Portal nr 1 w powiecie bolesławieckim
BolecFORUM Nowy temat
Wróć do komentowanego artykułu:
Ratusz wyśmiewa posła na Sejm RP: biuro poselskie na 11 piętrze
~ niezalogowany
18 kwietnia 2013r. o 12:37
~ napisał(a):
~ napisał(a): Np.PO dostało czy wynajęło?
http://www.po.boleslawiec.org/biura_parlamentarzystow.php
>

Lokalizacja biura BZMO Bolesławieckie Zakłady Materiałów Ogniotrwałych .
Ruch Palikota też może tam " wynająć " na tych samych warunkach.
Oni nie piszą aby im dać .Piszą aby wskazać lokal komunalny do wynajmu.
Nie ściemniaj tu ludzi .


Ależ ja podpowiedziałem lokalizację... :D Można tam spróbować wynająć!http://www.bzmo.pl/
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~ niezalogowany
18 kwietnia 2013r. o 12:39
Pynchoon napisał(a):
emem napisał(a): Pynchoon - jaki budynek byl dostepny na potrzeby szkoly, zanim pojawili sie pijarzy? Podpowiem Ci: ZADEN.


Artykuł dotyczy czego innego - biura posła, powtórzę zatem moje pytanie, czy wiesz o wolnym lokalu, który mógłby być wynajęty przez miasto i spełniał wymogi wskazanego posła?



W szkole pijarów jest pełno pomieszczeń, które by się nadawały.
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
1
emem
18 kwietnia 2013r. o 12:45
Pynchoon napisał(a):
emem napisał(a): Pynchoon - jaki budynek byl dostepny na potrzeby szkoly, zanim pojawili sie pijarzy? Podpowiem Ci: ZADEN.


Artykuł dotyczy czego innego - biura posła, powtórzę zatem moje pytanie, czy wiesz o wolnym lokalu, który mógłby być wynajęty przez miasto i spełniał wymogi wskazanego posła?


Niezupelnie o czym innym. Wtedy budynku nie bylo, ale sie znalazl. W tym wypadku, przy odrobinie dobrej woli i checi tez by sie znalazl inny lokal niz jakas speluna na 11 pietrze.

A nawet jesli juz tej woli nie ma, to czy nie wstyd pokazywac komus taka spelune?
I nie chodzi tutaj o te konkretna partie, tylko o podejscie miasta do takich spraw.
Ja gdybym mial taki lokal, to nie tylko bym go nie wynajal, ale nawet bym sie wstydzil go pokazac.

Bolec.Info - portal i gazeta nr 1 w powiecie bolesławieckim
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
3688
#Pynchoon nieaktywny
18 kwietnia 2013r. o 12:57
~ napisał(a):

W szkole pijarów jest pełno pomieszczeń, które by się nadawały.


Zatem należało wniosek o wynajęcie skierować do tej szkoły, a nie do miasta. I nie byłoby problemu :-)


Dopisane 18.04.2013r. o godz. 12:57:

emem napisał(a):
Niezupelnie o czym innym. Wtedy budynku nie bylo, ale sie znalazl. W tym wypadku, przy odrobinie dobrej woli i checi tez by sie znalazl inny lokal niz jakas speluna na 11 pietrze.


Czyli nie wiesz, czy jest jakikolwiek lokal który by się nadawał. Nie wie o tym również przedstawiciel zainteresowanego posła oraz autor artykułu. Po co zatem zarzucać komuś złą wolę, może faktycznie obecnie nie ma wolnego lokalu, który spełniałby założenia posła.

emem napisał(a): A nawet jesli juz tej woli nie ma, to czy nie wstyd pokazywac komus taka spelune?
I nie chodzi tutaj o te konkretna partie, tylko o podejscie miasta do takich spraw.
Ja gdybym mial taki lokal, to nie tylko bym go nie wynajal, ale nawet bym sie wstydzil go pokazac.


Lokal oczywiście wymaga remontu, nikt jednak nie powiedział, że już następnego dnia ma być w nim otwarte biuro poselskie. Wystarczy sprzątnąć, odmalować (plus mały remont klatki), położyć wykładzinę, wstawić meble i można zrobić małe biuro.
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~ niezalogowany
18 kwietnia 2013r. o 13:01
A nie lepiej wynająć na godziny lokal Bolec.Info...? Wszak to byłoby 2 w jednym...społeczny asystent i społeczny dziennikarz...ależ tematów można nazbierać... :D
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~ niezalogowany
18 kwietnia 2013r. o 13:06
A może gejowi wynająć.
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~ niezalogowany
18 kwietnia 2013r. o 13:12
Pynchoon napisał(a):

Lokal oczywiście wymaga remontu, nikt jednak nie powiedział, że już następnego dnia ma być w nim otwarte biuro poselskie. Wystarczy sprzątnąć, odmalować (plus mały remont klatki), położyć wykładzinę, wstawić meble i można zrobić małe biuro.
>

Ja myślałam że ludzie są bardziej rozgarnięci.Niechęć do kogoś nie musi zabierać ci rozumu.
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~ niezalogowany
18 kwietnia 2013r. o 13:13
Dlaczego emem sondy nie zrobisz ? Bo wiadomo jaki będzie wynik ?
Przecież Palikot to "milioner", Moszczyńśki "prywaciarz", nie stać ich na wynajem biura ?
Moszczyński nawet nie kiwnął palcem w żadnym temacie związanym z mieszkańcami i jeszcze co, w d u p k ę pocałować i dać extra lokal ?
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
Wypowiedz się:
Jeśli zostawisz to pole puste przypiszemy Ci losową ksywę.
Publikacja czyichś danych osobowych bez zezwolenia czy użycie zwrotów obraźliwych podlega odpowiedzialności karnej i będzie skutkować przekazaniem danych publikującego organom ścigania.
Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników serwisu. Bolec.Info nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii i wypowiedzi, a osoba zamieszczająca wypowiedź może ponieść za jej treść odpowiedzialność karną i cywilną. Bolec.Info zastrzega sobie prawo do moderowania wszystkich opublikowanych wypowiedzi, jednak nie bierze na siebie takiego obowiązku. Pamiętaj, że dodając zdjęcie deklarujesz, że jesteś jego autorem i przekazujesz Wydawcy Bolec.Info prawa do jego publikacji i udostępniania. Umieszczając cudze zdjęcia możesz złamać prawo autorskie. Bolec.Info nie ponosi odpowiedzialności za publikowane zdjęcia.