Portal nr 1 w powiecie bolesławieckim
BolecFORUM Nowy temat

Polska - rzeczywistość i absurdy

2900
#falco nieaktywny
5 lipca 2016r. o 22:35


''Jeśli skończyłeś 30 lat i przesiadujesz godzinami w Internecie - strzeż się! Twoją duszą może zawładnąć Szatan. Należysz bowiem do grupy, która jest najbardziej podatna na jego wpływy. - Dziś łatwo o opętanie, bo przez Internet czy telewizję otaczają nas obrazy zła, a widząc zło, przyciągamy je do siebie - tłumaczy ksiądz Jan Szymborski (88 l.), znany egzorcysta.

Ksiądz Szymborski wie, co mówi. To człowiek, który - jak sam twierdzi - wypędził już ponad trzy tysiące diabłów. - Nie boję się Szatana, nigdy się go nie bałem - mówi egzorcysta. Na pierwszy rzut oka w skromnym i cichym staruszku trudno rozpoznać wojownika. Ale pozory mylą - uciekają przed nim najgroźniejsze diabły. I te, które potrafią opętać człowieka, i te, które męczą go różnymi zjawami. - Tych pierwszych jest niewiele, drugich bardzo dużo - mówi egzorcysta. Jego zdaniem, najbardziej narażeni na opętanie są ludzie po 30. roku życia. - Jest to związane z ich emocjami - twierdzi duchowny.

Po prostu ludzie w pewnym wieku są bardziej otwarci na zło niż młodzież. A zło przychodzi do nas wszystkimi możliwymi drogami. Wykorzystuje też nowinki techniczne, np. Internet.''


Dopisane 05.07.2016r. o godz. 22:11:

kc napisał(a): [img=1467749247_ggem9k4.png]



teraz już jestem pewien ...
to dzieło szatana :D [img=1467749496_g2qshlo.jpg]



Dopisane 05.07.2016r. o godz. 22:35:

a teraz bardziej poważnie...

Robert N., znany także jako "Frog", uniknie jednak kary za ponad 80 wykroczeń drogowych, jakich dopuścił się w lutym 2014 r. na DK nr 7 w woj. świętokrzyskim. Chociaż został skazany za nie w pierwszej instancji, to kielecki sąd odwoławczy uchylił we wtorek wyrok. Powodem jest przedawnienie.

Sąd podkreślił, że "sprawstwo obwinionego jest oczywiste", a wyrok skazujący sądu pierwszej instancji "był jak najbardziej słuszny", ale ze względu na przedawnienie karalności czynu, jest zmuszony umorzyć postępowanie.

Roberta N. obwiniono o 81 wykroczeń, jakich dopuścił się, prowadząc samochód w lutym 2014 r. na drodze krajowej nr 7, między Jędrzejowem a Kielcami. Zarzucono mu m.in. niezatrzymanie się do policyjnej kontroli, kilkukrotne przekroczenie dopuszczalnej prędkości, wyprzedzanie w niedozwolonych miejscach, jazdę pod prąd, niestosowanie się do znaków drogowych i zmuszanie innych kierujących do ucieczki na pobocze, by uniknąć zderzenia.

Prowadzący postępowanie apelacyjne sędzia Jan Klocek przypomniał, że wyrok w sądzie pierwszej instancji zapadł na miesiąc przed przedawnieniem się sprawy - w myśl obowiązujących przepisów, liczą się dwa lata od popełnienia wykroczenia.
"Potem przedstawienie uzasadnienia, postępowanie pomiędzy instancjami, przedstawienie akt sądowi odwoławczemu następowały już w czasie, kiedy minęły dwa lata od 14 lutego 2014 r. W związku z tym, sąd nie miał innej możliwości, jak tylko (...) uchylić wyrok skazujący - chociaż słuszny - i umorzyć postępowanie" - podkreślił Klocek. Winą za to można obarczyć przede wszystkim obowiązujące procedury, z powodu których doszło do przedawnienia sprawy. Wyrok umarzający postępowanie jest prawomocny.''

no to ''ryżowy'' już wiesz co masz robić...
grać na zwłokę

ot cała ''polska''
;)

tymczasem ten zwany ''ministrem'' Błaszczak, nie ma zamiaru was przeprosić za to co o was powiedział kiedy skuliście córeczkę koleżanki partyjnej ...

ot taki ''białolicy Kali''
;)

"bierz życie z każdym oddechem..."
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~ niezalogowany
5 lipca 2016r. o 22:46
kc napisał(a):
A dzięki, dziwne, to dlaczego u mnie IP zaczyna się od 192. ?

