Portal nr 1 w powiecie bolesławieckim
BolecFORUM Nowy temat

4x4 Bolesławiec

840
#Kazio nieaktywny
10 stycznia 2012r. o 15:58
no to coś już mamy :) może w sobotę popołudniu?? Bo zaś w niedzielę nie wiem czy ja będę wolny.
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
783
#Igi nieaktywny
10 stycznia 2012r. o 16:29
Sobota po godzinie 16 mi osobiście by pasowało jak najbardziej ;]

Praktyka - Jest wtedy gdy wszystko działa, ale nie wiemy dlaczego. Teoria - Jest wtedy gdy wiemy wszystko, a nic nie działa.
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
4705
#mirek_2005 nieaktywny
10 stycznia 2012r. o 17:16
dla mnie sobota pasuje. igi zapytaj czy hemi jedzie. zresztą niech sam odpowie :D .
zaklepuję sobotę po południu.
to mój 698213229

www.psieszkolenie.pl www.edukacjazawodowa.pl www.rzeczoznawca-boleslawiec.pl www.ksgranica.pl
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
840
#Kazio nieaktywny
10 stycznia 2012r. o 19:55
ok dla mnie sobota również pasi :)
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~ niezalogowany
10 stycznia 2012r. o 23:33
zrobimy w sobotę taki "inny" offroad he he.
oj będzie się działo... :D :D :D
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
3145
#hemi nieaktywny
11 stycznia 2012r. o 3:19
no witam:) sobota po 16?? ja w sumie osobiście bym wolał jakoś za dnia,bo po zmroku to troszke można nie zauważyć na czas,przeoczyć ,a że mam zwykłe 4x4 , o małym prześwicie to wiecie,rozumicie...

O jakim terenie myslicie?? cos łagodnego,do przejechania dla osobówek czy też chcecie się bawić wyciagarami itp?
Bo jeśli to drugie to nie ma sensu abym tam sie wybierał...przeciez nie będziecie na mnie czekac i wyciągać z tarapatów :>

Igi a może Twoim :] lepsiejsze w teren:)

Szkoda naszej Europy-była taka piekna,teraz czeka nas MuslimEuropa :(
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
4015
#fido nieaktywny
11 stycznia 2012r. o 15:37
hemi jak coś to do mnie na pokład zapraszam, wrzucimy tarcze do darta i może jakiś meczyk w terenie przy okazji ;) A tak na poważnie to jakiś cięższy teren też odpada bo mam zwykłe A/T-ki, no i w tą sobotę to nie dam rady (lepsza niedziela i tak jak hemi pisał raczej trochę wcześniej żeby coś widzieć jeszcze)...
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
783
#Igi nieaktywny
11 stycznia 2012r. o 15:55
Mi się zmiana w pracy zmieniła więc mam całą sobotę wolną ;). To w takim razie 12?

Praktyka - Jest wtedy gdy wszystko działa, ale nie wiemy dlaczego. Teoria - Jest wtedy gdy wiemy wszystko, a nic nie działa.
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
Wypowiedz się:
Jeśli zostawisz to pole puste przypiszemy Ci losową ksywę.
Publikacja czyichś danych osobowych bez zezwolenia czy użycie zwrotów obraźliwych podlega odpowiedzialności karnej i będzie skutkować przekazaniem danych publikującego organom ścigania.
Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników serwisu. Bolec.Info nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii i wypowiedzi, a osoba zamieszczająca wypowiedź może ponieść za jej treść odpowiedzialność karną i cywilną. Bolec.Info zastrzega sobie prawo do moderowania wszystkich opublikowanych wypowiedzi, jednak nie bierze na siebie takiego obowiązku. Pamiętaj, że dodając zdjęcie deklarujesz, że jesteś jego autorem i przekazujesz Wydawcy Bolec.Info prawa do jego publikacji i udostępniania. Umieszczając cudze zdjęcia możesz złamać prawo autorskie. Bolec.Info nie ponosi odpowiedzialności za publikowane zdjęcia.
REKLAMA Orange zaprasza
REKLAMAMrowka zaprasza