Portal nr 1 w powiecie bolesławieckim
REKLAMAMrowka zaprasza
REKLAMA Bricomarche zaprasza
REKLAMA Wall Printers zaprasza
BolecFORUM Nowy temat

Polska - rzeczywistość i absurdy

2900
#falco nieaktywny
11 marca 2016r. o 20:29
łatwo jest pisać o czyjejś hipokryzji nie zauważając własnej ...
łatwo jest pisac o jakichś standardach samemu je łamiąc ...
może dlatego często by nie narażać sie na śmieszność pisze jako niezalogowany...
ot taki forumowy ''dulski'' :D

"bierz życie z każdym oddechem..."
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
4335
#Pannazdzieckiem nieaktywny
11 marca 2016r. o 20:34
skorn napisał(a): Tydzien temu nie wiedziałes co to komisja wenecka, a teraz to dla ciebie autorytet? Może lepiej idź poskakac z Giertychem w obronie demokracji.


Dobry pomysł . Krótkie spodenki kurdupla nie mają szans piszczeli poobcierać. Nie śmiem nawet myśleć o horyzontach myślowych Skauta , " znafcy" demokracji , historii , geopolityki i matematyki ( szpec od liczenia stożka precesji Księżyca , na którego korepetycje , głupia Panna nawet nie zasługuje , nie mówiąc o finansowaniu ) :D Kurdupel i tyle , chociaż Pisiorem nie jestem.

fobiak napisał(a): ...
a szkoda czasu ale chyba mamy bolka w nowym wydaniu, ...


Też tak myślę. Tyle tylko , Fobiczny , że pierwowzór - Bolek służył esbekom o żydowskich korzeniach. Nowoczesny Bolek służy żydowskim neoliberałom o hamerykańskich korzeniach.

W zasadzie , to na to samo . Kto jak kto , ale Ty, znawca historii , wiesz pewnie o tym , z jakiej nacji wywodzili się Trocki i Lenin.

Miłego wieczoru Wam życzę :)

Ludzie w zasadzie myślą logicznie. Problem polega na tym , że operują na nie pełnych , bądź fałszywych informacjach. I dlatego taką logikę trzeba w du... ży kapelusz włożyć . Krzysztof Karoń.
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
8687
#jr nieaktywny
11 marca 2016r. o 21:00
Rosja jest taka zaborcza, że z premedytacją lokuje swój kraj jak najbliżej baz NATO, żeby im jak najbardziej zagrozić.
http://demotywatory.pl/4474908/ROSJA-CHCE-WOJNY
oczywiśie nie możemy Rosji na to pozwolić i musimy podjąć działania odstraszające (chyba komary ;))
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
211
skorn
11 marca 2016r. o 23:15
falco napisał(a):
wolisz być po stronie ''ak'' a nie ''gestapo'' ?


Pewnie.

Kaczyński być może używa czasem zbyt dosadnych słów, ale przy odrobinie dobrej woli można się domyślić, o co mu chodzi.

<i>
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
2900
#falco nieaktywny
12 marca 2016r. o 7:09
pokaż mi tę ''odrobinę dobrej woli'' u prezesika :D ty to nazywasz dosadnością w wypowiedziach?
ja bym to nazwał inaczej tylko zaraz taki jeden tutaj , raczej by nie wykazał tej ''odrobiny dobrej woli'' :D


ja piszę niekiedy mniej ''dosadnie'' a straszy mnie paragrafami czy prokuratorami... :D
ja pisząc ''moher'' czy ''katol'' mam niby obrażać czyjeś uczucia ale nie mam prawa czuć sie urażony kiedy ktoś stawia mnie w jednej linii z ''gestapo''?
to min. jedna z przyczyn oporu społecznego jaki obserwujemy w wykonaniu chociażby kodziarzy którzy podobnie jak prezesik graja w swoją ''grę'' ;)

"bierz życie z każdym oddechem..."
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
10114
#alter nieaktywny
12 marca 2016r. o 7:26
silne umocnienie złotego :)

http://pieniadze.gazeta.pl/pieniadz/7,136156,19754274,po-decyzji-rpp-silne-umocnienie-zlotego.html#BoxBizImg

<b> Poezja Królową Sensytywnego Życia. </b>
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
14593
#klucznick nieaktywny
12 marca 2016r. o 12:59
https://kefir2010.wordpress.com/2016/03/12/czy-polsce-grozi-zbrodnicza-tyrania-kaczynskiego-czego-tak-naprawde-chce-pis/
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
315
#mir.ko nieaktywny
12 marca 2016r. o 14:32
szkoda ze polacy zapomnieli o ostatnim 20 leciu tyranii i sprzedaży połowy przemysłu w obce ręce. może faktycznie lepiej było zostawić podupadającą Polskę jak mówi Petru w 'poprzednim ustroju' i zlikwidować ten teoretyczny kraj do reszty i stworzyć coś nowego
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
Wypowiedz się:
Jeśli zostawisz to pole puste przypiszemy Ci losową ksywę.
Publikacja czyichś danych osobowych bez zezwolenia czy użycie zwrotów obraźliwych podlega odpowiedzialności karnej i będzie skutkować przekazaniem danych publikującego organom ścigania.
Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników serwisu. Bolec.Info nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii i wypowiedzi, a osoba zamieszczająca wypowiedź może ponieść za jej treść odpowiedzialność karną i cywilną. Bolec.Info zastrzega sobie prawo do moderowania wszystkich opublikowanych wypowiedzi, jednak nie bierze na siebie takiego obowiązku. Pamiętaj, że dodając zdjęcie deklarujesz, że jesteś jego autorem i przekazujesz Wydawcy Bolec.Info prawa do jego publikacji i udostępniania. Umieszczając cudze zdjęcia możesz złamać prawo autorskie. Bolec.Info nie ponosi odpowiedzialności za publikowane zdjęcia.
REKLAMAEfekt-Okna zaprasza
REKLAMA Metrohouse zaprasza