Portal nr 1 w powiecie bolesławieckim
BolecFORUM Nowy temat

4x4 Bolesławiec

4705
#mirek_2005 nieaktywny
14 stycznia 2012r. o 20:17
Kazio napisał(a):
hemi napisał(a): trzeba opracować jakis uchwyt na aparat do Mirka,bo podczas dzikich harców nie ma szans aby aparat wędrował od podsufitki po skrzynie biegów!!
A to co sie wyczynia jego autem w terenie,przy jakich kątach lata po zboczach i jak idzie przez krzaczory to we łbie sie nie mieści:D:D


haha dokładnie jak chciałem mu czasem dorównać to mało sobie głowy rozbiłem w moim aucie :P :D i mam już pierwsze efekty :D tzw pierwsza krew również z mojej frotki poleciała tzn. nie wiem jeszcze co dokładnie bo nie miałem już czasu zaglądać ale opadło mi auto z lewej strony z tyłu pewnie amortyzator mi padł :]

na pewno nie przez amory.
"trochę" grzebie przy gratach, więc jak chcesz to ci się autko "przytereni".

www.psieszkolenie.pl www.edukacjazawodowa.pl www.rzeczoznawca-boleslawiec.pl www.ksgranica.pl
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
840
#Kazio nieaktywny
14 stycznia 2012r. o 20:17
Jest wojna muszą być ofiary!! :D spoko spoko do następnego razu już będzie zwarty i gotowy :)
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
4705
#mirek_2005 nieaktywny
14 stycznia 2012r. o 20:18
~los napisał(a): a taki byl efekt :D [img=1326568600_k4fcc5k.jpg]

zmarszczyło się pod wpływem temperatury silnika - na pewno.

www.psieszkolenie.pl www.edukacjazawodowa.pl www.rzeczoznawca-boleslawiec.pl www.ksgranica.pl
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
840
#Kazio nieaktywny
14 stycznia 2012r. o 20:19
mirek_2005 napisał(a):

na pewno nie przez amory.
"trochę" grzebie przy gratach, więc jak chcesz to ci się autko "przytereni".


Pewnie jak będzie czas można coś motać. Więc skoro nie amory to myślisz co to może przykładowo być ??
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~los niezalogowany
14 stycznia 2012r. o 20:21
mirek_2005 napisał(a):
~los napisał(a): a taki byl efekt :D [img=1326568600_k4fcc5k.jpg]

zmarszczyło się pod wpływem temperatury silnika - na pewno.


naturalna sprawa : temperatura->naprezenia->odksztalcenia :D
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
783
#Igi nieaktywny
15 stycznia 2012r. o 2:12
Kazio napisał(a):
mirek_2005 napisał(a):

na pewno nie przez amory.
"trochę" grzebie przy gratach, więc jak chcesz to ci się autko "przytereni".


Pewnie jak będzie czas można coś motać. Więc skoro nie amory to myślisz co to może przykładowo być ??


Jeśli Ci autko opadło to prędzej resor gdzieś się poddał.

Praktyka - Jest wtedy gdy wszystko działa, ale nie wiemy dlaczego. Teoria - Jest wtedy gdy wiemy wszystko, a nic nie działa.
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
4705
#mirek_2005 nieaktywny
15 stycznia 2012r. o 7:12
Igi napisał(a):
Kazio napisał(a):
mirek_2005 napisał(a):

na pewno nie przez amory.
"trochę" grzebie przy gratach, więc jak chcesz to ci się autko "przytereni".


Pewnie jak będzie czas można coś motać. Więc skoro nie amory to myślisz co to może przykładowo być ??


Jeśli Ci autko opadło to prędzej resor gdzieś się poddał.

mogło główne pióro się wygiąć lub jedno z "podtrzymujących" pękło.

www.psieszkolenie.pl www.edukacjazawodowa.pl www.rzeczoznawca-boleslawiec.pl www.ksgranica.pl
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
5134
#TOjsienka nieaktywny
15 stycznia 2012r. o 9:03
:| psuje jedne :|

Moja chata skraju-ja nyczoho ne znaju
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
Wypowiedz się:
Jeśli zostawisz to pole puste przypiszemy Ci losową ksywę.
Publikacja czyichś danych osobowych bez zezwolenia czy użycie zwrotów obraźliwych podlega odpowiedzialności karnej i będzie skutkować przekazaniem danych publikującego organom ścigania.
Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników serwisu. Bolec.Info nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii i wypowiedzi, a osoba zamieszczająca wypowiedź może ponieść za jej treść odpowiedzialność karną i cywilną. Bolec.Info zastrzega sobie prawo do moderowania wszystkich opublikowanych wypowiedzi, jednak nie bierze na siebie takiego obowiązku. Pamiętaj, że dodając zdjęcie deklarujesz, że jesteś jego autorem i przekazujesz Wydawcy Bolec.Info prawa do jego publikacji i udostępniania. Umieszczając cudze zdjęcia możesz złamać prawo autorskie. Bolec.Info nie ponosi odpowiedzialności za publikowane zdjęcia.
REKLAMAMrowka zaprasza