Portal nr 1 w powiecie bolesławieckim
REKLAMA Praca dla Ciebie
BolecFORUM Nowy temat
Wróć do komentowanego artykułu:
Asystent społeczny posła
~zacofany moher niezalogowany
4 stycznia 2013r. o 11:53
emem napisał(a): [Jeszcze kilkanascie dni temu, ktos inny pisal, ze jestesmy tuba propagandowa SLD, a jeszcze inny, ze Platformy. Teraz nagle jestesmy tuba Palikota. Oznacza to tylko jedno - Bolec.Info to miejsce, gdzie znajdziecie rozne poglady przedstawiane przez osoby reprezentujace wszystkie opcje.
Bolec.Info to strona, na ktorej kazdy moze wyrazac swoje przekonania :-)

Pozdr,
emem

Chciałoby się powiedzieć jeden pies. Naprawdę obiektywnie byłoby, gdyby posądzano Was dodatkowo o współpracę z PiS albo WP.
Jednak czym innym są wypowiedzi uczestników dyskusji (i tu rzeczywiście należy dopuszczać wszystkie opinie), a czym innym "linia programowa" redakcji. Tutaj widać wyraźny odchył w lewo. Nie ma w tym jednak niczego złego, każde pismo ma prawo mieć swoje poglądy - wasze pieniądze, wasza praca, wasze poglądy.
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
9991
#Gizek nieaktywny
4 stycznia 2013r. o 12:13
A tak dla ścisłości, to gdzie to biuro poselskie się mieści?


Dopisane 04.01.2013r. o godz. 12:13:

Gdzie ono będzie szię mieścić?
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
4335
#Pannazdzieckiem nieaktywny
4 stycznia 2013r. o 12:44
Przemyslaw napisał(a): ...Pozdrawiam wszystkich i życzę aby życia zaczęło realizować slogan POSTĘP.

Dobra Przemek , jak powiedziałem masz mój mandat , ale niech Ci się nie wydaje , że jestem tak zapominalski , jak większość społeczeństwa. Jeśli za jakiś czas wpiszesz się w strukturę władzy , będę pierwszym.... uchowaj Boże :) I jeszcze raz radzę z dala od Palikota. :)

Ludzie w zasadzie myślą logicznie. Problem polega na tym , że operują na nie pełnych , bądź fałszywych informacjach. I dlatego taką logikę trzeba w du... ży kapelusz włożyć . Krzysztof Karoń.
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~ niezalogowany
4 stycznia 2013r. o 15:50
emem napisał(a): Dziekuje za te opinie. Jeszcze kilkanascie dni temu, ktos inny pisal, ze jestesmy tuba propagandowa SLD, a jeszcze inny, ze Platformy. Teraz nagle jestesmy tuba Palikota. Oznacza to tylko jedno - Bolec.Info to miejsce, gdzie znajdziecie rozne poglady przedstawiane przez osoby reprezentujace wszystkie opcje.
Bolec.Info to strona, na ktorej kazdy moze wyrazac swoje przekonania :-)

Pozdr,
emem

Wszystko co wymieniłeś jest tak samo samo czerwone jak bolec info, więc jako lewaki jest wam po drodze z innymi lewakami właśnie takimi jak SLD, PO, Ruch palikota.
Ciekawe, czy znowu to wytniesz...
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
2900
#falco nieaktywny
4 stycznia 2013r. o 16:10
...,,reprezentując interesy mieszkańców,, :D
nazbyt rozbudowane ego lub wiara...tylko w co? :D z takim ,,poparciem ,, to jedyne co możecie to podłubać sobie palcem w nosie...
mam jakiemuś tam ,,ruchowi,, zaufać?...mam kolejnemu politycznemu oszołomowi dać sie mamić kolejnymi obiecankami o ,,zielonej wyspie,,
zapewne za bardzo uwierzyliście w to że ,,ciemny naród to kupi,,