Chyba rzeczywiście " Inni szatani byli tam czynni."... z Ujejskiego. :|
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
2900
#falco nieaktywny
6 lipca 2016r. o 6:38
''Eksperyment posła PiS w Kijowie. Mówi o połączeniu Polski z Ukrainą

Ukraińcy nie chcą tylko współpracy z Polską, ale nawet połączenia z nią - przekonuje poseł Stanisław Pięta. Jak informuje Superstacja, polityk PiS przeprowadził w Kijowie dwudniowy test, w ramach którego spacerował po Kijowie w polskiej kurtce wojskowej. - Nie zauważyłem jednej negatywnej reakcji - zaznacza.''

chyba sam ten Pięta jest ''eksperymentem''...

"bierz życie z każdym oddechem..."
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
10114
#alter nieaktywny
8 lipca 2016r. o 1:10
[img=1467933043_i2twjn3.jpg]

<b> Poezja Królową Sensytywnego Życia. </b>
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
2900
#falco nieaktywny
8 lipca 2016r. o 8:50
(...)''– Mężczyźni częściej niż kobiety ufają, że Zbigniew Ziobro nie wywiera politycznych nacisków (23 proc. mężczyzn vs. 14 proc. kobiet). Przeciwnego zdania są częściej najstarsi ankietowani (65 proc.), osoby o wykształceniu wyższym (68 proc.) oraz mieszkańcy dużych miast (67 proc.) – zwraca uwagę Piotr Zimolzak z agencji badawczej SW Research.''

jeśli ja waszym ''zdaniem'' mam ''komusze geny'' :D
to jakie ma Zbynio''0''Z.?
myślę że już w czasach studenckich pokazał jakie ;)

"bierz życie z każdym oddechem..."
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
10114
#alter nieaktywny
8 lipca 2016r. o 13:00
Rafał Ziemkiewicz

"Mateusz Kijowski napisał do swych kodomitów list pasterski. Nie odezwę, nie apel, tylko właśnie tak jak to określiłem: list pasterski, w którym kilkakrotnie powołuje się na Jana Pawła II i jego nauczanie. Ciekawie rymuje się to z wystąpieniem Grzegorza Schetyny na sobotnim kongresie PO, gdzie również przewodnim motywem było oskarżanie PiS o to, że odeszło od nauczania Jana Pawła II. Wiadomo, że kiedy trwoga to do Boga - ale czy dla elektoratu jaki jeszcze pozostał partii, która w ubiegłym roku osią dwóch kolejnych kampanii wyborczych uczyniła straszenie "państwem wyznaniowym", a potem regularnie kpiła z religijności prezydenta i z uratowanej przez niego hostii, i czy dla organizacji, której marsze są głównie dziełem weteranów palikociarskiego szczania na smoleńskie znicze, właściwym autorytetem jest akurat św. Jan Paweł II - to ja "przypuszczam że wątpię".

Rzecz nawet nie w tym, że PO jest wewnętrznie skłócona, Nowoczesna ma lidera, którego trudno poważać i który z założenia kieruje się tylko do dość niszowego elektoratu "korpoludków", i że co te siły polityczne wymyślą, to głupiej. Zgłaszać wotum nieufności wobec Ministra Obrony tuż przed szczytem NATO samo w sobie było popisem głupoty. Mieć potem pretensje i oskarżać PiS, że celowo ten wniosek podał pod obrady Sejmu, żeby jego autorów skompromitować, to już głupota do kwadratu, godna akcji KOD z zebraniem podpisów pod projektem ustawy i odcięciem się od niego, gdy go poparli posłowie PiS. A wysłać do uzasadnienia tego wniosku szalonego Stefana, który zaatakował Macierewicza już nawet nie za naciągane jak stara celebrytka kontakty z Luśnią, ale - uwaga - za to, że posłał polskich żołnierzy na pomoc USA i innym sojusznikom walczących z "państwem islamskim", to już skrajny d.e.b.i.lizm. "

