Portal nr 1 w powiecie bolesławieckim
REKLAMA Ecojob zaprasza
BolecFORUM Nowy temat

Dżem,mydło,powidło... ROMANTICA

2945
Mgosia
28 października 2013r. o 20:18
A na co mnie fotki tego, co na żywo mogę w każdej chwili oglądać :> :>
Mam tylko unikaty, białe kruki ...znaczy pelikany :| :D :D :D

"Trzymaj się z dala od ludzi, którzy próbują pomniejszać twoje ambicje... mali ludzie zawsze tak robią, a naprawdę wielcy sprawiają, że czujesz, że ty możesz być wielki&a
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
10897
#Anonim10897 nieaktywny
28 października 2013r. o 21:42
capitanosss napisał(a): ...to dawaj nagie fotki żółwika...w końcu ma być romantycznie :D :> ;) :P :P :P


Wklejam dla Ciebie piękny filmik...trochę golizny jest , ludzkiej ;) po co Ci żółwik ??
:*

"...To byłaś tylko Ty, nauczyłaś mnie jak dawać
co to znaczy żyć..
nadałaś mojemu życiu sens
nie wiedziałem co znaczy kochać..
byłem sam, taki sam..

Zawsze gdy się oddalam myślę tylko o Tobie..
każdego mijającego dnia myślę tylko o Tobie..
przenigdy nie chcę z Tobą się rozstać..
wiesz że to prawda..
kocham tylko Ciebie, tylko Ciebie.."
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
4668
#Anonim4668 nieaktywny
28 października 2013r. o 21:47
...zdecyduj się wreście gosiaczku...albo pelikan albo wróbelek...





Dopisane 28.10.2013r. o godz. 21:47:

virgo...wierszyk przepiękny....a żólwik to jest męzczyzna Gosiaczka...tak żeśmy go nazwali...i tak zostalo :* ;)
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~:) niezalogowany
28 października 2013r. o 21:52
Może być kaczor zamiast wróbla i tego pawiana ? :) :D
A widzieliście to ? Na mnie działa cholernie ..chodzi o teledysk, zresztą piosenka też mi się podoba..refren.


Zgłoś do moderacji Odpowiedz
10897
#Anonim10897 nieaktywny
28 października 2013r. o 21:53
capitanosss napisał(a): ...Dopisane 28.10.2013r. o godz. 21:47:virgo...wierszyk przepiękny....a żólwik to jest męzczyzna Gosiaczka...tak żeśmy go nazwali...i tak zostalo :* ;)



Ale strzeliłam gafę :) Mea culpa....jestem niewtajemniczona , więc nie wiedziałam ...proszę o wybaczenie ;(
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
4668
#Anonim4668 nieaktywny
28 października 2013r. o 22:07
...no dobra...wybaczamy Ci virgo...ale nie wiem co z żólwikiem...czy on Ci wybaczy....spróbujemy go przekupić pikną piosnką...prosto z importu jeszcze ciepła :> ;)


...gosiaczku ten refren naprawde bombka ;)
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~:) niezalogowany
28 października 2013r. o 22:12
Ale dla wrażliwców to raczej się nie nadaje bo ... :)
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
4668
#Anonim4668 nieaktywny
30 października 2013r. o 16:09
...już czas na doże pozytywnych emocji.....chusteczki w dłoń....!!

:> :> :>

&list=PLBF45DD4D979731E9


Dopisane 30.10.2013r. o godz. 16:09:

...znalazlem w internecie cosik fajnego...spodobalo mi ...;)

"Po co mi oczy, kiedy nie widzę ukochanego...? Po co mi ręce, kiedy nie mogę go dotykać i przytulać...? Po co oddychać kiedy w powietrzu nie ma jego zapachu...?" l'amour...
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
Wypowiedz się:
Jeśli zostawisz to pole puste przypiszemy Ci losową ksywę.
Publikacja czyichś danych osobowych bez zezwolenia czy użycie zwrotów obraźliwych podlega odpowiedzialności karnej i będzie skutkować przekazaniem danych publikującego organom ścigania.
Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników serwisu. Bolec.Info nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii i wypowiedzi, a osoba zamieszczająca wypowiedź może ponieść za jej treść odpowiedzialność karną i cywilną. Bolec.Info zastrzega sobie prawo do moderowania wszystkich opublikowanych wypowiedzi, jednak nie bierze na siebie takiego obowiązku. Pamiętaj, że dodając zdjęcie deklarujesz, że jesteś jego autorem i przekazujesz Wydawcy Bolec.Info prawa do jego publikacji i udostępniania. Umieszczając cudze zdjęcia możesz złamać prawo autorskie. Bolec.Info nie ponosi odpowiedzialności za publikowane zdjęcia.
REKLAMAEfekt-Okna zaprasza
REKLAMA Metrohouse zaprasza