Portal nr 1 w powiecie bolesławieckim
BolecFORUM Nowy temat

Polska - rzeczywistość i absurdy

10114
#alter nieaktywny
21 maja 2016r. o 0:24
falco napisał(a):

czy znasz coś więcej z historii ;)


Tumanie tyle wiesz z historii co gogle

<b> Poezja Królową Sensytywnego Życia. </b>
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
211
skorn
21 maja 2016r. o 0:26
Bardzo dobre cytaty. Brak dzisiaj takich polityków.

Pewnie Polska uniknęłaby koszmaru wojny, gdyby to nie obóz Piłsudskiego dzierżył władzę od połowy lat 20 XX w.

<i>
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
2900
#falco nieaktywny
21 maja 2016r. o 0:33
alter napisał(a):
falco napisał(a):

czy znasz coś więcej z historii ;)


Tumanie tyle wiesz z historii co gogle



wiem więcej o historii niż ty o swojej ''wierze''
przez duże ''W''

:D

uzupełniłeś zapasy wazelinki?...nie zapomnij :D

"bierz życie z każdym oddechem..."
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
211
skorn
21 maja 2016r. o 0:53
Coś tam "liznąłeś" tej historii tylko co z tego, że bez zrozumienia? Bez wyciągnięcia wniosków? Znalazł pare cytatów i zadowolony z siebie. Napisz z czym się nie zgadzasz i będziemy dyskutować.



<i>
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~autor niezalogowany
21 maja 2016r. o 6:31
reakcja VW w niemczech na skandal z silnikami - po 4 tys euro premii i 5 % podwyżki

http://tvn24bis.pl/tech-moto,80/podwyzki-w-volkswagenie-mimo-rekordowej-straty,645666.html

dobrze, że opozycja troszczy się o zachodnie państwa, a co w polsce - nie istotne
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
2900
#falco nieaktywny
21 maja 2016r. o 18:53
skorn napisał(a): Bardzo dobre cytaty. Brak dzisiaj takich polityków.

Pewnie Polska uniknęłaby koszmaru wojny, gdyby to nie obóz Piłsudskiego dzierżył władzę od połowy lat 20 XX w.


nie mam zbyt wiele czasu bo za chwile meczyk hokeja ja to lubie ale po krótce...
poruszasz często temat kilku osób historycznych tak jak teraz Piłsudzkiego i nie mnie rozsądzać to czego tęższe głowy nie potrafią do dzisiaj rozstrzygnąć ...
podobnie z Sikorskim bo wystarczy poczytać o ''wyspie wież'' (znasz to?) ;) a można odrobinkę zmienić zdanie o Generale...

wystarczy poczytać dlaczego tak nas wtedy świat postrzegał i jak postrzega dzisiaj ...
identycznie :D
jak kiedyś Roosevelt potraktował Karskiego?
jak obecnie traktuje naszych Obama ...
sami Polacy są tego przyczynkiem i tego długo sie nie zmieni...
czytałeś ''Medaliony '' Nałkowskiej?
przeczytaj uważnie a może coś dostrzeżesz...

może wtedy zrozumiesz ''grę słów'' Obamy ;)

coś wspomniałeś o akcji Hiacynt ...
zanim odpowiem , odpowiedz mi na jedno pytanie
wierzysz rzecznikowi prasowemu ...ów?

w przerwie ci odpowiem ... ;)

Zastosowana autokorekta


"bierz życie z każdym oddechem..."
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
211
skorn
21 maja 2016r. o 22:55
Nie wiem czy wierzę, bo nie wiem, co powiedział.

<i>
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
9176
kc
25 maja 2016r. o 21:18
"W czasie II wojny światowej w Bałtyku znalazło się ok. 50 tys. ton broni chemicznej z czego 15 tys. ton stanowią chemiczne środki bojowe. Rosjanie, Niemcy, ale także Amerykanie czyszczący faszystowskie magazyny broni chemicznej, zatopili tę broń w morzu, bo było to łatwiejsze i mniej kosztowne od wywożenia i utylizacji. Po ponad 70 latach część z beczek zawierających te substancje zaczyna się rozszczelniać. Jeżeli dojdzie do tego na masową skalę, a jest to możliwe w każdej chwili, Bałtyk może stać się morzem martwym."

http://www.parlamentarny.pl/gospodarka/baltyk-to-tykajaca-bomba-zegarowa-zatopione-beczki-z-bronia-chemiczna-moga-sie-rozszczelnic-w-kazdej-chwili,9433.html

Prawda to ?
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
Wypowiedz się:
Jeśli zostawisz to pole puste przypiszemy Ci losową ksywę.
Publikacja czyichś danych osobowych bez zezwolenia czy użycie zwrotów obraźliwych podlega odpowiedzialności karnej i będzie skutkować przekazaniem danych publikującego organom ścigania.
Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników serwisu. Bolec.Info nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii i wypowiedzi, a osoba zamieszczająca wypowiedź może ponieść za jej treść odpowiedzialność karną i cywilną. Bolec.Info zastrzega sobie prawo do moderowania wszystkich opublikowanych wypowiedzi, jednak nie bierze na siebie takiego obowiązku. Pamiętaj, że dodając zdjęcie deklarujesz, że jesteś jego autorem i przekazujesz Wydawcy Bolec.Info prawa do jego publikacji i udostępniania. Umieszczając cudze zdjęcia możesz złamać prawo autorskie. Bolec.Info nie ponosi odpowiedzialności za publikowane zdjęcia.