Portal nr 1 w powiecie bolesławieckim
REKLAMA #pijezkranu
BolecFORUM Nowy temat

Strzały amora

7646
#Akiwa nieaktywny
17 lipca 2012r. o 20:48
:D [img=1342550896_2f869tn.jpg]
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
7029
#casablanca nieaktywny
17 lipca 2012r. o 20:48
tajemnicza intryga dojrzewa... kropelka, strumyczek soku z arbuza co ustom umyka ;) Amor niezmiennie intryguje najpiękniej...

cynik - człowiek, co zna cenę wszystkich rzeczy, a nie zna wartości żadnej z nich...
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
5183
magnum44
17 lipca 2012r. o 21:08
~ja napisał(a): Przepraszam za wtrącenie w tym temacie, ale ta bedzie szybciej.W czasie spaceru znaleźliśmy malego ptaszka - prawdopodobnie sroczkę - już opierzony ale nie potrafi latać i jest osłabiony - znacie weterynarza albo kogos kto zajmuje sie ptakami kto pomoze o tej porze? Trzeba jakos sie zajac, nakarmić itp Prosze o szybkie odpowiedzi.



Ciężka sprawa z pomocą ptakowi, bardzo delikatne są i ciężko je uratować samemu w domu.
Spróbuj u dr M. Surdyki :)


Dopisane 17.07.2012r. o godz. 21:08:

AMOR

Spotkałam Amora , siedział przy fontannie zamyślony , skupiony , jak na bożka przystało.
Podeszłam bliżej “Amorze spójrz na mnie powiedz co zrobisz z ostatnią strzałą?” Zerknął z ukosa boskimi oczami , westchnął i usta rozciągnął w uśmiechu… po czym lekko wzruszył ramionami mówiąc… “za dużo już na świecie jest grzechu” Strzelam z tego łuku od tysiącleci, strzała w sercu miłość rozsiewała , cóż z tego gdy tę miłość zbrodnia oszpeci… powiedz czy ty byś strzelać nie przestała…?
“co on opowiada?” pomyślałam zdziwiona… “ zbrodnia z miłości “ cóż zdarzyć się może… lecz miłość jest piękna , uczuciem natchniona , “ty musisz strzelać boski Amorze”!!!
Bożek zadumał się nad mymi słowami przyjrzałam się strzale na kolanach złożonej Nagle męską postać ujrzałam przed oczami Piękną męską postać mej miłość niespełnionej “ BLAGAM CIĘ AMORZE , POMÓŻ JEŚLI UMIESZ” Użyj swojej mocy , wystrzel dla mnie strzałę kocham go nad życie, myślę że rozumiesz pragnę by nas łączyło uczucie wspaniałe… sama próbowałam serce jego zdobyć , lecz to było trudne i się nie udało , teraz już naprawdę nie mogę nic zrobić spraw by jego serce w Końcu mnie kochało!
“ dobrze “ rzecze Amor “ spełnię twe życzenie lecz ty musisz w zamian coś mi ofiarować dawałem gratis marzeń spełnienie… ostatnia strzałę chciałem sobie zachować . Lecz jeśli kochasz - pomóc tobie muszę takie od wieków jest moje zadanie za jego serce dasz mi swoją duszę spiszemy umowę i niech się tak stanie “ zgoda “powiedziałam “ niech i tak będzie… wejdę w taki układ , nie będę żałować.. Jeśli on ma kochać mnie zawsze i wszędzie … możesz moją duszę do kieszeni schować” Na te słowa bożek łuk swój chwycił w dłonie naprężył cięciwę i cel ustalił… świsnęła strzała czerwona jak płomień miała trafić w serce lecz cel się oddalił… w ostatniej chwili zboczyła nieznacznie spojrzałam na Amora w nieopisanym gniewie strzała leciała , krążyła cudacznie , wreszcie swój lot zakończyła w drzewie widząc rezultat całkiem zdębiałam….
Bożkowi zaczęły rogi rosnąć nagle krzyknęłam “ przecież ci swoją dusze oddałam “ jak mogłeś chybić AMORZE….. TY DIABLE…!!!


Wyszperane w internecie;)

Niczego w życiu nie należy się bać, należy to tylko zrozumieć. M.S.C.
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~Amor niezalogowany
17 lipca 2012r. o 21:09
StoProCent napisał(a): Coś taki pewien Amorku? :>


Bagaż doświadczeń życiowych mi to podpowiada! :>

Zmoderowano 17.07.2012 godz.21:46 - powód: korekta cytowania (sentinel)
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
5134
#TOjsienka nieaktywny
17 lipca 2012r. o 21:09
Akiwa napisał(a):
hemi napisał(a): to ja tak w temacie :] :]
[img=1342523732_ew4l482.gif]



....Hemi ??!!A co Ty tu robisz??!! :>


Za przyzwoitkę :| :D

Moja chata skraju-ja nyczoho ne znaju
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
9132
#StoProCent nieaktywny
17 lipca 2012r. o 21:12
~Amor napisał(a): Bagaż doświadczeń życiowych mi to podpowiada! :>

Aa..jeden z tych co to sam wykorzystywał, poniewierał i porzucał? :P

Zmoderowano 17.07.2012 godz.21:46 - powód: korekta cytowania (sentinel)
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
7029
#casablanca nieaktywny
17 lipca 2012r. o 21:16
magnum44 napisał(a):

[...] AMORZE….. TY DIABLE…!!!



Taki Amor- Diabeł to dopiero musi mieć potencjał rozkosznych celnych STRZAŁ ;)

cynik - człowiek, co zna cenę wszystkich rzeczy, a nie zna wartości żadnej z nich...
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~Amor niezalogowany
17 lipca 2012r. o 21:16
StoProCent napisał(a):
Aa..jeden z tych co to sam wykorzystywał, poniewierał i porzucał? :P


Uważaj bo strzelę strzałą i posmakujesz smak sponiewierania! :>
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
Wypowiedz się:
Jeśli zostawisz to pole puste przypiszemy Ci losową ksywę.
Publikacja czyichś danych osobowych bez zezwolenia czy użycie zwrotów obraźliwych podlega odpowiedzialności karnej i będzie skutkować przekazaniem danych publikującego organom ścigania.
Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników serwisu. Bolec.Info nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii i wypowiedzi, a osoba zamieszczająca wypowiedź może ponieść za jej treść odpowiedzialność karną i cywilną. Bolec.Info zastrzega sobie prawo do moderowania wszystkich opublikowanych wypowiedzi, jednak nie bierze na siebie takiego obowiązku. Pamiętaj, że dodając zdjęcie deklarujesz, że jesteś jego autorem i przekazujesz Wydawcy Bolec.Info prawa do jego publikacji i udostępniania. Umieszczając cudze zdjęcia możesz złamać prawo autorskie. Bolec.Info nie ponosi odpowiedzialności za publikowane zdjęcia.
REKLAMA Orange zaprasza
REKLAMAMrowka zaprasza