Portal nr 1 w powiecie bolesławieckim
BolecFORUM Nowy temat
Wróć do komentowanego artykułu:
Antoni Macierewicz w Bolesławcu
~antyskorn niezalogowany
19 lipca 2012r. o 18:16
no i sie skorn zakrecil:)
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
670
ramaj
19 lipca 2012r. o 20:13
~antyskorn napisał(a): no i sie skorn zakrecil:)


A tam zaraz zakręcił,może tylko zapowietrzył.Poczekaj niech no tylko naładuje akumulatory u Antka .......
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
3145
#hemi nieaktywny
19 lipca 2012r. o 22:25
skorn napisał(a):
hemi napisał(a): akto powiedział,ze ja idę z nim rozmawiac? po prostu idę zobaczyć co tam do powiedzenia ma nasza gwiazda fantastyki.


Pokaż co potrafisz, mądralo. Zabierz głos na spotkaniu i zmiażdż tego rydzykowego oszołoma merytorycznie. Mam nadzieje, że Twoje umiejętności krytykowania nie sprowadzają sie jedynie do stronniczych wypowiedzi na tym forum.

To samo dotyczy każdego, kto się tam wybiera, Jegomościa, Ramaja...


Ja tam idę tylko posłuchać fantazji tego fantasty...Z nim dyskusji nie ma zadnej on wie,że był zamach i tyle ,skoro potrafi "podważyć" komisję sledczą w sprawie Smoleńska ,złożoną z samych specjalistów w dziedzinie lotnictwa itp to jakiekolwiek próby ze strony skromnego hemiego sa bezsensowne.

Nie jestem mądralą-wyrażanie swej opinii na ogólnodostepnym forum to nie to samo co stwierdzanie,że jest sie mądralą -to raz.
Nie ide tam pokazać co potrafię-to dwa.

skoro jesteś tak zainteresowany tym tematem to...do zobaczenia:)

Szkoda naszej Europy-była taka piekna,teraz czeka nas MuslimEuropa :(
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
9383
#dezyderiusz1 nieaktywny
19 lipca 2012r. o 23:03
wiele osób widze wypowiada się negatywnie o tym panu nie znając go tego co w swym zyciu osiągnoł co głosił i głosi i jaki ma w tym wszystkim cel . Czy naprawde ludzie są tak ślepi i zmanipulowani przez telewizje , że wydaje im się iż żyją we wspaniałym świecie wszyscy dążą do pokoju a inne państwa mocarstwa chcą aby nam żyło sie lepiej i nie igerują w naszą politykę ekonomie wpływy. wystarczy rozejżeć sie dookoła firmy polskie wyprzedawane markety biedronki kerfury itp nie polskie banki , nawet leki w aptekach nie polskie , a 2milony polaków na dorobku na obczyźnie . zaprazam do obejrzenia na yutubie filmu jak został obalony pierwszy rząd olszewskiego po wolnych wyborach ten film wiele wyjaśnia dlaczego tak źle jest w polsce.
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
211
skorn
19 lipca 2012r. o 23:36
~antyskorn napisał(a): no i sie skorn zakrecil:)

Niedawno ci pisałem, co masz zrobić.


Dopisane 19.07.2012r. o godz. 23:36:

hemi napisał(a): skoro potrafi "podważyć" komisję sledczą w sprawie Smoleńska ,złożoną z samych specjalistów w dziedzinie lotnictwa itp to jakiekolwiek próby ze strony skromnego hemiego sa bezsensowne.


Hemiemu wystarczy powiedziec co ma myśleć i będzie myślał.

Powiedz mi jeszcze, którzy specjaliści w dziedzinie lotnictwa są lepsi, polscy czy rosyjscy? i dlaczego?

<i>
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
7878
#ojciec nieaktywny
19 lipca 2012r. o 23:45
Mam propozycję dla chcących wpaść na "przesłuchanie" pana M.: jak już zacznie ostro fantazjować, zacznijcie się głośno śmiać, tak żeby wiedział że ludzie mają swój rozum i rozsądek, że lubią bajki, ale te opowiadane do poduszki przez rodziców. Zbić go śmiechem !!!
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
3892
#pietrek1 nieaktywny
19 lipca 2012r. o 23:47
a ja mam jeszcze lepszą propozycję. Po prostu olać gościa. Ci co chcą niech idą i niech gotują sie we własnym sosie. jakby nie było lepszych atrakcji niż oglądać taką wstrętną mordę.
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~ niezalogowany
19 lipca 2012r. o 23:52
~Brawo,Antek! napisał(a): Bardzo dobrze,że przyjeżdża...lemingi! :>


A siooo!
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
Wypowiedz się:
Jeśli zostawisz to pole puste przypiszemy Ci losową ksywę.
Publikacja czyichś danych osobowych bez zezwolenia czy użycie zwrotów obraźliwych podlega odpowiedzialności karnej i będzie skutkować przekazaniem danych publikującego organom ścigania.
Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników serwisu. Bolec.Info nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii i wypowiedzi, a osoba zamieszczająca wypowiedź może ponieść za jej treść odpowiedzialność karną i cywilną. Bolec.Info zastrzega sobie prawo do moderowania wszystkich opublikowanych wypowiedzi, jednak nie bierze na siebie takiego obowiązku. Pamiętaj, że dodając zdjęcie deklarujesz, że jesteś jego autorem i przekazujesz Wydawcy Bolec.Info prawa do jego publikacji i udostępniania. Umieszczając cudze zdjęcia możesz złamać prawo autorskie. Bolec.Info nie ponosi odpowiedzialności za publikowane zdjęcia.