Portal nr 1 w powiecie bolesławieckim
REKLAMA Muzeum Ceramiki zaprasza
REKLAMA SINMAG zaprasza
REKLAMA Bricomarche zaprasza
BolecFORUM Nowy temat
Wróć do komentowanego artykułu:
Asystent społeczny posła
~Daniel B. niezalogowany
4 stycznia 2013r. o 18:06
Panie Przemysławie trochę przyglądam się samorządowi lokalnemu i nigdzie nie spotkałem się z zapisem że asystent społeczny posła, senatora itd. może zabierać głos na sesjach, komisjach rady miasta czy powiatu kiedy mu się to podoba.

Jest pan solidnym politykiem lokalnym skoro bolec.info o panu pisze i jest pan przecież szefem poważnego ugrupowania w Polsce - Ruchu Palikota, proszę mi przytoczyć zapis czy to statutu rady miasta, ustawy o samorządzie gminnym czy może jakieś inne prawo które daje możliwość asystentowi posła zabierać głos podczas komisji czy sesji rady miasta??

Wiem, że głos może zabrać każdy obywatel ale tylko jeżeli przewodniczący rady czy komisji się na to zgodzi i nikt inny nie może o tym decydować. Proszę o dokładną pana odpowiedź z przytoczonym przepisem, który panu jako asystentowi daje takie prawo.
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~ niezalogowany
4 stycznia 2013r. o 19:04
Panie Przemku , napisała pan jakiś czas temu , że nie bedzie kandydował do rady miasta (na tym innym portaku).Mozna z tego wnioskować ,iż nie interesuje Pana działalnośc rady miasta.Wobec tego , dlaczego chce pan teraz uczetniczyc i zabierac tam głos? Może zapomniał pan , co wczesniej napisał.Jest to na forum...Zmienia pan swoje zdania , jak "prawdziwy polityk"....Nie za szybko?
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~Rozwazny niezalogowany
4 stycznia 2013r. o 19:26
Przemek lepiej naprawiaj auta ,a polityke pozostaw tym ktorzy sie natym znaja
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~mafji niezalogowany
4 stycznia 2013r. o 19:42
ile będzie kosztowało podatników to całe twoje biuro ?
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~ niezalogowany
4 stycznia 2013r. o 20:45
Statut Rady Powiatu wyraźnie mówi że Osoba nie będąca Radnym może uczestniczyć w Obradach Sesji czy Komisji ale bez prawa głosu jedynie może zabrać głos w debacie po wcześniejszym udzieleniu głosu przez prowadzącego obrady.
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~pl niezalogowany
4 stycznia 2013r. o 20:56
~Daniel B. napisał(a): Panie Przemysławie trochę przyglądam się samorządowi lokalnemu i nigdzie nie spotkałem się z zapisem że asystent społeczny posła, senatora itd. może zabierać głos na sesjach, komisjach rady miasta czy powiatu kiedy mu się to podoba.

Jest pan solidnym politykiem lokalnym skoro bolec.info o panu pisze i jest pan przecież szefem poważnego ugrupowania w Polsce - Ruchu Palikota, proszę mi przytoczyć zapis czy to statutu rady miasta, ustawy o samorządzie gminnym czy może jakieś inne prawo które daje możliwość asystentowi posła zabierać głos podczas komisji czy sesji rady miasta??

Wiem, że głos może zabrać każdy obywatel ale tylko jeżeli przewodniczący rady czy komisji się na to zgodzi i nikt inny nie może o tym decydować. Proszę o dokładną pana odpowiedź z przytoczonym przepisem, który panu jako asystentowi daje takie prawo.


Podpisuję się pod tym pytaniem, Panie Przemysławie. Proszę o konkretne zapisy, które mówią o możliwości zabierania i uczestniczenia asystenta Posła RP w komisji Rady Miasta
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~zocha niezalogowany
4 stycznia 2013r. o 20:59
niech moc bedzie z nim i to nawet ciemna strona tej mocy byle by cos wrescie zrobił dla 30 tysiecy mieszkancow a wy internauci to krytykujecie tylko byle co i byle jak
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
2576
#dejwol nieaktywny
4 stycznia 2013r. o 21:09
~klara napisał(a): W artykule czytamy: "...Zamierzam z tego często korzystać i aktywnie uczestniczyć w wielu komisjach i Sesjach Rady Miasta, reprezentując interesy mieszkańców Bolesławca..."
.
A kiedy to i jacy mieszkańcy upoważnili p. Moszczyńskiego do wypowiadania się w ich imieniu? Ja na przykład sobie nieżyczę takiego "przedstawiciela".

Pan Przemysław będzie mówił m.in. w moim imieniu.
Brawo i powodzenia w tym gnieździe żmij :/
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
Wypowiedz się:
Jeśli zostawisz to pole puste przypiszemy Ci losową ksywę.
Publikacja czyichś danych osobowych bez zezwolenia czy użycie zwrotów obraźliwych podlega odpowiedzialności karnej i będzie skutkować przekazaniem danych publikującego organom ścigania.
Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników serwisu. Bolec.Info nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii i wypowiedzi, a osoba zamieszczająca wypowiedź może ponieść za jej treść odpowiedzialność karną i cywilną. Bolec.Info zastrzega sobie prawo do moderowania wszystkich opublikowanych wypowiedzi, jednak nie bierze na siebie takiego obowiązku. Pamiętaj, że dodając zdjęcie deklarujesz, że jesteś jego autorem i przekazujesz Wydawcy Bolec.Info prawa do jego publikacji i udostępniania. Umieszczając cudze zdjęcia możesz złamać prawo autorskie. Bolec.Info nie ponosi odpowiedzialności za publikowane zdjęcia.
REKLAMAEfekt-Okna zaprasza
REKLAMA Oferta edukacyjna szkół powiatu bolesławieckiego