Portal nr 1 w powiecie bolesławieckim
BolecFORUM Nowy temat
Wróć do komentowanego artykułu:
Antoni Macierewicz w Bolesławcu
~Anonymous niezalogowany
18 lipca 2012r. o 13:10
Bójcie się spiskowcy ,Antek was dopadnie !!!
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~NPOZC niezalogowany
18 lipca 2012r. o 14:25
Pamietacie ja wywolal zadyme potem zadyme zaskarzył jeden z oplutych i sąd przyznał mu niezłą kwote zadośćuczynienia ale to nie A Maciorewicz ja zapłacił tyllko poszla z budzetu panstwa - naszej kasy. Nie wspominajac jego idiotyzmow zwiazanych ze smolenskiem. ( ... )

Zmoderowano 19.07.2012 godz.10:14 - powód: (Hegemon)
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
8510
#WrednaTylda nieaktywny
18 lipca 2012r. o 14:25
Ło matko i córko jeszcze tego tu brakowało, toż to będzie gorzej niż tornado. Pierw Trwam(oa)sochiści i ich spektakl a teraz smoleńsk i teorie spiskowe
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~ niezalogowany
18 lipca 2012r. o 14:27
rock4 napisał(a): Bolesławianie, a w szczególności Bolecnauci!!! zablokujmy możliwość dojazdu Panu M. do Bolesławca!! w jedności siła ;)

Bylby to najwyzszy wyraz tolerancji tych, ktorzy wciaz, i nieustannie odwoluja sie do tolerancji.
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~kolega Maciara niezalogowany
18 lipca 2012r. o 14:40
zwracam śię do Władz miasta Bolesławca ,aby z piątku na sobotę w nocy był ostry dyżur w szpitalu Psychiatrycznym .Proszę o zwołanie jak największej rzeszy lekarzy Psychiatrów, będą bardzo potrzebni.Trzeba będzie po spotkaniu z kolegą Maciarem,niektórym mieszkańcom bolesławca poukładać spowrotem ład i porządek w głowach.
Gdyby nie było takich jak Maciar świat byłby nudny!!
HIP HIP HURRRA!!
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~RuchPal niezalogowany
18 lipca 2012r. o 14:42
~NPOZC napisał(a):

wyglądasz mi ( ... )

Zmoderowano 19.07.2012 godz.10:16 - powód: Cytowanie (Hegemon)
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
4940
#rock4 nieaktywny
18 lipca 2012r. o 15:05
~ napisał(a):
rock4 napisał(a): Bolesławianie, a w szczególności Bolecnauci!!! zablokujmy możliwość dojazdu Panu M. do Bolesławca!! w jedności siła ;)

Bylby to najwyzszy wyraz tolerancji tych, ktorzy wciaz, i nieustannie odwoluja sie do tolerancji.


droga tyldo (celowo napisane z małej litery).
Tolerancyjny to ja jestem dla osób, które mają swoje poglądy poparte: doświadczeniem (M. jest z wykształcenia historykiem, gdzie tu doświadczenie w dziedzinie lotnictwa wojskowego), faktami (naciąga fakty, tak by pasowało to tez wyssanych z palca), badaniami (nie widziałem Pana M. na miejscu katastrofy przeprowadzającego badania)...

Ojj... coś zbyt wiele w ostatnim czasie spotkań w BOK-MCC z przedstawicielami skrajnej prawicy.
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~ niezalogowany
18 lipca 2012r. o 15:17
Wyznajesz i kultywujesz tolerancje selektywna. Tak tez mozna. Jest to przeciez najwyzsza i najdoskonalsza forma tolerancji.

Zmoderowano 18.07.2012 godz.20:55 - powód: korekta cytowania (sentinel)
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
Wypowiedz się:
Jeśli zostawisz to pole puste przypiszemy Ci losową ksywę.
Publikacja czyichś danych osobowych bez zezwolenia czy użycie zwrotów obraźliwych podlega odpowiedzialności karnej i będzie skutkować przekazaniem danych publikującego organom ścigania.
Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników serwisu. Bolec.Info nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii i wypowiedzi, a osoba zamieszczająca wypowiedź może ponieść za jej treść odpowiedzialność karną i cywilną. Bolec.Info zastrzega sobie prawo do moderowania wszystkich opublikowanych wypowiedzi, jednak nie bierze na siebie takiego obowiązku. Pamiętaj, że dodając zdjęcie deklarujesz, że jesteś jego autorem i przekazujesz Wydawcy Bolec.Info prawa do jego publikacji i udostępniania. Umieszczając cudze zdjęcia możesz złamać prawo autorskie. Bolec.Info nie ponosi odpowiedzialności za publikowane zdjęcia.