Portal nr 1 w powiecie bolesławieckim
BolecFORUM Nowy temat

4x4 Bolesławiec

840
#Kazio nieaktywny
9 stycznia 2012r. o 19:56
~ napisał(a): może zorganizujemy auto bolec błoto party?
ja mam patrola, wy dwie frotki. na pewno ktoś jeszcze dołączy.
zgłaszajcie się ze swoimi terenówkami.
każdy do auta może kogoś zabrać, więc i osób może być wiele.
są chętni?


Ja jestem zdecydowanie za!! Choć widzę, że temat trochę mało interesujący dla większości użytkowników... to może choć we 3 na razie się spotkamy?? :)


Dopisane 09.01.2012r. o godz. 19:56:

~ napisał(a):
te oponki to zwykłe gumy. szału nie robią, bo to zwykłe at-eki.
musicie załatwić sobie mt-eki, aby móc faktycznie pojeździć.


Fakt to nie są oponki specjalnie w teren ale jeśli ktoś użytkuje auto nie tylko w terenie ale i na co dzień lepszych nie trzeba:) a powiem szczerze dają radę szczególnie na błocie bo z piaskiem troszkę gorzej :)
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~patrol niezalogowany
9 stycznia 2012r. o 23:08
może dołączą jakies "kłady" i "krosy".
kazio kiedy masz czas?
jaki teren preferujesz?
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~Varadero1000 niezalogowany
10 stycznia 2012r. o 7:35
Zgadza się opony do codziennego użytku ale szersze od standardowych dla tego modelu. To może ktoś poda jakiś termin bo warunki sprzyjają do jazdy.
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~ niezalogowany
10 stycznia 2012r. o 8:36
~patrol napisał(a): może dołączą jakies "kłady" i "krosy".
kazio kiedy masz czas?
jaki teren preferujesz?


ja mam rower full suspension...tez chetnie sie dołącze :)
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
840
#Kazio nieaktywny
10 stycznia 2012r. o 10:25
termin... prawde powiedziawszy od tego tygodnia w pracy mam trochę więcej luzu więc praktycznie każdego dnia mógłbym załatwić sobie wolne. Czy to będzie w weekend czy w tygodniu któregoś popołudnia (poza piątkiem niestety w piątek mnie nie ma) jesteśmy ja, jak i moje auto do dyspozycji :)

Teren?? hmm najlepiej jakieś błotko :) ew można pomyśleć nad żwirowniami za staszica choć tam więcej piachu ale pobawić się można :) Czekam na dalsze propozycje :)
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
4015
#fido nieaktywny
10 stycznia 2012r. o 10:57
To ja trzecią Frotę chętnie dołączę...
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
840
#Kazio nieaktywny
10 stycznia 2012r. o 11:06
no to już 4 chętnych jest :) tylko Panowie ugadać termin :)
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
4705
#mirek_2005 nieaktywny
10 stycznia 2012r. o 14:29
ja mogę w tę sobotę lub w niedziele po 14:00.
jutro tylko wieczorem. w czwartek i piątek od 11:30.
następny tydzień czasu full.
czekam na wasze propozycje.
hemi, igi jedziecie z nami?

www.psieszkolenie.pl www.edukacjazawodowa.pl www.rzeczoznawca-boleslawiec.pl www.ksgranica.pl
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
Wypowiedz się:
Jeśli zostawisz to pole puste przypiszemy Ci losową ksywę.
Publikacja czyichś danych osobowych bez zezwolenia czy użycie zwrotów obraźliwych podlega odpowiedzialności karnej i będzie skutkować przekazaniem danych publikującego organom ścigania.
Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników serwisu. Bolec.Info nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii i wypowiedzi, a osoba zamieszczająca wypowiedź może ponieść za jej treść odpowiedzialność karną i cywilną. Bolec.Info zastrzega sobie prawo do moderowania wszystkich opublikowanych wypowiedzi, jednak nie bierze na siebie takiego obowiązku. Pamiętaj, że dodając zdjęcie deklarujesz, że jesteś jego autorem i przekazujesz Wydawcy Bolec.Info prawa do jego publikacji i udostępniania. Umieszczając cudze zdjęcia możesz złamać prawo autorskie. Bolec.Info nie ponosi odpowiedzialności za publikowane zdjęcia.