Portal nr 1 w powiecie bolesławieckim
REKLAMA Nowe domy!
REKLAMA Ecojob zaprasza
BolecFORUM Nowy temat

Polska - rzeczywistość i absurdy

2900
#falco nieaktywny
10 lipca 2016r. o 11:59
masz rację :)
nie znoszę ...ów
wręcz ''patologicznie '' :D ale wytłumacz mi proszę jak można się''znać na nienawiści''?

czy twoim nauczycielem jest prezesik?...jeśli tak to przyznam że sięna tym znasz :D

Zastosowana autokorekta


"bierz życie z każdym oddechem..."
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~Do falco I Pana M niezalogowany
10 lipca 2016r. o 13:09
Pan falco cytowal pseudodziennikarke Kolende. Ja tymczasem, Pana Ministra Antoniego Macierewicza, którego ustawicznie Pan falco i Pan M obrażają. Cytat: "Znałem nie tylko Roberta Lusnie, ale znałem tez i witalem się nie raz z człowiekiem o pseudonimie Bolek, jak również Michałem Boni posłem PO i ministrem,tez Tajnym Wspolpraciwnikiem".
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~Do falco I Pana M niezalogowany
10 lipca 2016r. o 13:15
Czy mówienie zwięźle, merytorycznie i zgodnie z prawdą to nienawiść? Jeżeli Pan oraz Pan M wyciągacie taki wniosek to dowód, na posiadanie żenująco niskiego KODziarskiego na podłożu sowieckim IQ.
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
2900
#falco nieaktywny
10 lipca 2016r. o 14:13
~Do falco I Pana M napisał(a): Czy mówienie zwięźle, merytorycznie i zgodnie z prawdą to nienawiść? Jeżeli Pan oraz Pan M wyciągacie taki wniosek to dowód, na posiadanie żenująco niskiego KODziarskiego na podłożu sowieckim IQ.


czy więc zaprzeczasz że Antoni ''brzoza''M. nic nie wspominał o mgłach ,helach ,magnesach a nawet o serii wybuchów ?
piszę o tym tak długo jak sięga historia jego ''teorii'' raz po raz ''udoskonalanych'' :D
to moja 'mowa nienawiści''?
czy to co obserwuję i słyszę z ust prezesika ,brudzińskich ,sasinów ,i babsztyli typu pawłowicz ma niczym miód koić moje niepokoje?
zadał bym ci szanowny Panie jedno pytanie i uciekł byś do mysiej nory ...

Twoje brednie o jakichś tam ''podłożach'' mogą trafić jedynie do Tobie podobnych ...

widzisz?...w tych swoich zapędach nawet nie zdążyłeś napisać czego to ''żenująco niskiego KODziarskiego''ma dotyczyć ...szybciej piszesz niż myślisz i wychodzi to co wychodzi :D

a owszem- żyłem tu w czasach panoszenia się wszędzie ''sowietów''
Ty się kiedyś obudzisz ''w Korei'' ;)

"bierz życie z każdym oddechem..."
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~Do falco niezalogowany
10 lipca 2016r. o 14:38
"Prezesik, Antoni brzoza, basztyl Pawlowicz, ...y", inne nazwiska pisane mała litera, etc. to Pana poziom. Pana kultura i znajomość tematu. Co tu więcej pisać, jak Panu nie wiadomo co to IQ Panie Ignorancie. Na koniec napisze tak aby Pan zrozumiał, że Pana oszczerstwa, słowa krytyki czy szyderstwa są wyjęte z miejsc, w które trener niemieckiej drużyny wkładał ręce.

