Portal nr 1 w powiecie bolesławieckim
REKLAMA Metrohouse zaprasza
BolecFORUM Nowy temat

Polska - rzeczywistość i absurdy

~ niezalogowany
9 czerwca 2016r. o 6:20
falco napisał(a): ''Pracownik orlika w miejscowości Wiązownica został zwolniony z pracy. Wszystko przez to, że dopuścił do gry w piłkę podczas procesji Bożego Ciała

– Jestem załamany, sam jestem osobą wierzącą. W regulaminie obiektu nie ma informacji o tym, że nie można z niego korzystać podczas uroczystości religijnych – mówił dziennikarzom zwolniony pracownik.

28 maja na gminnym orliku mecz rozgrywali piłkarze z sąsiedniej wsi. W tym samym czasie z pobliskiego kościoła wyruszała uroczysta procesja z okazji Bożego Ciała. Boisko położone jest w niewielkiej odległości od świątyni - oddziela je wyłącznie wysoka siatka.
"Dorośli ludzie"

Nadzorca boiska twierdzi, że prosił graczy o zrobienie krótkiej przerwy na czas przemarszu procesji. – Nie posłuchali mnie, to dorośli ludzie – przyznał.

29 maja ksiądz podczas mszy skomentował całą sytuację. Stwierdził, że piłkarze przeklinali podczas gry. 30 maja w poniedziałek wójt gminy zdecydował o zwolnieniu animatora orlika. ''

no i kilka ''parafianek '' poczuło że naruszono ich ''uczucia religijne '' i napisały donosik do prokuratora ...


pislandia całą mordą :D



"Nadzorca boiska twierdzi, że prosił graczy o zrobienie krótkiej przerwy na czas przemarszu procesji. – Nie posłuchali mnie, to dorośli ludzie – przyznał."

Mogli chwilę poczekać aż chłopaki dokończą mecz. Była już końcówka II połowę.

Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~Koral niezalogowany
9 czerwca 2016r. o 6:55
falco napisał(a): ''Pracownik orlika w miejscowości Wiązownica został zwolniony z pracy. Wszystko przez to, że dopuścił do gry w piłkę podczas procesji Bożego Ciała

– Jestem załamany, sam jestem osobą wierzącą. W regulaminie obiektu nie ma informacji o tym, że nie można z niego korzystać podczas uroczystości religijnych – mówił dziennikarzom zwolniony pracownik.

28 maja na gminnym orliku mecz rozgrywali piłkarze z sąsiedniej wsi. W tym samym czasie z pobliskiego kościoła wyruszała uroczysta procesja z okazji Bożego Ciała. Boisko położone jest w niewielkiej odległości od świątyni - oddziela je wyłącznie wysoka siatka.
"Dorośli ludzie"

Nadzorca boiska twierdzi, że prosił graczy o zrobienie krótkiej przerwy na czas przemarszu procesji. – Nie posłuchali mnie, to dorośli ludzie – przyznał.

29 maja ksiądz podczas mszy skomentował całą sytuację. Stwierdził, że piłkarze przeklinali podczas gry. 30 maja w poniedziałek wójt gminy zdecydował o zwolnieniu animatora orlika. ''

no i kilka ''parafianek '' poczuło że naruszono ich ''uczucia religijne '' i napisały donosik do prokuratora ...


pislandia całą mordą :D


Oczywiście, że powinni piłkarze na czas procesji zrobić przerwę, ale też wójt nie powinien zwolnić zarządcy orlika.
Często lubimy przesadzać w takich sprawach.
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
2900
#falco nieaktywny
9 czerwca 2016r. o 6:58
piłkarze przeklinali?

dobrze że to był jakiś trening chyba bo nie było kiboli...
dopiero by się księżulo nasłuchał :D
ciekawe czy pobliski sklep nakazał zamknąć na czas procesji ;)

"bierz życie z każdym oddechem..."
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~Koral niezalogowany
9 czerwca 2016r. o 7:03
falco napisał(a): piłkarze przeklinali?

dobrze że to był jakiś trening chyba bo nie było kiboli...
dopiero by się księżulo nasłuchał :D
ciekawe czy pobliski sklep nakazał zamknąć na czas procesji ;)


W Boże Ciało sklepy są wszędzie zamknięte. ;)

Zgłoś do moderacji Odpowiedz
2900
#falco nieaktywny
9 czerwca 2016r. o 7:08
poważnie?
a jeśli za ladą stoi właściciel? ;)

"bierz życie z każdym oddechem..."
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~właściciel niezalogowany
9 czerwca 2016r. o 7:10
to są wtedy otwarte !! :D :D :D
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
2900
#falco nieaktywny
9 czerwca 2016r. o 7:21
ojej...
bezbożnik jakiś?

każdy robi jak my wygodnie ;)
a tutaj przykład takiego ''wygodnisia'' :D [img=1465449708_angrqno.jpg]

"bierz życie z każdym oddechem..."
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
10114
#alter nieaktywny
9 czerwca 2016r. o 7:27
Oszołomku skończ już z tymi d.e.b.i.l.n.y.m.i bredniami :D

<b> Poezja Królową Sensytywnego Życia. </b>
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
Wypowiedz się:
Jeśli zostawisz to pole puste przypiszemy Ci losową ksywę.
Publikacja czyichś danych osobowych bez zezwolenia czy użycie zwrotów obraźliwych podlega odpowiedzialności karnej i będzie skutkować przekazaniem danych publikującego organom ścigania.
Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników serwisu. Bolec.Info nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii i wypowiedzi, a osoba zamieszczająca wypowiedź może ponieść za jej treść odpowiedzialność karną i cywilną. Bolec.Info zastrzega sobie prawo do moderowania wszystkich opublikowanych wypowiedzi, jednak nie bierze na siebie takiego obowiązku. Pamiętaj, że dodając zdjęcie deklarujesz, że jesteś jego autorem i przekazujesz Wydawcy Bolec.Info prawa do jego publikacji i udostępniania. Umieszczając cudze zdjęcia możesz złamać prawo autorskie. Bolec.Info nie ponosi odpowiedzialności za publikowane zdjęcia.
REKLAMAMrowka zaprasza