Portal nr 1 w powiecie bolesławieckim
REKLAMA Praca dla Ciebie
BolecFORUM Nowy temat
Wróć do komentowanego artykułu:
Asystent społeczny posła
~ciekawski niezalogowany
4 stycznia 2013r. o 8:19
Ładny dresik ma pan asystent!!!
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
9991
#Gizek nieaktywny
4 stycznia 2013r. o 8:46
~hardy napisał(a): Panie Przemysławie, tak trzymać! W przeciwieństwie do większości internautów, pan występuje otwarcie, z imienia i nazwiska. Pańskie sądy nie są obliczone na tani poklask i koniunkturalne korzyści. A skoro są ludzie, którzy się z nimi nie zgadzają, niech zaproponują lepsze rozwiązanie. (A tego zrobić nie potrafią, bo schamtyzm ich poglądów i ich zesztywnienie im to uniemozliwia.) Życzę powodzenia. Jest wiele do zrobienia w naszym mieście. W sprawach światopoglądowych, społecznych i gospodarczych. Mam pan moje poparcie i szacunek.



Hardy! Powinieneś napisać"...w przeciwieństwie do mnie...pan wystepuje otwarcie z imienia i nazwiska." a tak sam schowałeś głowę w piach.
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
1
emem
4 stycznia 2013r. o 9:17
~ napisał(a): bolec.info kojarzył mi się do tej pory z apolitycznością,ostatnimi czasy staliście się niestety tubą propagandową partyjki watażków i krzykaczy od Paligłupa.


Dziekuje za te opinie. Jeszcze kilkanascie dni temu, ktos inny pisal, ze jestesmy tuba propagandowa SLD, a jeszcze inny, ze Platformy. Teraz nagle jestesmy tuba Palikota. Oznacza to tylko jedno - Bolec.Info to miejsce, gdzie znajdziecie rozne poglady przedstawiane przez osoby reprezentujace wszystkie opcje.
Bolec.Info to strona, na ktorej kazdy moze wyrazac swoje przekonania :-)

Pozdr,
emem

Bolec.Info - portal i gazeta nr 1 w powiecie bolesławieckim
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
9879
#panda nieaktywny
4 stycznia 2013r. o 9:20
emem, można dostrzec niewielką poprawę waszej obiektywności. Na razie to niewielka poprawa, ale i to dobre :)
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~Mieszczuch niezalogowany
4 stycznia 2013r. o 9:54
Pan Przemysław w swych wpisach (bo nie w czynach) taki aktywny, zatroskany jak każdy, który stara się o mandat w radzie czy innym organie samorządu. To trochę takie bez sensu, bo chłop załóżmy dostanie się do rady miejskiej i co potem? ano będzie tak samo krytykowany jak on sam teraz raczy krytykować działania prezydenta i radę. Dziś goni króliczka, a jutro on będzie goniony. Co ciekawe w Polsce ma tylko poparcie zjawisko, że króliczka trzeba wciąż gonić, a nie go złapać, bo wtedy już się nie jest takim super...
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
5413
#Przemyslaw nieaktywny
4 stycznia 2013r. o 10:02
~ciekawski napisał(a): Ładny dresik ma pan asystent!!!
>

Przyznam szczerze że czekałem na taki komentarzyk.Prawda pełny luzik , polarek , swobodna towarzyska rozmowa i nagle pstryk.No ale cóż muszę się do tego przyzwyczaić.Nie jestem " anty-gajerkiem " jak śp Jacek Kuroń więc gdy zajdzie potrzeba wskoczę w odpowiedni do sytuacji ubiór.Pozdrawiam i cieszę się że państwo są spostrzegawczy .Jak na razie fakt że wszystkie funkcje polityczne sprawuję społecznie pozwala mi czuć się bardziej z państwem niż światem polityki.Jedynie w czynach nie zapominam co mam do zrobienia.Zapewniam że w politycznej przestrzeni nie będę szukał tego co mnie różni z ludźmi władzy .Nie będę starał się wkomponować w jakąkolwiek opcje.Interesuje mnie wszystko co nawet w najmniejszym stopniu może poprawić byt Bolesławianom i tu zawrę układ nawet z " DIABŁEM " aby zrealizować pozytywne obywatelsko projekty.W moim rozumowaniu interes obywatelski to namacalny interes pojedynczego człowieka.Niższa cena , mniejsza opłata , mniejszy podatek , zniesiona akcyza , ułatwienia prawne , dostępność do lekarza specjalisty .
Lepszy wizerunek miasta , równe traktowanie podmiotów , poprawa bezpieczeństwa itp.
.My tu mamy swój lokalny świat .Nie musimy ze wszystkim oglądać się na Warszawę lub Wiejską .Ja chcę Państwu uświadomić że Wasz wpływ na Wasz los jest ogromny .Znacznie większy niż Państwo Wyborcy przypuszczacie.
Nie musicie kochać żadnego polityka ale wszystkim patrzcie na ręce.Ta legitymacja , która jest ważna od dnia 05 grudnia 2012 roku może i stanie się pomostem pomiędzy Bolesławcem a sejmem.Wykorzystamy tą szansę na tyle ile to możliwe.Ja i nasza powiatowa organizacja pozostajemy otwarci na wszystko co pozytywne i na współpracę z każdy.Oczywiście tak jak zawsze jest druga strona medalu .Pan Prezydent oraz Pan Starosta mogą podzielać mój pogląd lub nie .To się niebawem okaże.
Pozdrawiam wszystkich i życzę aby życia zaczęło realizować slogan POSTĘP.

