Portal nr 1 w powiecie bolesławieckim
BolecFORUM Nowy temat
Wróć do komentowanego artykułu:
„Pontyfikat” Piotra Romana
211
skorn
29 listopada 2012r. o 15:49
"Popatrzmy zatem na prezydenta Romana - co i w jakich dziedzinach zrobił i jakie porażki poniósł w minionej dekarze mu przypisać. "


<i>
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
2900
#falco nieaktywny
29 listopada 2012r. o 15:50
za karę zabierzcie mu ten kubeczek co trzyma w łapce... :D
też nie lubię tego ,,prezydęta,, z akcentem na ,,dęta,, ;)

"bierz życie z każdym oddechem..."
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~Bolec.Info niezalogowany
29 listopada 2012r. o 15:53
skorn napisał(a): "Popatrzmy zatem na prezydenta Romana - co i w jakich dziedzinach zrobił i jakie porażki poniósł w minionej dekarze mu przypisać. "



Przepraszamy za błąd, już poprawiliśmy.
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
4335
#Pannazdzieckiem nieaktywny
29 listopada 2012r. o 15:57
~Abradab napisał(a): Nudny tekst bez żadnej analizy... Po co to puszczać?


Idź sobie TV pooglądaj , masz 50 kanałów do dyspozycji , znajdziesz coś ciekawego.

"Za darmo oddał budynek szkoły podstawowej w ręce zakonu pijarów, aby ci utworzyli w Bolesławcu szkoły katolickie. Twierdząc jednocześnie, że podniesie to poziom miejskiej edukacji ... "

I tego Panu , Panie Prezydencie wybaczyć nie mogę i nie chcę.
Nie chodzi o Pijarów , a o bezmyślne działanie na szkodę bolesławieckiej edukacji . Proszę sobie wziąźc do serca mój vox dei , wszak nie jest to pańskie jedyne osiągnięcie w tej dziedzinie. W ubiegłym roku zlikwidowaliście Świetlicę Środowiskową przy Staroszkolnej. W całym kraju kwestia owych świetlic nie jest jeszcze ostatecznie przesądzona , ale Wasza urzędnicza nadgorliwość w Bolesławcu " załatwiła" już świetlicę .
Jeszcze jakieś nowatorskie rozwiazania Panie Prezydencie w systemie oświaty ?
Zaczynam się zastanawiać , czy wciąż płacić Wam jakiekolwiek podatki ... kurcze.

Ludzie w zasadzie myślą logicznie. Problem polega na tym , że operują na nie pełnych , bądź fałszywych informacjach. I dlatego taką logikę trzeba w du... ży kapelusz włożyć . Krzysztof Karoń.
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~pamiętliwy niezalogowany
29 listopada 2012r. o 16:09
to nie jedyne porażki Prezydenta , ostatnio przegrał z Radnym Sakowskim butelke 12 letniej wiski, pytanie : czy zachował sie honorowo i wywiązał sie z zakładu ?
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
9879
#panda nieaktywny
29 listopada 2012r. o 16:14
Staram się być obiektywny i przeczytałem ten artykuł z otwartym i czystym umysłem - i uważam, że jest on napisany generalnie w tonie nieprzychylnym, i dość nieobiektywnie. Nawet sukcesy naszego prezydenta autor potrafi skwitować krytyczną uwagą-uważką? Kolokwialnie - co kilka zdań szpila w żebro? :) Jak myślę, z tego powodu ocena autora rozmija się z ogólnym odczuciem mieszkańców, co oczywiście też wpływa na odpowiednią ocenę bolec.info. Dlatego dopóki nie pojawi się ktoś lepszy na to stanowisko, autorzy na bolcu mogą sobie marudzić, a mieszkańcy i tak będą głosować na Romana.

Bardzo ciekawe jest zdanie na temat prywatyzowania spółek miejskich. Czy wiecie, że prywatyzowanie takich spółek zawsze, bez wyjątku kończy się znacznymi podwyżkami oferowanych usług? Bolec działa n szkodę mieszkańców propagując takie opinie?
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
4335
#Pannazdzieckiem nieaktywny
29 listopada 2012r. o 16:23
panda napisał(a): Czy wiecie, że prywatyzowanie takich spółek zawsze, bez wyjątku kończy się znacznymi podwyżkami oferowanych usług? Bolec działa n szkodę mieszkańców propagując takie opinie?

Nic odkrywczego Niedźwiedziu :) Nie po to się prywatyzuje , żeby wszyscy mieli dobrze , tylko po to , aby niektórzy mieli dobrze. To jest właśnie ideą prywatyzacji. :)
A Bolec niech dalej działa , to jedynie Platforma ... o kurde :) platformę porozumienia miałem na myśli :D Miejsce do wyrażenia opinii :)

Ludzie w zasadzie myślą logicznie. Problem polega na tym , że operują na nie pełnych , bądź fałszywych informacjach. I dlatego taką logikę trzeba w du... ży kapelusz włożyć . Krzysztof Karoń.
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
9879
#panda nieaktywny
29 listopada 2012r. o 16:32
właśnie! platforma? KAżda redakcja, która się szczyci mianem obiektywnej, powinna zamieszczać artykuły autorów wszystkich opcji. Redakcja powinna w swoim gronie mieć róznych światopoglądowo dziennikarzy. To już gimnazjaliści wiedzą, trąbi o tym internet. Tyle się teraz pisze o sztuce dziennikarstwa. Chciałbym, i tego zyczę bolec.info, aby jednak zachowywał standardy. Ponieważ rozmijanie się z opiniami czytelników zawsze kończy się tak samo, wołaniem w pustkę :P
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
Wypowiedz się:
Jeśli zostawisz to pole puste przypiszemy Ci losową ksywę.
Publikacja czyichś danych osobowych bez zezwolenia czy użycie zwrotów obraźliwych podlega odpowiedzialności karnej i będzie skutkować przekazaniem danych publikującego organom ścigania.
Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników serwisu. Bolec.Info nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii i wypowiedzi, a osoba zamieszczająca wypowiedź może ponieść za jej treść odpowiedzialność karną i cywilną. Bolec.Info zastrzega sobie prawo do moderowania wszystkich opublikowanych wypowiedzi, jednak nie bierze na siebie takiego obowiązku. Pamiętaj, że dodając zdjęcie deklarujesz, że jesteś jego autorem i przekazujesz Wydawcy Bolec.Info prawa do jego publikacji i udostępniania. Umieszczając cudze zdjęcia możesz złamać prawo autorskie. Bolec.Info nie ponosi odpowiedzialności za publikowane zdjęcia.