"bierz życie z każdym oddechem..."
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
9879
#panda nieaktywny
4 stycznia 2013r. o 16:31
Przemyslaw napisał(a):
~ciekawski napisał(a): Ładny dresik ma pan asystent!!!
>

Jak na razie fakt że wszystkie funkcje polityczne sprawuję społecznie pozwala mi czuć się bardziej z państwem niż światem polityki.Jedynie w czynach nie zapominam co mam do zrobienia.Zapewniam że w politycznej przestrzeni nie będę szukał tego co mnie różni z ludźmi władzy .Nie będę starał się wkomponować w jakąkolwiek opcje.Interesuje mnie wszystko co nawet w najmniejszym stopniu może poprawić byt Bolesławianom i tu zawrę układ nawet z " DIABŁEM " aby zrealizować pozytywne obywatelsko projekty.W moim rozumowaniu interes obywatelski to namacalny interes pojedynczego człowieka.Niższa cena , mniejsza opłata , mniejszy podatek , zniesiona akcyza , ułatwienia prawne , dostępność do lekarza specjalisty .
Lepszy wizerunek miasta , równe traktowanie podmiotów , poprawa bezpieczeństwa itp.
.My tu mamy swój lokalny świat .Nie musimy ze wszystkim oglądać się na Warszawę lub Wiejską .Ja chcę Państwu uświadomić że Wasz wpływ na Wasz los jest ogromny .Znacznie większy niż Państwo Wyborcy przypuszczacie.
Nie musicie kochać żadnego polityka ale wszystkim patrzcie na ręce.Ta legitymacja , która jest ważna od dnia 05 grudnia 2012 roku może i stanie się pomostem pomiędzy Bolesławcem a sejmem.Wykorzystamy tą szansę na tyle ile to możliwe.Ja i nasza powiatowa organizacja pozostajemy otwarci na wszystko co pozytywne i na współpracę z każdy.Oczywiście tak jak zawsze jest druga strona medalu .Pan Prezydent oraz Pan Starosta mogą podzielać mój pogląd lub nie .To się niebawem okaże.
Pozdrawiam wszystkich i życzę aby życia zaczęło realizować slogan POSTĘP.


Powyższe wygląda jak deklaracja. Wstępnie nie można wykluczyć dobrej woli. Także jestem za tym, aby poczekać aż Przemysław zacznie normalnie działać i jakie będą tych działań efekty. Także mimo jak myślę, różnic światopoglądowych życzę Przemysławie powodzenia. Mam jeszcze pytanie do Ciebie... dlaczego wybrałeś akurat działanie w Ruchu Palikota? ale szczerze, bo to na pewno jest ważne dla ewentualnych twoich przyszłych wyborców.
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~z terenu niezalogowany
4 stycznia 2013r. o 16:35
Czyli Pan Przemo będzie również aktywnie uczestniczył w komisjach i sesjach Rady Powiatu Bolesławieckiego z prawem głosu.
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~Ja niezalogowany
4 stycznia 2013r. o 17:30
Jaka partia taki poseł. Jaki poseł taki asystent.
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
Wypowiedz się:
Jeśli zostawisz to pole puste przypiszemy Ci losową ksywę.
Publikacja czyichś danych osobowych bez zezwolenia czy użycie zwrotów obraźliwych podlega odpowiedzialności karnej i będzie skutkować przekazaniem danych publikującego organom ścigania.
Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników serwisu. Bolec.Info nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii i wypowiedzi, a osoba zamieszczająca wypowiedź może ponieść za jej treść odpowiedzialność karną i cywilną. Bolec.Info zastrzega sobie prawo do moderowania wszystkich opublikowanych wypowiedzi, jednak nie bierze na siebie takiego obowiązku. Pamiętaj, że dodając zdjęcie deklarujesz, że jesteś jego autorem i przekazujesz Wydawcy Bolec.Info prawa do jego publikacji i udostępniania. Umieszczając cudze zdjęcia możesz złamać prawo autorskie. Bolec.Info nie ponosi odpowiedzialności za publikowane zdjęcia.