Szanuj innych i licz że w zamian uszanują Ciebie.
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
3148
#Skumbria nieaktywny
4 stycznia 2013r. o 10:55
emem napisał(a): ... jestesmy tuba propagandowa SLD... Platformy...Palikota


toz to samo tylko nazwy rozne ;)

www.szlachetnapaczka.pl
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
9991
#Gizek nieaktywny
4 stycznia 2013r. o 11:45
Przemyslaw napisał(a):
~ciekawski napisał(a): Ładny dresik ma pan asystent!!!
>

Przyznam szczerze że czekałem na taki komentarzyk.Prawda pełny luzik , polarek , swobodna towarzyska rozmowa i nagle pstryk.No ale cóż muszę się do tego przyzwyczaić.Nie jestem " anty-gajerkiem " jak śp Jacek Kuroń więc gdy zajdzie potrzeba wskoczę w odpowiedni do sytuacji ubiór.Pozdrawiam i cieszę się że państwo są spostrzegawczy .Jak na razie fakt że wszystkie funkcje polityczne sprawuję społecznie pozwala mi czuć się bardziej z państwem niż światem polityki.Jedynie w czynach nie zapominam co mam do zrobienia.Zapewniam że w politycznej przestrzeni nie będę szukał tego co mnie różni z ludźmi władzy .Nie będę starał się wkomponować w jakąkolwiek opcje.Interesuje mnie wszystko co nawet w najmniejszym stopniu może poprawić byt Bolesławianom i tu zawrę układ nawet z " DIABŁEM " aby zrealizować pozytywne obywatelsko projekty.W moim rozumowaniu interes obywatelski to namacalny interes pojedynczego człowieka.Niższa cena , mniejsza opłata , mniejszy podatek , zniesiona akcyza , ułatwienia prawne , dostępność do lekarza specjalisty .
Lepszy wizerunek miasta , równe traktowanie podmiotów , poprawa bezpieczeństwa itp.
.My tu mamy swój lokalny świat .Nie musimy ze wszystkim oglądać się na Warszawę lub Wiejską .Ja chcę Państwu uświadomić że Wasz wpływ na Wasz los jest ogromny .Znacznie większy niż Państwo Wyborcy przypuszczacie.
Nie musicie kochać żadnego polityka ale wszystkim patrzcie na ręce.Ta legitymacja , która jest ważna od dnia 05 grudnia 2012 roku może i stanie się pomostem pomiędzy Bolesławcem a sejmem.Wykorzystamy tą szansę na tyle ile to możliwe.Ja i nasza powiatowa organizacja pozostajemy otwarci na wszystko co pozytywne i na współpracę z każdy.Oczywiście tak jak zawsze jest druga strona medalu .Pan Prezydent oraz Pan Starosta mogą podzielać mój pogląd lub nie .To się niebawem okaże.
Pozdrawiam wszystkich i życzę aby życia zaczęło realizować slogan POSTĘP.


Zabrakło jeszcze jednego, najważniejszego zdania: "Poprzyjcie mnie a ja wam wszystko to załatwię!"
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
Wypowiedz się:
Jeśli zostawisz to pole puste przypiszemy Ci losową ksywę.
Publikacja czyichś danych osobowych bez zezwolenia czy użycie zwrotów obraźliwych podlega odpowiedzialności karnej i będzie skutkować przekazaniem danych publikującego organom ścigania.
Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników serwisu. Bolec.Info nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii i wypowiedzi, a osoba zamieszczająca wypowiedź może ponieść za jej treść odpowiedzialność karną i cywilną. Bolec.Info zastrzega sobie prawo do moderowania wszystkich opublikowanych wypowiedzi, jednak nie bierze na siebie takiego obowiązku. Pamiętaj, że dodając zdjęcie deklarujesz, że jesteś jego autorem i przekazujesz Wydawcy Bolec.Info prawa do jego publikacji i udostępniania. Umieszczając cudze zdjęcia możesz złamać prawo autorskie. Bolec.Info nie ponosi odpowiedzialności za publikowane zdjęcia.
REKLAMAEfekt-Okna zaprasza