Czytaj więcej na http://fakty.interia.pl/opinie/ziemkiewicz/news-zaulek-bylych-ludzi,nId,2233019#utm_source=paste&utm_medium=paste&utm_campaign=chrome

<b> Poezja Królową Sensytywnego Życia. </b>
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
2900
#falco nieaktywny
8 lipca 2016r. o 16:28
jakim trzeba być de.bi.lem by uważać że pod zasłoną kilku nic nie znaczących słów o ''partnerskim sojuszu''uwierzyć w brednie polskich politykierów o tym że ''będzie teraz bezpieczniej ''

Polska będzie niczym innym jak poligonem doświadczalnym a Polacy ''mięsem'' a raczej skwarkiem ;)
zrównają nas z ziemią zarówno agresorzy jak i ''sojusznicy''
;)
te ich ''inteligentne bomby ''nie zawsze trafiają tam gdzie sobie rzucający życzy ....przykład?...wcześniej Irak obecnie Syria
zresztą czy zrzucającego te cacka będzie interesować to gdzie spadną?
uciekać przed nimi będą Polacy a nie jankesi :>

ile polskie wojska wytrzymają ?...wiecie że przewiduje się że trzy godziny?

i nie pomoże tu zaklinanie rzeczywistości przez Antona ''brzozę'' :D

wiecie ile symulacji ataku i obrony przeprowadzili sztabowcy NATO?
wiecie ile z nich wygrali?

'' Cztery sojusznicze bataliony nie obronią wschodniej flanki NATO przed Rosją. Ale nie o to chodzi
• Cztery bataliony w Polsce i krajach bałtyckich to kropla w morzu potrzeb
• W wymiarze wojskowym tylko symbolicznie zwiększają nasze bezpieczeństwo
• Bataliony odgrywają jednak ważną rolę polityczną i psychologiczną ''(...)

tak -''nie o to chodzi'' i to jest tragiczne dla Polski
każdy myślący wie o co chodzi...

nadal nie potrafimy jako naród wyciągać wniosków z historii minionej pisząc nową, po raz kolejny bzdurną ...

wciągając nas w awantury które narażają nas na niebezpieczeństwo jako obywateli tego kraju ,milczą o tym ale jest na to paragraf ...(do odnalezienia w istniejącej jeszcze Konstytucji)

może po to też ''pracując po nocach'' ta niewyobrażalna chęć jej zmiany a być może jej likwidacji?


kto mi odpowie dlaczego Czesi czy Słowacy mają w ''d'' wszystkie ''majdany''?
czy dlatego że budują swoją przyszłość i przyszłość tych którzy po nich zostaną?

a może dlatego ze taki ktoś jak Macierewicz & Company już stanęli by za takie poczynania przed Trybunałem

przeżyłem już ''komunę'' przeżyję i ...ów nawet jeśli to będzie za kratkami jak to jakiś ''myśliciel'' napisał ;)

Zastosowana autokorekta


"bierz życie z każdym oddechem..."
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~ niezalogowany
9 lipca 2016r. o 7:20
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
Wypowiedz się:
Jeśli zostawisz to pole puste przypiszemy Ci losową ksywę.
Publikacja czyichś danych osobowych bez zezwolenia czy użycie zwrotów obraźliwych podlega odpowiedzialności karnej i będzie skutkować przekazaniem danych publikującego organom ścigania.
Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników serwisu. Bolec.Info nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii i wypowiedzi, a osoba zamieszczająca wypowiedź może ponieść za jej treść odpowiedzialność karną i cywilną. Bolec.Info zastrzega sobie prawo do moderowania wszystkich opublikowanych wypowiedzi, jednak nie bierze na siebie takiego obowiązku. Pamiętaj, że dodając zdjęcie deklarujesz, że jesteś jego autorem i przekazujesz Wydawcy Bolec.Info prawa do jego publikacji i udostępniania. Umieszczając cudze zdjęcia możesz złamać prawo autorskie. Bolec.Info nie ponosi odpowiedzialności za publikowane zdjęcia.
REKLAMA CER-FAR zaprasza
REKLAMAEfekt-Okna zaprasza