Portal nr 1 w powiecie bolesławieckim
REKLAMAMrowka zaprasza
BolecFORUM Nowy temat
Wróć do komentowanego artykułu:
Drukarnia z Wykrot chce odzyskać 12 milionów złotych
4335
#Pannazdzieckiem nieaktywny
14 kwietnia 2013r. o 9:49
~pegaz napisał(a): Dalej utrzymuję, że sprawa jest do wygrania .


Też tak myślę , choć prawnikiem nie jestem . Cieszę się , że wreszcie ktoś z jajami zainteresował się kwestią .
Czółko Pegaz :)

Ludzie w zasadzie myślą logicznie. Problem polega na tym , że operują na nie pełnych , bądź fałszywych informacjach. I dlatego taką logikę trzeba w du... ży kapelusz włożyć . Krzysztof Karoń.
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~bdn niezalogowany
14 kwietnia 2013r. o 13:02
Panna cmoknąć to ty się możesz a prawnikiem nie jesteś i nie będziesz bo jeszcze trzeba mieć coś między uszami.Czy ty nie rozumiesz że wygrać to tylko można w karty .Już jest przywrócona poprzednia uchwała i koniec odwołań tylko pozostał lament i prośby o rozłożenie zadłużenia na raty.
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~ niezalogowany
14 kwietnia 2013r. o 13:38
Sprawa się rypła,jak mawiał klasyk.Pan Relich,uczeń Pana Romana zwróci 12 mln+odsetki firmie BDN.Później będą następnie pozwy,następnie opłaty,odsetki...Nie wiem jak to Nowogrodziec wytrzyma,bo burmistrz wróci do Bolesławca pod skrzydła Romana.To pewne,a mieszkańcy?Co tam mieszkańcy,niech płacą! ;)
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~> niezalogowany
14 kwietnia 2013r. o 15:20
~ napisał(a): To czyje grunty będą w tej nowej Strefie, Gminy czy pobliskich rolników z Ołdrzychowskiej bo coś mi tu znowu śmierdzi.
a do tej pory ci nie smierdzialo? to wlasnie takim jak ty raz sie podoba a raz nie. zdecyduj sie!
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~ niezalogowany
14 kwietnia 2013r. o 15:27
Oj to teraz będziecie jeździć po klepisku ba na remonty kasy nie będzie.
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~ niezalogowany
14 kwietnia 2013r. o 16:10
~ napisał(a): Sprawa się rypła,jak mawiał klasyk.Pan Relich,uczeń Pana Romana zwróci 12 mln+odsetki firmie BDN.Później będą następnie pozwy,następnie opłaty,odsetki...Nie wiem jak to Nowogrodziec wytrzyma,bo burmistrz wróci do Bolesławca pod skrzydła Romana.To pewne,a mieszkańcy?Co tam mieszkańcy,niech płacą! ;)


Chyba Burmistrz rozmija się z prawdą albo nie do końca informuje. Gmina już zwróciła większości firm podatki. a BDN jako ostatni zażądał zwrotu, Gmina pewnie nie chce oddać albo wyda decyzje negatywną pod jakimś pretekstem aby przeciągnąć sprawę ile się da tzn do wyborów:)
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
4335
#Pannazdzieckiem nieaktywny
14 kwietnia 2013r. o 20:05
~bdn napisał(a): Panna cmoknąć to ty się możesz a prawnikiem nie jesteś i nie będziesz bo jeszcze trzeba mieć coś między uszami.Czy ty nie rozumiesz że wygrać to tylko można w karty .Już jest przywrócona poprzednia uchwała i koniec odwołań tylko pozostał lament i prośby o rozłożenie zadłużenia na raty.


Słoń między uszami posiada więcej niż my obaj razem wzięci , co wcale nie czyni go naczelnym :)
Społeczność lokalna , mieszkańcy Gminy Nowogrodziec , mają okazję pokazać gest Kozakiewicza korporacjionizmowi i mam nadzieję , że to zrobią. Nie ma takiego prawa , którego nie można byłoby zmienić. Nie odbieraj nam nadzieji palancie :*

Ludzie w zasadzie myślą logicznie. Problem polega na tym , że operują na nie pełnych , bądź fałszywych informacjach. I dlatego taką logikę trzeba w du... ży kapelusz włożyć . Krzysztof Karoń.
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~Do Panny niezalogowany
14 kwietnia 2013r. o 22:23
Nie obrażaj innych bo palant to ciebie zrobił.
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
Wypowiedz się:
Jeśli zostawisz to pole puste przypiszemy Ci losową ksywę.
Publikacja czyichś danych osobowych bez zezwolenia czy użycie zwrotów obraźliwych podlega odpowiedzialności karnej i będzie skutkować przekazaniem danych publikującego organom ścigania.
Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników serwisu. Bolec.Info nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii i wypowiedzi, a osoba zamieszczająca wypowiedź może ponieść za jej treść odpowiedzialność karną i cywilną. Bolec.Info zastrzega sobie prawo do moderowania wszystkich opublikowanych wypowiedzi, jednak nie bierze na siebie takiego obowiązku. Pamiętaj, że dodając zdjęcie deklarujesz, że jesteś jego autorem i przekazujesz Wydawcy Bolec.Info prawa do jego publikacji i udostępniania. Umieszczając cudze zdjęcia możesz złamać prawo autorskie. Bolec.Info nie ponosi odpowiedzialności za publikowane zdjęcia.
REKLAMA Metrohouse zaprasza
REKLAMA CER-FAR zaprasza