Portal nr 1 w powiecie bolesławieckim
BolecFORUM Nowy temat
Wróć do komentowanego artykułu:
W imię przyzwoitości
~~-- niezalogowany
10 lutego 2023r. o 18:53
~~Mysi Dyptam napisał(a): wielkie nieporozumienie wprowadza maskotka
z DM52 zaręczam wam żadnego bimbru pan Przemek nie wytwarza , sery tak oczywiście
jest rzetelnym płatnikiem dach mu robiłem
poznając go bliżej , wiele nieścisłości /kłamstw
zostało tu napisane .

Sam to grubasie bimbrowniku , oszczerco kobiet napisałeś żeby się wybielić. Cha cha ...D;
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~~polak gruby niezalogowany
10 lutego 2023r. o 19:01
~~polak mały napisał(a):
Ktoś napisał: Falco111 napisał(a): kozia wólka po prawej ...numeru nie znam ale wystarczy popytać ...
tam go wszyscy znają ...;D

Posłuchaj pomówienia są karalne !
Zastosowana autokorekta

Nie strasz nie strasz bo się wiesz
Podaj przykład pomówienia i wtedy popiszemy
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~~Temu co żonę zdradzał niezalogowany
10 lutego 2023r. o 20:37
Wie ktoś może czy ten mały piesek zna sam drogę do domu ?
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
22744
Falco111 nieaktywny
10 lutego 2023r. o 20:47
#Pannazdzieckiem nieaktywny
11 listopada 2020r. o 17:39
PanM , Drogi Lucjanie , a znam gościa osobiście to lokalny bóg ateistów . Bardzo elokwentny , cholernie ambitny i wygrał walkę z rakiem . Do swej żony , pani Izy zwraca się per ... nie będę cytował :D Do byłych kolegów " szperdalaj " ... do dzisiaj się śmieję i cytuję poprawnie :D Pędzi , wędzi i robi serki z krowiego i koziego mleka ( gorąco polecam :) ), ale jako przyzwoity obywatel zraził do siebie już chyba wszystkich razem z własnymi dziećmi ... oprócz syna Horusa :D

Jeśli miał bym powiedzieć dwa ciepłe słowa o PanuM , to powiem tak . Przemo ze swą antyklerykalną ideologią bardziej pasuje do protestantów niż protestujące małolaty. Być może nie chcieli go nie tylko na prezydenta , ale również do Twojej Solidarności Lucjanie :D

I dlatego taki dzisiaj hardy z pismem obrazkowym , sfrustrowany mechanik , ale to tylko insynuacja :)

Ja cham i prostak , obsługa betoniary , kmiot i złodziej chciałbym spytać publicznie PanaM , czy to wiertło , które kupiłem nadal leży tam gdzie je zostawiłem na posesji PanaM ?

trzeba pytać grubasa...;D
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~~Wieszcz niezalogowany
10 lutego 2023r. o 21:07
Parę dzbanów się zabrało
I frustracje swe wylało
Już jak szambo forum prawie
Dłużej już tu nie zabawię

Niech się w błocie swym paplają
Dość tego nigdy nie mają
I czajniki i wiertarki
To są dzbany z innej bajki

Chociaż wciąż się wyzywają
W kupie ciągle się trzymają
Dziwne są to zachowania
To jest u nich jakaś mania

I do tego stare chłopy
Lat już u nich całe kopy
A mentalność jak dzieciaka
Stąd tak długo trwa ta draka

Aż żal czytać te androny
Każdy z nich już potępiony
Złość nienawiść wyzwalają
Gdy swe żale wylewają


Może pomoże wiertarka
I zakończy się ta walka
Wiertłem dziurę w zróbcie w głowie
I oleju po połowie
Litra sobie wlejcie szybko
By ten konflikt wnet zaniknął





Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~~Woskowożółty Czarny niezalogowany
10 lutego 2023r. o 21:17
Falco111 napisał(a): #Pannazdzieckiem nieaktywny
11 listopada 2020r. o 17:39
PanM , Drogi Lucjanie , a znam gościa osobiście to lokalny bóg ateistów . Bardzo elokwentny , cholernie ambitny i wygrał walkę z rakiem . Do swej żony , pani Izy zwraca się per ... nie będę cytował :D Do byłych kolegów " szperdalaj " ... do dzisiaj się śmieję i cytuję poprawnie :D Pędzi , wędzi i robi serki z krowiego i koziego mleka ( gorąco polecam :) ), ale jako przyzwoity obywatel zraził do siebie już chyba wszystkich razem z własnymi dziećmi ... oprócz syna Horusa :D

Jeśli miał bym powiedzieć dwa ciepłe słowa o PanuM , to powiem tak . Przemo ze swą antyklerykalną ideologią bardziej pasuje do protestantów niż protestujące małolaty. Być może nie chcieli go nie tylko na prezydenta , ale również do Twojej Solidarności Lucjanie :D

I dlatego taki dzisiaj hardy z pismem obrazkowym , sfrustrowany mechanik , ale to tylko insynuacja :)

Ja cham i prostak , obsługa betoniary , kmiot i złodziej chciałbym spytać publicznie PanaM , czy to wiertło , które kupiłem nadal leży tam gdzie je zostawiłem na posesji PanaM ?

trzeba pytać grubasa...;D


Śmieciu , zostaw w spokoju zmarłych.
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
22744
Falco111 nieaktywny
10 lutego 2023r. o 21:22
jak grzecznie przeprosi za wszystkie swoje łgarstwa sprawę przemyślę ...
w tej chwili nie ma na to szans...;D

teraz idę na podusię bo miałem nad wyraz pracowity dzionek...
nara...do jutra...


