Portal nr 1 w powiecie bolesławieckim
REKLAMAMrowka zaprasza
BolecFORUM Nowy temat

Polska - rzeczywistość i absurdy

~jr niezalogowany
3 czerwca 2016r. o 7:36
[c
Te wszystkie ratingi, klasyfikacje, rankingi to jest pełna lipa.
Acz dla niemieckich inwestorów dla których byliśmy kolonią opłacaną paciorkami i perkalem, to może być prawda.
To nie powód do smutku, ale do uciechy. Niemcy same oficjalnie przyznały, że z każdego euro przyznane Polsce z UE (na które "dotacje" sami się składaliśmy), 82 eurocenty wracały do Niemiec. A tubylcy od 20 lat nieustannie zadowoleni ze szklanych paciorków!
a pozostałe 18 centów pochłaniała obsługa dotacji, czyli administracja
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
2900
#falco nieaktywny
3 czerwca 2016r. o 7:45
"Na przestrzeni dekad od upadku komunizmu, Polska była chwalona jako przykład jednego z wielkich sukcesów Unii Europejskiej i dowód, że demokracja może działać nawet w krajach, które kiedyś były sowiecką satelitą. Od wyboru nacjonalistycznej partii Prawo i Sprawiedliwość ta ekscytacja zaczęła znikać" - napisali w opublikowanym dzisiaj wydaniu komentarzu redakcyjnym dziennikarze "FT".

Jak podkreślili, "Kaczyński musi zdać sobie sprawę z tego, do jakich szkód może doprowadzić dalsza konfrontacja z Brukselą", dodając, że Polska jest największym beneficjentem unijnych funduszy, a polscy obywatele korzystają ze swobody przepływu osób na terenie całej Wspólnoty.

Dziennikarze ocenili, że lider Prawa i Sprawiedliwości "byłby nierozsądny ignorując unijne uwagi".

co ten ''zachód'' chce od nas? :D

"bierz życie z każdym oddechem..."
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
9984
#gover nieaktywny
3 czerwca 2016r. o 8:20
falco napisał(a): co ten ''zachód'' chce od nas? :D

Chce tego co bylo. Uleglosci i posluszenstwa. Czym bardziej krytyka staje sie zajadla, tym bradziej swiadczy, to o slusznosci aktualnej polityki.
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
2900
#falco nieaktywny
3 czerwca 2016r. o 8:31
gover napisał(a):
falco napisał(a): co ten ''zachód'' chce od nas? :D

Chce tego co bylo. Uleglosci i posluszenstwa. Czym bardziej krytyka staje sie zajadla, tym bradziej swiadczy, to o slusznosci aktualnej polityki.



nie do końca
nie rozpatrujmy teraz tego w kategoriach ''uległości i posłuszeństwa''
wyobraz sobie ze zawieramy umowę w której jest zawarta np. cena
czytasz tą umowę ,podpisujesz czyli się na nią zgadzasz ,ja również ...
jak byś zareagował gdybym podczas trwania umowy -chyba czytasz co podpisujesz?-zmienił jej warunki i podniósł cenę?
pokazał byś mi umowę ...

tak dzisiaj robi Bruksela ...

im bardziej zjadła tym większe świadectwo słusznej polityki?

wróć pamięcią do kilkunastu miesięcy wstecz i przypomnij sobie ówczesną krytykę ...
była równie zajadła a dzisiaj przeczy to temu że polityka była słuszna
:D

"bierz życie z każdym oddechem..."
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
9984
#gover nieaktywny
3 czerwca 2016r. o 8:37
falco napisał(a): czyli się na nią zgadzasz ,ja również ...
jak byś zareagował gdybym podczas trwania umowy -chyba czytasz co podpisujesz?-zmienił jej warunki i podniósł cenę?
pokazał byś mi umowę ...

Oczywiscie, Bruksela,a dokladniej Komisja zmienila warunki umowy.
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
2900
#falco nieaktywny
3 czerwca 2016r. o 8:44
no sam widzisz ...
wiesz wszystko lepiej :D
prawie jak ''prezes'' :D

"bierz życie z każdym oddechem..."
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
9984
#gover nieaktywny
3 czerwca 2016r. o 8:45
falco napisał(a): no sam widzisz ...
wiesz wszystko lepiej :D
prawie jak ''prezes'' :D

Jesli ja "prezes" to Ty jestes Nadprezes.
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
2900
#falco nieaktywny
3 czerwca 2016r. o 8:51
raczej nie bo ja zadaję pytania a Ty stwierdzasz ...

czy to nie forma autorytaryzmu :D

"bierz życie z każdym oddechem..."
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
Wypowiedz się:
Jeśli zostawisz to pole puste przypiszemy Ci losową ksywę.
Publikacja czyichś danych osobowych bez zezwolenia czy użycie zwrotów obraźliwych podlega odpowiedzialności karnej i będzie skutkować przekazaniem danych publikującego organom ścigania.
Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników serwisu. Bolec.Info nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii i wypowiedzi, a osoba zamieszczająca wypowiedź może ponieść za jej treść odpowiedzialność karną i cywilną. Bolec.Info zastrzega sobie prawo do moderowania wszystkich opublikowanych wypowiedzi, jednak nie bierze na siebie takiego obowiązku. Pamiętaj, że dodając zdjęcie deklarujesz, że jesteś jego autorem i przekazujesz Wydawcy Bolec.Info prawa do jego publikacji i udostępniania. Umieszczając cudze zdjęcia możesz złamać prawo autorskie. Bolec.Info nie ponosi odpowiedzialności za publikowane zdjęcia.
REKLAMA CER-FAR zaprasza
REKLAMA Metrohouse zaprasza