Portal nr 1 w powiecie bolesławieckim
REKLAMA Praca dla Ciebie
BolecFORUM Nowy temat
Wróć do komentowanego artykułu:
Antoni Macierewicz w Bolesławcu
~Otwórz umysł niezalogowany
18 lipca 2012r. o 19:21
Antoni M jest znienawidzony - zwłaszcza przez byłych agentów, donosicieli i zdrajców Polski. Na początku lat 90 wraz z rządem Olszewkiego i Januszem Korwinem Mikke o mało co nie zepsuł im interesów, ale niestety akcja oczyszczenia Polski ze starego systemu nie powiodła się. No i mamy co mamy.
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
3145
#hemi nieaktywny
18 lipca 2012r. o 20:19
rock4 napisał(a): Bolesławianie, a w szczególności Bolecnauci!!! zablokujmy możliwość dojazdu Panu M. do Bolesławca!! w jedności siła ;)


ale po co??!! ja sie pojawię:) chcę na zywo zobaczyc i posłuchac Mistrza od spiskowych teorii:)

Szkoda naszej Europy-była taka piekna,teraz czeka nas MuslimEuropa :(
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~Eli niezalogowany
18 lipca 2012r. o 20:40
Nie rozumiem niektórych ludzi. Ja niepodzielam teorii pana M., niektore wrecz ocieraja sie o scfi. Ale to nie znaczy ze naszym Panstwie, poki co demokratycznym trzeba blokowac komus mozliwosc wypowiadania swoich opinii. Ja po prostu nie przyjde na to spotkanie bo mnie nic na nim nie bedzie interesowac i tyle. A ci ktorzy maja zamiar/pomysł blokować, uniemożliwiać cokolwiek - sami sie stawiaja na poziomie oszołomów, którymi rzekomo gardzą.
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
2900
#falco nieaktywny
18 lipca 2012r. o 20:45
kurczę :) ja będę :D

"bierz życie z każdym oddechem..."
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
3145
#hemi nieaktywny
18 lipca 2012r. o 20:47
Eli zgadzam się-to jest wolny kraj,każdy ma prawo zapraszac kogo chce,czy tez organizowac marsze/protesty,wolny kraj i już!!
Ja macierewicza tak nie znoszę,że az lubię:) Tzn.nie lubie gościa ,ale jego wkręcenie coniektórym ,ze samolot z naszymi był atakiem zamachu jest godne podziwu!!:)

Inna kwestia ,że WTC =zamach tez niektórym nie mieści się w głowie..a to fakt..

Szkoda naszej Europy-była taka piekna,teraz czeka nas MuslimEuropa :(
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
41
#jegomosc nieaktywny
18 lipca 2012r. o 21:48
~antyblokada napisał(a): sam się zablokuj


Z tym blokowaniem to chyba żart... kiepski bo kiepski ale chyba tylko żart:) Poluzuj gumkę w majtkach...

www.djdowynajecia.pl
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
3145
#hemi nieaktywny
18 lipca 2012r. o 21:51
falco napisał(a): kurczę :) ja będę :D


to co na browara przed??:)

Szkoda naszej Europy-była taka piekna,teraz czeka nas MuslimEuropa :(
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
41
#jegomosc nieaktywny
18 lipca 2012r. o 21:52
Idziemy:)

www.djdowynajecia.pl
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
Wypowiedz się:
Jeśli zostawisz to pole puste przypiszemy Ci losową ksywę.
Publikacja czyichś danych osobowych bez zezwolenia czy użycie zwrotów obraźliwych podlega odpowiedzialności karnej i będzie skutkować przekazaniem danych publikującego organom ścigania.
Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników serwisu. Bolec.Info nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii i wypowiedzi, a osoba zamieszczająca wypowiedź może ponieść za jej treść odpowiedzialność karną i cywilną. Bolec.Info zastrzega sobie prawo do moderowania wszystkich opublikowanych wypowiedzi, jednak nie bierze na siebie takiego obowiązku. Pamiętaj, że dodając zdjęcie deklarujesz, że jesteś jego autorem i przekazujesz Wydawcy Bolec.Info prawa do jego publikacji i udostępniania. Umieszczając cudze zdjęcia możesz złamać prawo autorskie. Bolec.Info nie ponosi odpowiedzialności za publikowane zdjęcia.
REKLAMAEfekt-Okna zaprasza