Portal nr 1 w powiecie bolesławieckim
REKLAMA #pijezkranu
BolecFORUM Nowy temat

Śmierć prezydenta - National Geographic

3812
#antykomercjalista nieaktywny
28 stycznia 2013r. o 12:01
za Bareją, "Kłamstwo jest wykładnikiem prawdy" a, "Argument powtórzony piąty raz zyskuje rangę prawdy."....:D :D :D ...myślcie w końcu samodzielnie i wyciągajcie wnioski na podstawie faktów, wszystkich faktów !!!! a nie wybranych dla Was przez sztukmistrzów manipulacji ludzkimi umysłami :D ..
Spodziewałem się tego co oglądnąłem. Pominę już delikatną MANIPULACJĘ, polegającą na tym, że premiera tego filmu ani razu nie została przerwana reklamami :D (zagrywka raczej nie w stylu Nat.Geog.). Jeśli inne filmy dla NG są preparowane (czyt."produkowane") i przedstawiane na podstawie takich "faktów" jak w omawianym filmie, to współczuję tym wszystkim, którzy będą dalej oglądali te "super produkcje" :D :D :D i chłonęli "fachową wiedzę" i "czystą prawdę" (czyt.wszystkie fakty) bo ja już na NG zagladac nie będę, no chyba żeby tylko wprowadzic sobie kabaretowy nastrój w domu. Ale w sumie to się uśmiałem (przez łzy?) jak oglądałem tą "mega super produkcję". Ta wyjątkowa "fachowosc" i pełne skrupulatne zaangażowanie radzieckich agentów, te szczegóły w "wieży kontroli lotów" (plakietka z zakazem palenia? :D ), te twarze pilotów, jakby 1 raz za sterami siedzieli, et cetera....et cetera.............brakowało mi tylko uścisku dt z wp
:D
:D :D :D pozdrawiam myślących samodzielnie :> a resztę toże, Pazdrawliaju :D

...Ale synowie ziemi nocą się zgromadzą śmieszni karbonariusze spiskowcy wolności będą czyścili swoje muzealne bronie przysięgali na ptaka i na dwa kolory...Z.H.
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~Bolecnauta niezalogowany
28 stycznia 2013r. o 12:13
To był bardzo obiektywny i prawdę mówiący film. Moim zdaniem zamknął gębę Macierowiczowi i jego poplecznikom.
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
3812
#antykomercjalista nieaktywny
28 stycznia 2013r. o 12:14
~Bolecnauto, Padrawliaju ja toże i Was, tawariśc... :D

...Ale synowie ziemi nocą się zgromadzą śmieszni karbonariusze spiskowcy wolności będą czyścili swoje muzealne bronie przysięgali na ptaka i na dwa kolory...Z.H.
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
4469
#Patrzalski nieaktywny
28 stycznia 2013r. o 12:28
~Bolecnauta napisał(a): To był bardzo obiektywny i prawdę mówiący film. Moim zdaniem zamknął gębę Macierowiczowi i jego poplecznikom.


Niestety . Ludzie pokroju pana Macierewicza nawet po obejrzeniu "real foto " (gdyby takie istniało) Nie zmienią swojego zdania . Nawet gdyby sam papież ,oświadczył,ze żadnego zamachu nie było ,to wyklęli by papieża :) Co mogło by wyjść na dobre naszemu krajowi :))
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
2951
#Anonim2951 nieaktywny
28 stycznia 2013r. o 12:32
Skumbria napisał(a): ... Moze jak w przypadku Katynia po 60 latach ...


Tomatowy,
bardzo Cię proszę !
Nie porównuj głupoty ludzkiej ( z prawa bądź lewa ) do ludobójstwa !

Pozdrawiam
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
3148
#Skumbria nieaktywny
28 stycznia 2013r. o 12:47
Hegemon napisał(a):
Skumbria napisał(a): ... Moze jak w przypadku Katynia po 60 latach ...


Tomatowy,
bardzo Cię proszę !
Nie porównuj głupoty ludzkiej ( z prawa bądź lewa ) do ludobójstwa !

Pozdrawiam


Hegemon, prosze, przeczytaj jeszcze raz moja wypowiedz.

pozdrawiam

www.szlachetnapaczka.pl
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~ niezalogowany
28 stycznia 2013r. o 12:58
Patrzalski napisał(a):
~Bolecnauta napisał(a): To był bardzo obiektywny i prawdę mówiący film. Moim zdaniem zamknął gębę Macierowiczowi i jego poplecznikom.


Niestety . Ludzie pokroju pana Macierewicza nawet po obejrzeniu "real foto " (gdyby takie istniało) Nie zmienią swojego zdania . Nawet gdyby sam papież ,oświadczył,ze żadnego zamachu nie było ,to wyklęli by papieża :) Co mogło by wyjść na dobre naszemu krajowi :))

I odbijamy piłęczkę-jakby tobie pokazali zdjęcie mijające się z tym co od 2 lat w dyńke ci wpychają to też byś powiedział że Macierewicz w fotoshopie zrobił :) Ale o czym my w ogóle gadamy?Jaki Binienda jakie NASA?emem patrzalski i całe bolec.info wie lepiej
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
2951
#Anonim2951 nieaktywny
28 stycznia 2013r. o 13:05
Przepraszam Tomatowy !

Miłego : )
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
Wypowiedz się:
Jeśli zostawisz to pole puste przypiszemy Ci losową ksywę.
Publikacja czyichś danych osobowych bez zezwolenia czy użycie zwrotów obraźliwych podlega odpowiedzialności karnej i będzie skutkować przekazaniem danych publikującego organom ścigania.
Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników serwisu. Bolec.Info nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii i wypowiedzi, a osoba zamieszczająca wypowiedź może ponieść za jej treść odpowiedzialność karną i cywilną. Bolec.Info zastrzega sobie prawo do moderowania wszystkich opublikowanych wypowiedzi, jednak nie bierze na siebie takiego obowiązku. Pamiętaj, że dodając zdjęcie deklarujesz, że jesteś jego autorem i przekazujesz Wydawcy Bolec.Info prawa do jego publikacji i udostępniania. Umieszczając cudze zdjęcia możesz złamać prawo autorskie. Bolec.Info nie ponosi odpowiedzialności za publikowane zdjęcia.
REKLAMA Nowe domy!
REKLAMA Ecojob zaprasza
REKLAMAEfekt-Okna zaprasza