świadomość była na poziomie Pani Izabeli nie trzeba by się martwić o przyszłość Polski.Już dawno było by tu tak jak trzeba...

A dziękuję, dziękuję za cenzurkę :D , ale wówczas Pana ugrupowanie raczej szans by nie miało... :D A co wg Pana znaczy poziom wyższej świadomości, tak z ciekawości pytam?
Panienko, takie są reguły gry, narzucone?, cóż. Głosując nogami też podejmujesz decyzję i możesz się zdziwić jaką, bo wybory to nie referendum, uwzględnić trzeba jeszcze psikusy ordynacji wyborczych. Choć z drugiej strony, jak mawiał klasyk, nie ważne kto głosuje, lecz kto liczy głosy :P .
Link do "mądrości" Mędrca Europy: http://wpolityce.pl/wydarzenia/63128-prawdziwa-analiza-medrca-europy-lech-walesa-z-polski-i-niemiec-trzeba-stworzyc-jedno-panstwo
Pozdrawiam :)
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
8375
#GosiaG nieaktywny
24 września 2013r. o 17:41
A ja się dzisiaj dowiedziałam , że Polska jest krajem trzeciego świata .
O!

I to w banku Jukej :|

Lilith ^^
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
Wypowiedz się:
Jeśli zostawisz to pole puste przypiszemy Ci losową ksywę.
Publikacja czyichś danych osobowych bez zezwolenia czy użycie zwrotów obraźliwych podlega odpowiedzialności karnej i będzie skutkować przekazaniem danych publikującego organom ścigania.
Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników serwisu. Bolec.Info nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii i wypowiedzi, a osoba zamieszczająca wypowiedź może ponieść za jej treść odpowiedzialność karną i cywilną. Bolec.Info zastrzega sobie prawo do moderowania wszystkich opublikowanych wypowiedzi, jednak nie bierze na siebie takiego obowiązku. Pamiętaj, że dodając zdjęcie deklarujesz, że jesteś jego autorem i przekazujesz Wydawcy Bolec.Info prawa do jego publikacji i udostępniania. Umieszczając cudze zdjęcia możesz złamać prawo autorskie. Bolec.Info nie ponosi odpowiedzialności za publikowane zdjęcia.
REKLAMA Praca dla Ciebie
REKLAMA Dni otwarte w Ultima