Portal nr 1 w powiecie bolesławieckim
BolecFORUM Nowy temat
Wróć do komentowanego artykułu:
Asystent społeczny posła
~klara niezalogowany
3 stycznia 2013r. o 23:13
W artykule czytamy: "...Zamierzam z tego często korzystać i aktywnie uczestniczyć w wielu komisjach i Sesjach Rady Miasta, reprezentując interesy mieszkańców Bolesławca..."
.
A kiedy to i jacy mieszkańcy upoważnili p. Moszczyńskiego do wypowiadania się w ich imieniu? Ja na przykład sobie nieżyczę takiego "przedstawiciela".
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~mir.ko niezalogowany
3 stycznia 2013r. o 23:24
trudno szukać ludzi w okolicy przedstawiających na podobnym poziomie przemyślane plany dotyczące lokalnej gospodarki i strategii. tylko się cieszyć, partia nie ma znaczenia
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
211
skorn
3 stycznia 2013r. o 23:26
Z partią Palikota jest mi totalnie nie po drodze, ze względów ideowych, a także ze względu na lidera tego ugrupowana, którego uważam za hipokrytę. Z drugiej jednak strony, pan Przemysław jest chyba jedyną osobą powiązaną z polityką, która za pośrednictwem tego forum bierze aktywny udział w dyskusjach z mieszkańcami naszej wsi i okolic.

Warto to wykorzystać, zamiast z góry spisywać na straty. Taki pośrednik między nami - prostym ludem, a nimi - przyspawaną do stołków "elytą", może sie przydać.


<i>
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~klara niezalogowany
3 stycznia 2013r. o 23:30
~mir.ko napisał(a): trudno szukać ludzi w okolicy przedstawiających na podobnym poziomie przemyślane plany dotyczące lokalnej gospodarki i strategii. tylko się cieszyć, partia nie ma znaczenia


Masz rację. Ludzi przedstawiających sprawy na "podobnym poziomie" trudno byłoby znaleźć nie tylko "w okolicy".
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~hardy niezalogowany
4 stycznia 2013r. o 6:56
Panie Przemysławie, tak trzymać! W przeciwieństwie do większości internautów, pan występuje otwarcie, z imienia i nazwiska. Pańskie sądy nie są obliczone na tani poklask i koniunkturalne korzyści. A skoro są ludzie, którzy się z nimi nie zgadzają, niech zaproponują lepsze rozwiązanie. (A tego zrobić nie potrafią, bo schamtyzm ich poglądów i ich zesztywnienie im to uniemozliwia.) Życzę powodzenia. Jest wiele do zrobienia w naszym mieście. W sprawach światopoglądowych, społecznych i gospodarczych. Mam pan moje poparcie i szacunek.
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~ niezalogowany
4 stycznia 2013r. o 7:08
bolec.info kojarzył mi się do tej pory z apolitycznością,ostatnimi czasy staliście się niestety tubą propagandową partyjki watażków i krzykaczy od Paligłupa.Daleko na tym nie zajedziecie,Przemysław i reszta znikną tak szybko jak się pojawili a szanowna redakcja straci na autorytecie
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
9879
#panda nieaktywny
4 stycznia 2013r. o 7:27
A ja zwrócę uwagę na "termin" => "prawdopodobnie"! Dlaczego na razie prawdopodobnie?! To ja proszę o artykuły oparte na faktach, a nie na rachunku pradopodobieństwa! :)

Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~Bolecnauta niezalogowany
4 stycznia 2013r. o 7:51
Pokazują aktywnych, a nieśpiących polityków. Czy ktoś zna szefa lokalnego PiSu w Bolesławcu, jak się nazywa? Co robi?
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
Wypowiedz się:
Jeśli zostawisz to pole puste przypiszemy Ci losową ksywę.
Publikacja czyichś danych osobowych bez zezwolenia czy użycie zwrotów obraźliwych podlega odpowiedzialności karnej i będzie skutkować przekazaniem danych publikującego organom ścigania.
Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników serwisu. Bolec.Info nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii i wypowiedzi, a osoba zamieszczająca wypowiedź może ponieść za jej treść odpowiedzialność karną i cywilną. Bolec.Info zastrzega sobie prawo do moderowania wszystkich opublikowanych wypowiedzi, jednak nie bierze na siebie takiego obowiązku. Pamiętaj, że dodając zdjęcie deklarujesz, że jesteś jego autorem i przekazujesz Wydawcy Bolec.Info prawa do jego publikacji i udostępniania. Umieszczając cudze zdjęcia możesz złamać prawo autorskie. Bolec.Info nie ponosi odpowiedzialności za publikowane zdjęcia.