Zastosowana autokorekta

Zgłoś do moderacji Odpowiedz
2900
#falco nieaktywny
10 lipca 2016r. o 18:36
~Do falco napisał(a): "Prezesik, Antoni brzoza, basztyl Pawlowicz, ...y", inne nazwiska pisane mała litera, etc. to Pana poziom. Pana kultura i znajomość tematu. Co tu więcej pisać, jak Panu nie wiadomo co to IQ Panie Ignorancie. Na koniec napisze tak aby Pan zrozumiał, że Pana oszczerstwa, słowa krytyki czy szyderstwa są wyjęte z miejsc, w które trener niemieckiej drużyny wkładał ręce.


nazwiska małą literą?
ojej -jakie przeoczenie :D

a jaką to wiedzę Ty ''jaśnie oświecony'' posiadasz skoro nie potrafisz na nic odpowiedzieć w sprawie tych ''oszczerstw''np. :D

miałeś napisać bym coś zrozumiał -o jakichś miejscach ?
nisz bo nie wiem...

od kiedy jakiś Niemiec jest tu dla Ciebie autorytetem ? :D


Dopisane 10.07.2016r. o godz. 16:20:

~Do falco I Pana M napisał(a): Pan falco cytowal pseudodziennikarke Kolende. Ja tymczasem, Pana Ministra Antoniego Macierewicza, którego ustawicznie Pan falco i Pan M obrażają. Cytat: "Znałem nie tylko Roberta Lusnie, ale znałem tez i witalem się nie raz z człowiekiem o pseudonimie Bolek, jak również Michałem Boni posłem PO i ministrem,tez Tajnym Wspolpraciwnikiem".


jako że jestem wierny Antonowi ''brzozie'' M.publicznie pytam go jakim prawem wysłał ORP ''Kościuszko'' na misję gdzie raczej możliwe że nie konfetti będzie latać w powietrzu a okręt nie bardzo jest sprawny ...
na szczęście ten to minister okręt wysłał i ...nie wysłał
donoszę uprzejmie ministrowi że okręt nadal cumuje przy nabrzeżu ...polskim :D

czyżby ministrowi ''zagubił się '' okręcik czy też ktoś -nie daj Bóg-''olał '' rozkaz naczelnego ''admirała'' :D

kolejne ''oszczerstwo''? :D


Dopisane 10.07.2016r. o godz. 18:36:

no co ...y?

jak widzę niewiele macie do napisania :D
a ja tu po spacerku ,dotleniony ,wracam pełen nadziei na kolejne wasze po PISy
ot wreszcie może dotarła do was rzeczywistość :D

Zastosowana autokorekta


"bierz życie z każdym oddechem..."
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~~ niezalogowany
10 lipca 2016r. o 18:53
malutki pusty prowokatorek.... :(
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
2900
#falco nieaktywny
10 lipca 2016r. o 18:58
prowokatorek ,propagandzista i oszczerca zapomniałeś (aś) dodać :D

3XNIE dla ...ów!!!!
takie moje demokratyczne prawo do wyrażania moich ''sympatii'' politycznych :D

Zastosowana autokorekta


"bierz życie z każdym oddechem..."
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
Wypowiedz się:
Jeśli zostawisz to pole puste przypiszemy Ci losową ksywę.
Publikacja czyichś danych osobowych bez zezwolenia czy użycie zwrotów obraźliwych podlega odpowiedzialności karnej i będzie skutkować przekazaniem danych publikującego organom ścigania.
Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników serwisu. Bolec.Info nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii i wypowiedzi, a osoba zamieszczająca wypowiedź może ponieść za jej treść odpowiedzialność karną i cywilną. Bolec.Info zastrzega sobie prawo do moderowania wszystkich opublikowanych wypowiedzi, jednak nie bierze na siebie takiego obowiązku. Pamiętaj, że dodając zdjęcie deklarujesz, że jesteś jego autorem i przekazujesz Wydawcy Bolec.Info prawa do jego publikacji i udostępniania. Umieszczając cudze zdjęcia możesz złamać prawo autorskie. Bolec.Info nie ponosi odpowiedzialności za publikowane zdjęcia.
REKLAMA Metrohouse zaprasza