Dopisane 10.02.2023r. o godz. 21:22:

~~Woskowożółty Czarny napisał(a):
Ktoś napisał: Falco111 napisał(a): #Pannazdzieckiem nieaktywny
11 listopada 2020r. o 17:39
PanM , Drogi Lucjanie , a znam gościa osobiście to lokalny bóg ateistów . Bardzo elokwentny , cholernie ambitny i wygrał walkę z rakiem . Do swej żony , pani Izy zwraca się per ... nie będę cytował :D Do byłych kolegów " szperdalaj " ... do dzisiaj się śmieję i cytuję poprawnie :D Pędzi , wędzi i robi serki z krowiego i koziego mleka ( gorąco polecam :) ), ale jako przyzwoity obywatel zraził do siebie już chyba wszystkich razem z własnymi dziećmi ... oprócz syna Horusa :D

Jeśli miał bym powiedzieć dwa ciepłe słowa o PanuM , to powiem tak . Przemo ze swą antyklerykalną ideologią bardziej pasuje do protestantów niż protestujące małolaty. Być może nie chcieli go nie tylko na prezydenta , ale również do Twojej Solidarności Lucjanie :D

I dlatego taki dzisiaj hardy z pismem obrazkowym , sfrustrowany mechanik , ale to tylko insynuacja :)

Ja cham i prostak , obsługa betoniary , kmiot i złodziej chciałbym spytać publicznie PanaM , czy to wiertło , które kupiłem nadal leży tam gdzie je zostawiłem na posesji PanaM ?

trzeba pytać grubasa...;D


Śmieciu , zostaw w spokoju zmarłych.

;D

#Pannazdzieckiem nieaktywny
13 listopada 2020r. o 20:42
Przemo ... przestań pier... dolić pismem obrazkowym nowoczesnej lewicy :)

Jestem , jaki jestem . Lubię wypić , bo tej paskudnej rzeczywistości , jaką przeŻywamy na trzeźwo nie da się oglądać. Janek z Padmos preferował grzybki , współcześni " wieszcze " maryche i dopalacze , a jam zwyczajnym alkoholikiem i ofiarą nikotynizmu :D

Ale ... jeśli wydaje Ci się Przemo , że masz panaceum na moje dolegliwości , to sugerował bym , żebyś zaczął od siebie zmieniać świat .

Ja nie robię sekretnych spotkań , żeby przekazać fakty i ploty i nie podnoszę larum w obronie własnej osobowości . Choć Głupia Papuga nakłania mnie do założenia tematu o Pannie .

Oprócz chama i prostaka , alkoholika i złodzieja ... pedofila i gwałciciela ... i KATOLA Stwórcy , co jeszcze zobaczysz Przemo ?
Dałeś dupy Przemo ... bądźmy szczerzy . Lucjan powiedział BEE !!

;D
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~~Jeden z uczestników niezalogowany
11 lutego 2023r. o 7:07
#Pannazdzieckiem
Jeśli miał bym powiedzieć dwa ciepłe słowa o PanuM , to powiem tak .
Ja nie robię sekretnych spotkań , żeby przekazać fakty i ploty i nie podnoszę larum w obronie własnej osobowości . Choć Głupia Papuga nakłania mnie do założenia tematu o Pannie .
Tu Piotr " Pannazdzieckiem" żali się że ne został zaproszony na spotkanie razem z falco i innymi.

Oprócz chama i prostaka , alkoholika i złodzieja ... pedofila i gwałciciela ... i KATOLA Stwórcy , co jeszcze zobaczysz Przemo ?
Dałeś dupy Przemo ... bądźmy szczerzy . Lucjan powiedział BEE !!

;D
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
Wypowiedz się:
Jeśli zostawisz to pole puste przypiszemy Ci losową ksywę.
Publikacja czyichś danych osobowych bez zezwolenia czy użycie zwrotów obraźliwych podlega odpowiedzialności karnej i będzie skutkować przekazaniem danych publikującego organom ścigania.
Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników serwisu. Bolec.Info nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii i wypowiedzi, a osoba zamieszczająca wypowiedź może ponieść za jej treść odpowiedzialność karną i cywilną. Bolec.Info zastrzega sobie prawo do moderowania wszystkich opublikowanych wypowiedzi, jednak nie bierze na siebie takiego obowiązku. Pamiętaj, że dodając zdjęcie deklarujesz, że jesteś jego autorem i przekazujesz Wydawcy Bolec.Info prawa do jego publikacji i udostępniania. Umieszczając cudze zdjęcia możesz złamać prawo autorskie. Bolec.Info nie ponosi odpowiedzialności za publikowane zdjęcia.
REKLAMA Oferta edukacyjna szkół powiatu bolesławieckiego